وزیر خارجه سعودی: هر جا در جهان مشکلاتی باشد پای ایران در میان است

25/07/1399 07:45 ق.ظ

وزیر خارجه سعودی: هر جا در جهان مشکلاتی باشد پای ایران در میان است العربية

فیصل بن فرحان وزیر خارجه پادشاهی سعودی شامگاه پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020 با تاکید این که هر جا در جهانی به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) فیصل بن فرحان وزیر خارجه سعودی شامگاه پنج‌شنبه طی حضور مجازی در یک مرکز پژوهش‌ آمریکایی با اشاره به این‌که بحران یمن به دلیل (کودتای) شبه‌نظامیان حوثی و حمایت‌های ایران از آنها است، گفت «ایران با حمایت از...

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) فیصل بن فرحان وزیر خارجه سعودی شامگاه پنج‌شنبه طی حضور مجازی در یک مرکز پژوهش‌ آمریکایی با اشاره به این‌که بحران یمن به دلیل (کودتای) شبه‌نظامیان حوثی و حمایت‌های ایران از آنها است، گفت «ایران با حمایت از شبه‌نظامیان و تروریست‌ها به بی‌ثباتی در منطقه دامن می‌زند».

او همچنین افزود که « تلاش‌ها برای برقراری صلح باید بر ازسرگیری مذاکرات میان فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها استوار باشد». او همچنین افزود که «در آخر تنها چیزی که می‌تواند به تحقق صلح دائمی و ثبات دائمی منجر شود، همان توافق میان فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها است».

گفتگوهای راهبردی میان پادشاهی عربی سعودی و ایالات متحده آمریکا از روز چهارشنبه 14 اکتبر 2020 در واشنگتن آغاز شد. ریاست هیئت پادشاهی سعودی برای شرکت در جلسات این گفت‌وگوها را شاهزاده فیصل بن فرحان وزیر خارجه سعودی بر عهده داشت. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بدا به حال ما که این دوزاری های کون نشور بخاطر خامنه ای زنا زاده باید اینجوری لیچار بارمون کنن. خوب خاك تو سر شما عربها كه حريف به ايران هم نميشويد پای ایران نه پای رژیم منحوس جمهوری اسلامی گوه تو جمهوری اسلامی ایران نه! رژیم جمهوری اسلامی! اصلاح کنید لطفا بله ایران مشکل داره چون این بدبختا هرچی زحمت میکشن تروریست وهابی تربیت میکنن ایران نیست و نابودشون می‌کنه. شیشه عمر شما به آمریکا وصله، آمریکا دُمش چیده شده به زودی گردنشم میزنن تو منطقه اونوقت شما مینونید و ایران :))

ایران شیطان است، الله اکبر از دست این شیطان. 😂 😂 😂 مرده شور

وزیر خارجه آمریکا: فشار حداکثری برای قطع دسترسی ایران به منابع سرکوب استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

هر جا که فکرش رو بکنی این دنیا و اون دنیا حتی تو کهکشانها تو سیاره های دیگه که اسلام پاشو گذاشته باشه چیزی جز گرفتاری و فلاکت و بدبختی و نحسی پیدا نمیکنی پس نتیجه میگیریم باید رید به الله شما چنتا مثال بزنم یازده_سپتامبر که کار اتباع ایرانی بود خاشقچی رو تو سفارت ایران کشتن جبهه_النصره رو ایران تاسیس کرد بن_لادن و رفقتش هم که صاحب بزرگترین گروه تروریستی دنیاست ایرانیه انقد به اربابای آمریکایی پول دادیم به ایران میگن گاو_شیرده

خب راست میگه از ۱۱ سپتامبر بگیر تا طالبان و داعش ، از جنگ یمن بگیر تا ترور و تکه تکه کردن روزنامه نگار خارج از کشور. خاک تو سرتون خوب فهمیدید ولی خیلی دیر فهمیدید این و دیگه تو ایران هر بچه ای میدونه آفتاب آمد دلیل آفتاب... مثلا عربستان مظلوم و راحت نشسته و از آسمان هزينه هاي سلفي ها و القاعده و بقيه گروههاي تروريستي مي رسه !!!!!! خيلي باحالين بابا 😃

یعنی پای عربستان و آمریکا استدلال بیجا بیان معرفی حقیقت خود است. خفشو بابا اسگول ملخ خور.وقتی تاریخو میبینم جای شما خجالت میکشم.هنوزم شما عرب ها نفهمو احمق هستید.هنوز پیامبر واسه شما باید نازل بشه 😂😂😂نمیری از این همه تناقض

شمار مبتلایان به کرونا در آلمان به سرعت در حال افزایش است | DW | 14.10.2020موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا در آلمان برای اولین بار از ماه آوریل تا کنون از مرز ۵۰۰۰ نفر در یک روز عبور کرده است. گسترش بیماری به ويژه در شهرهای بزرگ سرعت یافته است. صدراعظم آلمان به شدت از این وضع نگران است.

شیوع کرونا در فرانسه؛ ماکرون: مقررات منع رفت و آمد در ۸ کلانشهر اجرا می‌شوددولت فرانسه چهارشنبه شب اعلام کرد که این کشور بار دیگر از نظر بهداشتی در وضعیت اضطراری قرار گرفته است.

گروگان‌های آمریکایی در جریان 'مبادله زندانی' در یمن آزاد شدند - BBC News فارسیشورشیان حوثی در یمن دو گروگان آمریکایی را ظاهرا به عنوان بخشی از یک مبادله بزرگ زندانیان آزاد کرده اند.

مرغ در تهران گران و در برخی شهرستان‌ها نایاب شد

سه غیرنظامی در حمله ارمنستان به مراسم خاکسپاری در ترتر آذربایجان جان باختندبه قول دوست نویسنده ام : ما ادمهای عادی فقط یک عدد برای سیاستمدارانیم. حرفش درست بود ☺ این اقدام جنایت جنگی است