وزیر بهداشت ترکیه: آمار بهبودیافتگان کرونا از مرز 10 هزار نفر گذشت

18/04/2020 08:06:00 ب.ظ

وزارت بهداشت #ترکیه: شمار قربانیان #کرونا در کشور به 1890 تن رسید

کرونا, وزارت بهداشت ترکیه

وزارت بهداشت ترکیه : شمار قربانیان کرونا در کشور به 1890 تن رسید

وزارت بهداشت ترکیه از بهبودی 10 هزار و 453 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کووید-19 در کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

18.04.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیبراساس آخرین آمار وزارت بهداشت ترکیه، طی 24 ساعت گذشته 1822 بیمار دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا بهبود یافته و آمار بهبودیافتگان به 10 هزار و 453 نفر رسید. همچنین با شناسایی 3 هزار و 783 مورد جدید ابتلا به کرونا شمار مبتلایان به این بیماری نیز به 82 هزار و 329 نفر رسید. 

از سوی دیگر، با جان باختن 121 تن از بیماران طی 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان ویروس کووید-19 در کشور به 1890 تن افزایش یافته است.بر این اساس، امروز 40 هزار و 520 نفر غربالگری کرونا شده‌اند و در مجموع 598 هزار و 933 تست در سراسر ترکیه انجام شده است. 

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

وزارت بهداشت ترکیه: طی یک روز اخیر 3783 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد، با فوت 121 نفر دیگر آمار قربانیان به 1890 و مبتلایان نیز به 82 هزار و 329 نفر رسید

وزیر بهداشت ایران: از اواخر دی‌ماه خواستار قطع پروازهای چین شدمسعید نمکی در پاسخ به مقاله انتقادی یک اقتصاددان نسبت به عملکرد وزارت بهداشت ایران گفت که از همان دروغ میگن همه شون دروغگو و جنایتکارند حالا که اوضاع خراب شده میگن من که گفتم خامنه‌ای_عامل_ویرانی سپاه_عامل_کرونا سپاه_تروریستی_پاسداران آخوند_عامل_ویروس ویروس_ولایت_عامل_قتل_ملت خمینی هم در کتاب های استخاره و طرز مصرف روغن بنفشه زمانی که ماتحت مور مور می کند پیش‌بینی کرده بود که پس از ۴۰ سال وزیران دروغگو و چاچول باز پیدا شده و پس از اینکه چرخه رولت کازینو از حرکت افتاد ادعا می کنند که من که کفتم شماره فلان می آد!! کسی گوش نکرد! روحانی خائن با این وزرا!!

پشتیبانی آنگلا مرکل و اتحادیه اروپا از سازمان جهانی بهداشت | DW | 16.04.2020پس از انتقاد شدید ترامپ از سازمان جهانی بهداشت، صدراعظم آلمان و اتحادیه اروپا پشتیبانی خود را از این سازمان اعلام کردند. مرکل در کنفرانس ویدئویی سران ۷ کشور صنعتی بر لزوم مبارزه مشترک جهانی برای غلبه بر کرونا تاکید کرد. میدونم خیلی خارش دارید وایسید نوبت شمام می رسه تو نوبت اخر شمارو گذاشته ترامپ یه حال درست درمون بهتون بده آلمان و اروپا غلط کردند مثل اینکه نشنیدن چین چقدر کیت و ماسک معیوب به اروپا فرستاده بود شاید هم بعضی دولت‌های اروپایی خواستار این هستند که ویروس کرونا بار جمعیتشون را کم کند مرکل عاشق فاشیستاس حالا اگه ناراحته میتونه جایگزین امریکا برای پرداخت هزینه های سازمان بهداشت چینی بشه 🦠

وزارت بهداشت ایران: شمار جان‌باختگان کرونا از ۵ هزار نفر فراتر رفتوزارت بهداشت ایران: شمار جان‌باختگان کرونا از ۵ هزار نفر فراتر رفت ضربدر ۵ یورو نیوز با امکانات بسیاری که در اختیار دارد قطعا می داند این آمار و ارقام دروغ است. با این حال سعی در اشعاعه آن می‌کند. اینجوری امار میدن

قرقیزستان از کمک‌های پزشکی ترکیه قدردانی کردوزیر امور خارجه قرقیزستان از کمک‌های پزشکی ترکیه به این کشور در روزهای مقابله با ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد. - خبرگزاری آناتولی

انتقال 349 شهروند ترکیه از هلند✈️انتقال 349 شهروند ترکیه از هلند ◀️ترکیه 349 نفر دیگر از شهروندان مقیم هلند را در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا به کشور بازگرداند.

شیوع کرونا؛ رئیس کمیسیون اروپا «از صمیم قلب» از ایتالیا عذرخواهی کرددر جریان نشست پارلمان اروپا علاوه بر ابراز نگرانی از پیامدهای اقتصادی بحران کرونا ، برخی از رهبران گروههای پارلمانی درباره موج اقتدارگرایی که به دلیل وضع قوانین اضطراری در برخی کشورها بوجود آمده است، هشدار دادند. به چه دردی میخوره واقعن هر چی باشه آلمانیِ،اون هم از نمونه Typischdeutsch😉 ایا عذر خواهی خسارت مادی و معنوی و جانی مردم ایتالیا را جبران می کند ؟؟

وزارت بهداشت ترکیه از بهبودی 10 هزار و 453 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کووید-19 در کشور خبر داد.روزی که در اواخر دی‌‌ ماه در کشور چین مورد بیماری اعلام شد، با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری تقاضای تشکیل جلسه اورژانسی کردم تا پروازهای مستقیم از چین به ایران و بالعکس قطع شود.به گزارش خبرگزار ی آلمان روز پنجشنبه ۲۸ فروردین (۱۶ آوریل) آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و همچنین اتحادیه اروپا از اقدامات و فعالیت‌های سازمان جهانی بهداشت حمایت کردند.Aa وزارت بهداشت ایران روز شنبه اعلام کرد که شمار جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در کشور از پنج هزار نفر فراتر رفته است.

18.04. اینجانب تقاضای تشکیل جلسه اورژانسی و در روز تعطیل با حضور معاون اول رئیس جمهور کردم تا پروازهای مستقیم از چین به کشورمان و بالعکس قطع شود و بلافاصله پس از تشخیص اولین موارد آلودگی در کشور پیشنهاد تشدید محدودیت‌ها همچون تعطیلی دانشگاه‌ها، مدارس، اجتماعات، نمازهای جمعه، مراسم عروسی و عزا، اعتکاف، راهیان نور، آستان های مقدس، سینماها، تئاترها، ورزشگاه‌ها و غیره پیگیری و اگرچه به سختی ولی با همراهی و همدلی به اجرا در آمد.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی براساس آخرین آمار وزارت بهداشت ترکیه، طی 24 ساعت گذشته 1822 بیمار دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا بهبود یافته و آمار بهبودیافتگان به 10 هزار و 453 نفر رسید. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا پس گسترش شدید ویروس کرونا در این کشور و افزایش شمار جان‌باختگان گفت که اقدامات سازمان بهداشت جهانی اشتباه و ناکافی بوده است و این سازمان را به"داشتن مدیریتی ناکارآمد در بحران همه‌گیری کرونا" متهم کرد.  همچنین با شناسایی 3 هزار و 783 مورد جدید ابتلا به کرونا شمار مبتلایان به این بیماری نیز به 82 هزار و 329 نفر رسید. امروز با کمال افتخار در مقایسه با آنچه در اثر بیماری بر جهان مسلح به پول، تکنولوژی، ابزار و امکانات می‌گذرد می‌توان بیان کرد آن است که با شیوه‌های علمی مدیریت بیماری، همراهی همگان به خصوص مردم شریف در رعایت اصول بهداشتی و ماندن در خانه، اجرای طرح فاصله گذاری، طرح بسیج ملی مبارزه باکرونا و جان فشانی کادر بهداشتی درمانی موج سهمگین بیماری در سراسر کشور مدیریت و در اکثر استان‌ها به آستانه مهار و کنترل نزدیک شدیم.  از سوی دیگر، با جان باختن 121 تن از بیماران طی 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان ویروس کووید-19 در کشور به 1890 تن افزایش یافته است. وی همچنین از ایرانیان خواست که به اجرای «توصیه های بهداشتی» ادامه دهند.

بر این اساس، امروز 40 هزار و 520 نفر غربالگری کرونا شده‌اند و در مجموع 598 هزار و 933 تست در سراسر ترکیه انجام شده است.» وزیر بهداشت ایران ادامه داد: «در پاسخ پرسش جنابعالی که بیماری در ماه‌های آینده با ما چه خواهد کرد نیز باید به این واقعیت تلخ که بارها گفته ام اذعان نمود که در جهان همه کشورها و سازمان جهانی بهداشت نیز پاسخی برای این پرسش ندارند. آمریکا در سال ۲۰۱۹ بیش از ۴۰۰ میلیون دلار از بودجه سازمان بهداشت جهانی را تأمین کرد.  فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در توئیتر خود نوشت: ''بیش از 10 هزار بیمار مبتلا به کرونا در کشور بهبود یافتند، پیشرفت بسیار خوبی در زمینه درمان این بیماری داریم. علی‌رغم افزایش غربالگری‌ها شیب موارد جدید ابتلا نزولی است. گرچه پیش بینی‌های اپیدمیولوژیک ما تا کنون مقرون به صحت است اما تغییرات آینده نامعلوم بیماری در جهان همه کارشناسان خبره را با بلاتکلیفی مواجه کرده است. دو قدرت در دست داریم: تدبیر و درمان. وزرای امور خارجه ۲۳ کشور پس از یک کنفرانس ویدئویی در روز پنجشنبه در بیانیه مشترکی بر"اهمیت سازمان‌های بین المللی در مبارزه علیه بیماری‌های همه‌گیر" تأکید کرده‌اند. از قدرت‌مان بهره ببریم''..

.