وزیر دفاع آمریکا: نیروهای حاضر در سوریه به عراق منتقل خواهند شد

28/07/1398 07:21 ق.ظ

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا گفته است نیروهای آمریکایی حاضر در شمال سوریه به غرب عراق منتقل خواهند شد. آقای اسپر گفته است ماموریت این نیروها 'کمک برای دفاع از عراق' و مقابله با داعش خواهد بود. آمریکا در حال حاضر نزدیک به ۵ هزار نیرو در عراق دارد.

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا گفته است نیروهای آمریکایی حاضر در شمال سوریه به غرب عراق منتقل خواهند شد. آقای اسپر گفته است ماموریت این نیروها 'کمک برای دفاع از عراق' و مقابله با داعش خواهد بود. آمریکا در حال حاضر نزدیک به ۵ هزار نیرو در عراق دارد. پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس Reuters مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا گفته است نیروهای آمریکایی حاضر در شمال سوریه به عراق منتقل خواهند شد.

آقای اسپر به خبرنگاران گفته است که طبق برنامه‌های وزارت دفاع آمریکا، نزدیک به یک هزار سرباز آمریکایی به غرب عراق منتقل خواهند شد تا جلوی رشد نیروهای گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) را بگیرند.

آقای اسپر گفته است ماموریت این نیروها"کمک برای دفاع از عراق" خواهد بود. به دنبال این اظهارات وزیر دفاع آمریکا، یک مقام این وزارتخانه به خبرگزاری رویترز گفت طرح انتقال این نیروها"قطعی" نیست و ممکن است تغییر کند.

به جز این نیروها، آمریکا در حال حاضر نزدیک به ۵ هزار نیرو در عراق دارد که عمدتا مشغول"آموزش" نیروهای عراقی هستند. به دنبال تصمیم دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمرکا برای خروج نیروهای این کشور از سوریه، ترکیه عملیاتی را در شمال سوریه برای به بیرون راندن نیروهای کرد آغاز کرده است. headtopics.com

امیدوارم به جهنم منتقل بشن چون آمریکا لیاقتش روهمین حد تعیین کرد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

وزیر دفاع آمریکا: در ایجاد منطقه امن در سوریه مشارکت نخواهیم کردمارک اسپر وزیر دفاع آمریکا شامگاه جمعه 18 اکتبر ضمن اعلام این‌که نیروهای آمریکایی در ایجاد منطقه امن

دیدار جانشین وزیر دفاع سعودی با معاون وزیر خارجه آمریکا در ریاضشاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 16 اکتبر 2019 در

تماس تلفنی وزرای دفاع ترکیه و آمریکاتماس تلفنی وزرای دفاع ترکیه و آمریکا

حضور نیروهای شهرداری در عراق تا دو روز بعد از اربعین / اصراری بر تبلیغ نداریمشهردار تهران: شهرداری اصراری بر تبلیغ روی این موضوع ندارد و بدون آرم و لوگو خدمات‌رسانی می‌کند ۴٠٠ نیروی خدماتی در نجف و ۱۰۰۰ نیرو در کربلا برای خدمات‌رسانی به زائران مستقر هستند ارائه تمامی این خدمات تا دو روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت حنا رو بعد از عروسی به... می‌مالند! لاکن با بودجه بلدیه خلافت اهل بیت نیست کذب است پول و هزينه هم از جيب ما ديگه؟

آماده‌باش پلیس راهور برای موج آخر بازگشت زائران/ رصد تخلفات اتوبوس‌های ایرانی در عراقرییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتطامی با تاکید بر نظارت پلیس بر رانندگان در بازگشت از راهپیمایی اربعین اعلام کرد: راننده اتوبوس‌های ایرانی که در کشور عراق تخلف کرده باشند، پس از بازگشت به ایران مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت. اتوبوس ها را به زور می فرستن برای مراسم بعد هم اعمال قانون می کنن.

سفر ۶ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۸۴۰ نفر به عراق در ماه‌های محرم و صفر

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود

پنجره همرسانی را ببندید

حق نشر عکس

Reuters

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا گفته است نیروهای آمریکایی حاضر در شمال سوریه به عراق منتقل خواهند شد.

آقای اسپر به خبرنگاران گفته است که طبق برنامه‌های وزارت دفاع آمریکا، نزدیک به یک هزار سرباز آمریکایی به غرب عراق منتقل خواهند شد تا جلوی رشد نیروهای گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) را بگیرند.

آقای اسپر گفته است ماموریت این نیروها"کمک برای دفاع از عراق" خواهد بود.

به دنبال این اظهارات وزیر دفاع آمریکا، یک مقام این وزارتخانه به خبرگزاری رویترز گفت طرح انتقال این نیروها"قطعی" نیست و ممکن است تغییر کند.

به جز این نیروها، آمریکا در حال حاضر نزدیک به ۵ هزار نیرو در عراق دارد که عمدتا مشغول"آموزش" نیروهای عراقی هستند.

به دنبال تصمیم دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمرکا برای خروج نیروهای این کشور از سوریه، ترکیه عملیاتی را در شمال سوریه برای به بیرون راندن نیروهای کرد آغاز کرده است.

این تصمیم آقای ترامپ انتقادهای زیادی را از جمله در داخل حزب جمهوریخواه به همراه داشت.