وزیر خارجه آمریکا: آلمان بهترین شریک ایالات متحده در جهان است | DW | 23.06.2021

02/04/1400 08:50:00 ب.ظ

وزیر خارجه آلمان در دیدار با همتای آمریکایی خود تاکید کرد که مناقشه بر سر خط لوله 'نورداستریم ۲' تا ماه اوت حل می‌شود. آمریکا نگران است که روسیه از این خط لوله به عنوان اهرم فشار بر اروپا و اوکراین سوءاستفاده کند.

وزیر خارجه آلمان در دیدار با همتای آمریکایی خود تاکید کرد که مناقشه بر سر خط لوله 'نورداستریم ۲' تا ماه اوت حل می‌شود. آمریکا نگران است که روسیه از این خط لوله به عنوان اهرم فشار بر اروپا و اوکراین سوءاستفاده کند. وزیر خارجه آمریکا: آلمان بهترین شریک ایالات متحده در جهان است وزیر خارجه آلمان در دیدار با همتای آمریکایی خود تاکید کرد که مناقشه بر سر خط لوله"نورداستریم ۲" تا ماه اوت حل می‌شود.

آمریکا نگران است که روسیه از این خط لوله به عنوان اهرم فشار بر اروپا و اوکراین سوءاستفاده کند.

هایکو ماس و آنتونی بلینکن، وزیران خارجه آلمان و آمریکا وزیران خارجه آلمان و ایالات متحده آمریکا چهارشنبه ۲۳ ژوئن در برلین دیدار و گفت‌وگو کردند و خط لوله مورد مناقشه"نورداستریم ۲" یکی از محورهای اصلی رایزنی‌های آنها بود.

مطابق برنامه، خط لوله"نورداستریم ۲"، گاز روسیه را از مسیری حدود یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر و از طریق دریای بالتیک به آلمان و از آنجا به دیگر کشورهای اروپایی منتقل می‌کند. در آمریکا دو حزب اصلی دموکرات و جمهوری‌خواه در مخالفت با انتقال گاز روسیه به اروپا اتفاق نظر دارند. کنگره آمریکا قصد دارد در ماه اوت موضوع خط لوله"نورداستریم ۲" را در دستور کار قرار دهد و تحریم‌های احتمالی را بررسی کند. headtopics.com

عجب لوله ای!!! بخدا ما خوانندگان گوز بیچیم. خوش بحال سرمایه گذاران. خودتان را ک........ر کنید.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

عربستان سعودی: ابراهیم رئیسی را بر اساس وقایعی که روی می‌دهد قضاوت می‌کنیمعربستان_سعودی: ابراهیم رئیسی را بر اساس وقایعی که روی می‌دهد قضاوت می‌کنیم وزیر خارجه عربستان سعودی همچنین گفت از بابت پرسش‌های بدون پاسخ مانده آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی در مورد پیدا شدن رد اورانیوم در برخی سایت‌های ایران «بسیار نگران» است رئیسی_جلاد۶۷ پروپکانی لوکوموتیررر نه_به_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی به اعتصابات_سراسری بپیوندید سیاست های عربستان رو با سیاست های ایران بسنجید .

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: بارها گفته‌ایم که بازگشت به «برجام» کافی نیستسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: بارها گفته‌ایم که بازگشت به «برجام» کافی نیست ند پرایس افزود واشنگتن بارها گفته‌ است بازگشت به توافق برجام «ضروری» ولی «ناکافی» است چون ما در حوزه‌های دیگر نگرانی داریم از جمله توسعه موشک‌های بالستیک از سوی ایران. جواب: خیر خدا رو شکر که خطر موشک های بالستیک رو هم از ترامپ یاد گرفتید.

ده کشوری که بیشترین ضایعات پلاستیکی را به اقیانوس می‌ریزندزباله‌های پلاستیکی یکی از بزرگترین نگرانی‌های زیست‌محیطی است که انسان قرن ۲۱ با آن روبه روست. اما کدام کشورها بیشترین زباله‌ها را به اقیانوس می‌ریزند؟ بهشون مدال بدین .... همشون خودین.... والسلام

رویدادی تاریخی در فوتبال آمریکایی؛ بازیکن «لاس وگاس ریدرز» اعلام کرد که همجنسگرا است🔺رویدادی تاریخی در فوتبال آمریکایی؛ بازیکن «لاس وگاس ریدرز» اعلام کرد که همجنسگرا است کارل نسیب در بخشی از پیام خود گفت که امیدوار است که در آینده موضوع دگرباش جنسی بودن آن قدر عادی شود که نیازی به اعلام چنین خبری و یا انتشار ویدیوهای مشابهی نباشد.

اردوغان اعلام کرد که نام واکسن کرونای ملی ترکیه «تورکوواک» نام دارداردوغان اعلام کرد که نام واکسن کرونای ملی ترکیه «تورکوواک» نام دارد به به چه اسم عالی

لوئیس انریکه؛ تراژدی دردناکی که پشت صحنه سفر سرمربی اسپانیا به یورو ۲۰۲۰ قرار دارد - BBC News فارسیبا مرگ دردناک دختر کوچکش، زندگی ضربه سختی به لوئیس انریکه زده است. او حالا سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا است و تلاش می‌کند با شعار همیشگی‌اش 'شجاع‌تر از همیشه باش'، آن ضربه را فراموش کند و به زندگی که بسیار هم به آن عشق می‌ورزد، بازگردد.