وزیر خارجه آمریکا: تصمیم گیرنده اصلی در حکومت ایران رهبر است | DW | 05.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای مذاکرات وین را جدی و رو به پیشرفت دانست اما گفت راه طی شده کمتر از راه پیش روست. او گفت همه می‌دانیم که تصمیم گیرنده اصلی در حکومت ایران رهبر جمهوری اسلامی است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یک نماینده دولت عراق انجام این مذاکرات را تایید کرد اما عربستان آن را رد کرده است. ایران نیز هنوز مستقیما این خبر را تایید نکرده است.

بلینکن در ادامه گفته است: «گفت‌وگو معمولا بهترین گزینه‌ است اما اینکه آیا می‌تواند نتیجه‌بخش باشد سوال دیگری است. اما مذاکره، تلاش برای کم‌کردن تنش، تلاش برای دیدن اینکه آیا امکان رسیدن به تفاهم و سازش موقت وجود دارد یا نه، تلاش برای مجاب‌کردن کشورها به اقدام علیه رویه‌هایی که در پیش دارند اما مطلوب شما نیست، همه اینها خوب و مثبت است.»وزیر خارجه آمریکا معتقد است که کشورش در مناسبات دیپلماتیک بین‌المللی نقشی محوری ایفا می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بی شعور تصمیم گیرنده مرم ایران هستن نه دست نشانده شما احمقها

متاسفم برات بلیکن نشستی ببینی خامنه ای چی میگه بر اساس تصمیمات اون سیاست خارجه آمریکا رو در مقابل ایران برنامه ریزی کنی . چقدر ضعیف 🤦‍♂️🤦‍♂️🤢🤢

پس باید رید تو دهن رهخر اسکولین جهان مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی گور_پدر_دموکراتها

ببند چال مستراح و دیگه مردم به لیف حمومشون نیست توافق با آمریکا داغون پشت در مونده بحران زده

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش وزیر امور خارجه آمریکا برای پایان دادن به تنش خاورمیانه | DW | 12.05.2021آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در ارتباط با تشدید تنش در خاورمیانه با نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل گفت‌وگو کرد. از سوی دیگر گفته می‌شود در جریان حملات هوایی اسرائیل شماری از فرماندهان حماس کشته شده‌اند. به درک، هر کی خربزه در زمستان میخوره، پای لرزش همه باید بنشینه، اون موقع که پول های مردم زحمت کشیده ایران سرازیر غزه میشه، برای هوسرانی سيد_علی_روسی نتیجتاً از این بدتر هم میشه. نه_به_جمهوري_اسلامي سید_علی_خامنف 🌹 'اگر دیندار نیستید و از آخرت نمیترسید پس آزاده باشید' امام حسین ع بعد از ۱۴۰۰ سال انسانهایی هستند که از این کلمات‌ نورانى پند و اندرز عمیق وحکیمانه بجان خريدن و كوزو اوكوموتو فعال سياسى جاپونی بر روى تابلو نوشته: 'اسرائيل يه تروريست واقعى است' همه آنجا فرمانده هستند. کدامشان؟ یا اینکه کیلویی دروغ بار ملت فارسی زبان میکنید. تا به الآن فقط کودک و زنان بی دفاع توسط ازرائیل یها به قتل رسیده اند. GazaUnderAttack
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی حملات راکتی را محکوم کردوزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی حملات راکتی را محکوم کرد وزیر خارجه ایالات متحده، در گفت‌و‌گو با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی، ضمن ابراز تسلیت بابت جان‌باختن انسان‌ها، حملات راکتی به اسرائیل را محکوم کرد مادرجنده به محمود عباس که عامل قتل مردم است بابت قتل مردم تسلیت میگه ای حرومزاده ای دیوث نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامی HamasTerrorists خاااک که از کشته شدندتروریستای حماس اظهار تاسف میکنی. حامی تروریست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی جوزپ بورل و وزیر خارجه آمریکا درباره برجاممسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیر خارجه آمریکا در خصوص توافق هسته‌ای(برجام) به رایزنی پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه فیلیپین به چین: گورت را گم کناختلافات فزاینده‌ بین مانیل و پکن در اوایل ماه مارس، پس از آن آغاز شد که مقامات مانیل از مشاهده بیش از ۲۰۰ شناور چینی مشکوک در نزدیکی آب‌سنگ «ریف ویتسون» خبر دادند. GET THE FUCK OUT استفاده از اين تعبير زشت و نابجا و اینهم از زبان وزیر خارجیه نشان دهنده ی تأثیر آمریکا بر ایشان است بقول معروف لُقمه باید بقد دهان خود گرفت اما مثل اینکه هنوز ایشان خوب متوجه نیست که داره با چه کشوری صحبت میکنه ؟ !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار عبدالحمید الدبیبه با وزیر خارجه کویتنخست‌وزیر لیبی و وزیر امور خارجه کویت در طرابلس دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »