وزیر خارجه پاکستان در گفتگو با پمپئو: ایران به دنبال جنگ نیست

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاه محمود قریشی که کشورش روابط بسیار نزدیکی با عربستان، رقیب منطقه ای ایران دارد همچنین یادآور شد که مقامات ایرانی برای کاستن از تنش‌های موجود با کشورهای عرب همسایه نیز اعلام آمادگی کرده‌اند.

وزیر امور خارجه پاکستان در این خصوص تصریح کرد: «آنها به مشکلات و اختلافات موجود با دیگر کشورهای مهم منطقه اذعان دارند و تاکید کرده‌اند که حاضرند در هر سطح و به هر شکلی برای حل این اختلاف‌‌ها پا به میدان بگذارند.»

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران نیز که در هند به سر می‌برد روز جمعه در پاسخ به سوالی درخصوص میانجی‌گری هند برای حل اختلافات میان ایران و عربستان گفته بود که کشورش آماده مذاکره با عربستان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس است و پیش‌تر برای ایجاد صلح و آرامش در منطقه پیشنهادهایی را نیز ارائه کرده بود.

شاه محمود قریشی پیش از این در تلاش برای یافتن راهی جهت کاستن از تنش‌های موجود میان ایران آمریکا به تهران سفر کرده و با حسن روحانی، رئیس جمهوری و دیگر مقامات این کشور دیدار و گفتگو کرده بود. گفتنی است که فرایند صلح در افغانستان نیز از جمله دیگر محورهای مهم گفتگوهای وزرای خارجه پاکستان و آمریکا در واشنگتن بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی فکر کردین خود پمپئو نمیدونه یا نمی‌فهمه ایران مایل به جنگ نیست؟! اونها می‌خواهند یا ایران طبق خواسته آن‌ها رفتار کند و یا شروع کننده جنگ باشد. در هر صورت می‌خواهند ایران ویران شود.

گه خوردن ! دیگه بسه وسط بازی و سوء استفاده از کلمه “شرایط خطیر “ ... یا باید صلح کامل کنن ... یا جنگ کامل که به اون شعارای پوشالیشون جامعه عمل بپوشونن ... !

تخم جنگیدن نداره ج ا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه استرالیا درباره شهروند زندانی در ایران با ظریف صحبت کردوزیر خارجه استرالیا می گوید سرنوشت یک شهروند استرالیایی-بریتانیایی زندانی در ایران را با محمد جواد ظریف مطرح کرده است. گروگان جاعش
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مورگان اورتگاس: ایران به جای برخورد با مقصران سرنگونی هواپیمای مسافربری با افشاکنندگان حقیقت برخورد می‌کندمورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید رژیم ایران به جای برخورد با مقصران سرنگونی هواپیمای مسافربری، آشکارکنندگان حقیقت را دستگیر می‌کند. او روز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه در توئیتر خود نوشت: «جای PahlaviRepresentsIranians ا مورگان چاخان هم اومده واسه دروغ گفتن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی با رد استعفای نخست وزیر اوکراین به او فرصت دوباره دادنخست وزیر اوکراین صبح جمعه در پی انتشار اظهاراتی از وی که در آن به عملکرد رئیس جمهوری این کشور انتقاد کرده بود از دولت استعفا داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تروردو: وزیر خارجه کانادا با ظریف در مورد پاسخگو کردن عاملان سانحه پرواز اوکراینی گفتگو می‌کندتروردو: وزیر خارجه کانادا با ظریف در مورد پاسخگو کردن عاملان سانحه پرواز اوکراینی گفتگو می‌کند جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، روز جمعه در یک کنفرانس خبری درباره فاجعه سقوط سرنگونی هواپیمای_اوکراینی و تحولات مرتبط با آن صحبت کرد. به اين مرد جنتلمن بگين خودشو خسته نكنه.با اين جماعت سروكله زدن اعصاب ميخواد Justin Trudeau’s foreign minister shares a laugh with Iran’s foreign minister. Not sure if the high five was before or after this photo. laughter joy friends allies CanadaIsBack BlameTrumpAppeaseIran weakness SecurityCouncilCampaign
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش سرکوب؛ با باتوم به سرم کوبیدند و با موتور زمینم زدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه کانادا: جهان منتظر پاسخ مناسب ایران است و آرام نمی‌گیرد | DW | 16.01.2020وزیر خارجه کانادا امروز در لندن وعده داد که ایران برای پاسخگویی درباره 'علت دقیق' ساقط شدن هواپیمای اوکراینی'تحت فشار' قرار گیرد. او تصریح کرد: «جهان منتظر جواب است و تا زمان دریافت پاسخ مناسب، آرام نمی‌گیرد.» وزرای خارجه پنج کشور که شهروندانشان بر اثر شلیک دو موشک‌ سپاه پاسداران ایران به هواپیمای اوکراینی کشته شدند، امروز ۲۶ دی ماه (۱۶ ژانویه) با هدف تحت فشار قرار دادن تهران برای انجام تحقیقات 'کامل و شفاف' درباره این فاجعه با یکدیگر دیدار کردند. آخوندا هم حتما در روشن شدن حقیقت به شما کمک میکنند 😂 Remember_Zahra_Kazemi.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »