وزیر ارشاد: بزرگداشت سردار سلیمانی نباید محدود به یک روز شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ابعاد وجودی، شخصیتی، علمی و معنوی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تاکید کرد: بزرگداشت و پرداختن به مکتب سردار دل‌ها نباید منتهی و محدود به یک روز و یک هفته شود، بلکه باید با استفاده و بکارگیری همه ظرفیت‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در جهت معرفی و تبیین ابعاد مختلف شخصیت این شهید والامقام تلاش کنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد سالامی، محمدمهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در همایش علمی و پژوهشی مکتب حاج قاسم؛ دانشگاه و رسانه که در واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه کنترل ویروس کرونا باعث آغاز فعالیت دوباره برنامه‌های فرهنگی و مذهبی شد، خاطرنشان کرد: سال گذشته که نخستین سالگرد عروج ملکوتی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را داشتیم، به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا امکان تجلیل و بزرگداشت و برگزاری برنامه‌های مختلف و متنوع در...

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه «انقلاب اسلامی در سه دهه اخیر و در دوره زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی به استراتژی نوین در موضوع الهام‌بخشی در منطقه رسیده است»، اظهار کرد: پس از سه دهه که این موضوع را ارزیابی می‌کنیم، جمهوری اسلامی ایران یک راهبرد روشن را توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مدیریت کردند و بدین منظور در منطقه غرب آسیا تحول مهمی شکل گرفت.

به گفته وی، بنای نیروهای انقلاب اسلامی مانند نیروی قدس بر شهرت نیست چراکه از این امر به دلیل اقتضائات شغلی و موقعیت های مکانی گریزان هستند. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در حوزه فرهنگی و هنری به دنبال اجرای منش، مشی و سلوک این شهید بزرگ هستیم. حاج قاسم از شخصیت دفاعی به نماد کاملی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف رسید.

به گفته اسماعیلی، در جنگ نابرابر رسانه‌ای همه باید همت خود را کنار هم قرار داده با همه ظرفیت های موجود در مقابل دشمنان به ویژه سلطه رسانه ای کار جدی انجام دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یک سال خوبه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس هنگ‌ کنگ با یورش به دفتر یک نشریه ۶ روزنامه‌نگار را بازداشت کردروزنامه‌نگاران بازداشتی ممکن است به حداکثر ۲ سال زندان و پرداخت معادل ۶هزار دلار جریمه محکوم شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حضور یک سوخت تازه‌وارد به سبد انرژی/ آیا هیدروژن جای انرژی‌های فسیلی را اشغال می‌کند؟استادد دانشگاه صنعتی‌شریف گفت: آمار می‌گوید درجه حرارت کره زمین طور متوسط 1.2 درجه افزایش پیدا کرده، بنابراین باید تصمیمات جدی‌تری گرفته شود و تمام اینها باعث می‌شود نهضت انقلاب رفتن به سوی انرژی تجدیدپذیر مهم‌تر شود و هیدروژن در فضای گذار انرژی که جهان به سر می‌برد بیشتر اهمیت پیدا کرده و یکی از مدعیانی است که در کنار باد، خورشید و .... می‌تواند جایگزین سوخت فسیلی شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اختصاص بنزین به فرد به‌جای خودرو صرفا یک ایده است/ معاون اقتصادی و وزیر نفت سوخت را انفال تلقی کردند/ اوجی به مجلس توضیح می‌دهدرئیس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: برای اطلاع دقیق مردم هفته آینده از وزیر محترم نفت دعوت کردیم که به کمیسیون تشریف بیاورند و به نمایندگان توضیحات را ارائه کنند؛ چرا که معتقدیم وجود برخی ابهامات برای مردم نگرانی به وجود می‌آورد و برخی به این دامن می‌زنند که به هزینه خواهد گران شود که هیچ عنوان بنزین گران نمی شود. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی 😂😅🤣تو که راست میگی🤣چه خواب کثیفی دیدین الله اعلم خدا کید وترفندتونو به خودتون برگردونه آمین🤲
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جزییات طرح بنزین برای همه؛ وزیر نفت: به هر نفر ماهی ۱۵ لیتر بنزین می‌دهیموزیر نفت ایران درباره طرح «بنزین برای همه» می‌گوید کسانی که یک سال اقامت در ایران داشته باشند، می‌توانند ماهی ۱۵ لیتر بنزین ۱۵۰۰ تومانی دریافت کنند. جواد اوجی روز دوشنبه ۶... کیر خر وسط کس ننه وزیر نفت و رییسی و خامنه ای مفعول مگه حقوق و مزایا و رفاه مردمم طبق فوب خلیج فارسه؟؟ کیر تو لنگ محمد مصطفاشونو‌ این دین و‌ آیین و خدای لاشیش بکنن دلخوش به این مقدار نباشید. خیلی ی ی ی ی ی کس کشی حرومزاده بی ناموس زن جنده دختر کونی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وزیر امنیت و مرزبانی بریتانیا ایران را به دلیل حملات سایبری «کشور متخاصم» نامیددیمین هيندز، وزیر امنیت و مرزبانی بریتانیا گفت ایران به همراه کشورهای چین، روسیه و کره‌شمالی به دلیل «فعالیت‌های زیان بار در عرصه سایبری، کشورهای متخاصم تلقی می‌شوند». او در... ج ا دست پرورده و فرزند خود همین انگلیس است .
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واکنش شهرداری به «بی‌آرتی خوابی»: به آن شدتی که می‌گویند، نیستمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در مورد موضوع «بی‌آرتی خوابی» واکنش نشان داد و با بیان اینکه «وجود این پدیده را انکار نمی‌کنیم»، گفت که «این پدیده به شدتی که در گزارش عنوان شده، نیست». گور‌خوابی و ماشین‌خوابی و پشت‌بام خوابی هم اصلا وجود نداره و همه بدبختی‌ها و بی‌لیاقتی‌ها و ناکارامدی‌های و دلار ۳۰۰هزار ریالی هم توطعه دژمن گرانی ارز که تقصیر جمشید بسم‌الله بود گرانی خانه،ممد الحمدلله فشل بودن اقتصاد،علی انشالله و... سیدعلی و برادران قاچاق هم هیچکار هستند.پشم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »