وزیر پیشین مخابرات افغانستان از دادگاه استیناف برائت گرفت

30/04/1398 02:43:00 ب.ظ

عبدالرزاق وحیدی، وزیر پیشین مخابرات و فن‌آوری معلوماتی افغانستان در دادگاه استیناف (تجدید نظر)

عبدالرزاق وحیدی، وزیر پیشین مخابرات و فن‌آوری معلوماتی افغانستان در دادگاه استیناف (تجدید نظر) به گزارش طلوع نیوز، امروز دومین روز دادگاۀ استیناف خواهی‌(تجدید نظر) وحیدی بود که دادگاه مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری افغانستان به وی برائت داد.

عبدالرزاق وحیدی در ماه آوریل امسال در یک دادگاۀ غیابی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، به دلیل اتهام‌های سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفوی‌اش در وزارت مالیه (دارایی) این کشور، مجرم شناخته شده بود. او از آن زمان تاکنون، در زندان به سر می‌برد.

وحیدی، پیش از آن ‌که مسؤلیت وزارت مخابرات و فن‌آوری معلوماتی را به عهده بگیرد، معاون وزارت مالیه(دارایی) افغانستان بود. وحیدی پیش از این نیز از بهر اتهام‌های وارد شده بر او در هنگام مأموریتش در وزارت مخابرات و فن‌آوری معلوماتی، به دادگاه کشانیده شده بود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

دو بازیکن پیشین استقلال حکم توقیف اموال باشگاه را گرفتند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimدو بازیکن پیشین استقلال حکم توقیف اموال این باشگاه را گرفته‌اند.

حل مشکل دانشجویان ستاره‌دار به روایت وزیر علومحل مشکل دانشجویان ستاره‌دار به روایت وزیر علوم سخنگوی فراکسیون امید مجلس درباره دانشجویانی که مشکلاتی برای ادامه تحصیل داشته‌اند، گفت که طبق گزارش وزیر علوم اکثریت این دانشجویان مشکلاتشان رفع شده است و مانعی برای ادامه تحصیل ندارند.

وزیر راه: بعد از 28 سال صاحبخانه شدم- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«وزیر راه: بعد از ۲۸ سال صاحبخانه شدم» *شاهد وادادگی در بازار مسکن هستیم و قیمت‌ها افت کرده است *نفتکش توقیف شده ایران در عربستان رفع توقیف شد *طرح تام‌کاد (خانه‌دار کردن کارکنان دولت) توسط رئیس‌جمهوری تأیید شده است

هشدار کواکبیان به وزیر امور خارجه انگلستانکواکبیان،آمریکا و انگلیس را تهدید به دریافت عوارض در تنگه هرمز کرد کواکبیان، نماینده تهران خطاب به وزیر خارجه انگلیس هشدار داد: با توقیف کشتی‌های ایران کاری نکنید که از کشتی‌های آمریکایی و انگلیسی عبوری از تنگه هرمز، عوارض بگیریم. این تحدید کاملا جدیه ‌. اینها عاشق عوارض هستند

معاون وزیر دفاع آمریکا: طرح عبور آزاد از تنگه هرمز را اجرا می‌کنیممعاون وزیر دفاع آمریکا: طرح عبور آزاد از تنگه هرمز را اجرا می‌کنیم معاون وزیر دفاع آمریکا گفت که این کشور در رایزنی با شرکای خود در ناتو و متحدان منطقه‌ای‌اش آماده اجرایی کردن طرح 'عبور آزاد و باز' کشتی‌ها از تنگه هرمز است.

وزیر دادگستری بریتانیا: استعفا می‌دهم تا شاهد تحقیر کشورم نباشم | DW | 21.07.2019در پی جنجال‌ها بر سر برگزیت، وزیر دادگستری بریتانیا اعلام کرد از کابینه کناره‌گیری خواهد کرد. دیوید گوک می‌گوید نمی‌تواند با بوریس جانسون کار کند و به نظر او یک برگزیت بدون توافق 'تحقیر ملی' به‌همراه دارد.