ایالات متحده آمریکا, اعتراض‌ها وناآرامی‌های آمریکا, دونالد ترامپ, پنتاگون, تظاهرات

ایالات متحده آمریکا, اعتراض‌ها وناآرامی‌های آمریکا

وزیر دفاع آمریکا با اعزام نیروهای ارتش به شهرها «مخالف» است

وزیر دفاع آمریکا با اعزام نیروهای ارتش به شهرها «مخالف» است

03/06/2020 11:47:00 ب.ظ

وزیر دفاع آمریکا با اعزام نیروهای ارتش به شهرها «مخالف» است

مارک اسپر یکی از مقاماتی بود که روز دوشنبه دونالد ترامپ را در جریان خروج از کاخ سفید و حضور در برابر کلیسای تاریخی سنت جان همراهی کرد. او اکنون اعلام کرده که هنگام همراهی رئیس جمهوری، از هدف او برای عکس گرفتن با یک کتاب انجیل در مقابل کلیسای سنت جان آگاهی نداشته است.

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه در اظهاراتی متناقض با سخنان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور اعلام کرد که با اعزام نیروهای ارتش به شهرهای بزرگ مخالف است.وزیر دفاع ایالات متحده در حالی از مخالفت خود با این طرح سخن گفت که کیلی مک انینی، سخنگوی کاخ سفید بار دیگر تاکید کرده است که دونالد ترامپ در صورت نیاز نیروهای ارتش و گارد ملی را برای مقابله با اعتراضات به ایالت ها اعزام خواهد کرد.

مراسم خاکسپاری شهردار پیشین سئول بصورت آنلاین برگزار خواهد شد ظریف واگذاری کیش به چین را 'تکذیب کرد' هشدار بیل گیتس: واکسن کرونا «ناعادلانه و بین پول‌دارها توزیع نشود»

بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکا پس از انتشار تصاویری ویدئویی از برخورد پلیس مینیاپولیس با جورج فلوید که منجر به مرگ این مرد سیاهپوست شد، صحنه اعتراض و ناآرامی شده‌اند.معترضان در بسیاری از شهرها سه‌شنبه شب نیز مقررات منع رفت و آمد را نادیده گرفتند.رئیس جمهوری ایالات متحده روز دوشنبه تهدید کرده بود که برای برقراری نظم و آرامش نیروهای ارتش و گارد ملی را به ایالت های مختلف اعزام خواهد کرد.

ناآرامی‌ها در نیویورکAP Photoاین سخنان دونالد ترامپ با اعتراض دموکرات ها روبرو شد که تاکید می کنند مقابله با تظاهرکنندگان وظیفه ارتش و گارد ملی نیست. رسانه های آمریکا تخمین می زنند که از زمان آغاز اعتراض ها در این کشور تاکنون حدود ۹ هزار نفر بازداشت شده اند.

مارک اسپر یکی از مقاماتی بود که روز دوشنبه دونالد ترامپ را در جریان خروج از کاخ سفید با پای پیاده و حضور در برابر کلیسای تاریخی سنت جان همراهی می کرد. او اکنون اعلام کرده که هنگام همراهی رئیس جمهوری، از هدف او برای عکس گرفتن با یک کتاب انجیل در مقابل کلیسای سنت جان آگاهی نداشته است.

ترامپ: بیش از هر رئیس جمهور دیگری زندگی سیاهپوستان را بهبود بخشیده‌امبه گزارش پایگاه اینترنتی بلومبرگ سخنان روز چهارشنبه مارک اسپر «خشم» دونالد ترامپ و مشاورانش در کاخ سفید را برانگیخته است. با این حال مشاوران رئیس جمهوری ایالت متحده به بلومبرگ گفته اند که گمان نمی کنند دونالد ترامپ وزیر دفاع خود را برکنار کند. مارک اسپر بعدازظهر چهارشنبه پس از اظهاراتش، طبق برنامه ای از پیش تعیین شده با رئیس جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

مگه شهر هرته از کی تا حالا مستقل شده به گوه خوردن میرفته ودیگرهیچ ولی میفرسته کیلی مک مک ، سخنگوی مطبوعات کاخ سفید می گوید رئیس جمهور دونالد ترامپ 'در صورت لزوم' قانون شورش را امضا می کند که به وی اجازه می دهد ارتش و گارد ملی را مستقر کند. یه سری اکانت ها هستن فیلم هایی از خشونت پلیس آمریکا منتشر می کنن جالبه که بعضی از فیلم ها تکه هایی از سریال ها و فیلم های سینمایی هستن که بریدن و به عنوان خشونت پلیس امریکا نشون میدن

پیک گیمز: توافق با کمپانی زینگا یکی از بزرگ‌ترین معاملات تاریخ ترکیه استمدیر امور راهبردی پیک گیمز ضمن اشاره به موفقیت‌های این شرکت جوان، توافق 1.8 میلیارد دلاری با کمپانی آمریکایی زینگا را یکی از مهم‌ترین معاملات تاریخی کشور دانست. - خبرگزاری آناتولی

سازمان ملل: طالبان همچنان با القاعده در ارتباط است | DW | 02.06.2020ناظران مستقل سازمان ملل متحد طی گزارشی فاش کرده‌اند که گروه طالبان علیرغم توافق با آمریکا همچنان با القاعده در ارتباط است. طالبان این گزارش را بی‌اساس دانسته است. Iran کمپین اعتصابات عمومی صلح با طالبان مثل اینست که بیک گرگ خوب غذا تاحسابی سیرشود ،بعد یک اهورا باو دریک قفس جا دهید فکر کنید که گرگ سیر است‌وبا اهو کاری ندارد ،اما فرداکه برمیگردید میبینید گرگ اهورا دریده، کار گرگ نه ازسر‌کینه بلک طبیعتش اینست.حال وصف حال صلح امریکاباطالبان بابا طالبان همون القاعده است دیگه خول شدین. یافکر میکنید ما خولیم؟

رونمایی از اختلافات اقتصادی مجلس و دولت؛ آیا منازعه در پیش است؟PTahavori یه سال با آبروریزی بی حد در سطح بین الملل در راهه

از ترامپ در خصوص 'دستور اجرایی فضای مجازی' شکایت شده استاز ترامپ در خصوص 'دستور اجرایی فضای مجازی' شکایت شده است انجمن وکلای آمریکا اعلام کرد پس از امضای دستور اجرایی شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی توسط ترامپ، اکنون به دلیل نقض قانون اساسی آمریکا از وی شکایت به عمل آمده است. توئيتر چه گوهي مي خوريد صداي فيلتر كننده ترين كشور دنيا خاطراتی از سال88... ایران این ظلم و جنایتهارو هرگز فراموش نخواهد کرد .

انتقاد ظریف از سکوت اروپا در قبال برخورد آمریکا با شهروندان معترضانتقاد ظریف از سکوت اروپا در قبال برخورد آمریکا با شهروندان معترض: اروپا که در قبال جوامع غیرغربی بسرعت دست به قضاوت و داوری می‌زند، این‌بار به سکوت کرکننده خود ادامه می‌دهد اگر اروپا می‌خواهد همچنان دهانش را بسته نگاه دارد، باید برای همیشه دهانش را ببندد توعمرش یه حرف درست زد اونم همین بود ظریف گوه زیاد میخوره شماها دیگه تعریف خودتون نکنید

تصاویر تاثیرگذار از همبستگی‌ پلیس با مردم در جریان اعتراضات اخیر آمریکاتصاویر تاثیرگذار از همبستگی‌ پلیس با مردم در جریان اعتراضات اخیر آمریکا همراهی نیروهای پلیس با معترضان به مرگ جرج فلوید در شهرهای مختلف آمریکا و انتشار تصاویر تأثیرگذاری از این همبستگی، بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است. کسخولا چرا تکنیک زانو رو دارن نشون میدن. این زانو زدن همونی نیست که GeorgeFloyd رو بکشتن داد؟ این کار پلیس مث نشون دادن پارچه قرمز در برابر گاو وحشیه مثل ایرانه پلیس_مردمی