وزیر بهداشت: نسبت مرگ کرونا به تعداد بستری کاهش یافته است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت: نسبت مرگ کرونا به تعداد بستری کاهش یافته است | به دانشگاههای علوم پزشکی ابلاغ شده مراکز ۱۶ساعته افزایش یابد و بیمارستانهای کرونایی از غیر کرونایی جدا شوند.

سعید نمکی روز دوشنبه در اجلاس روسای دانشگاههای علوم پزشکی که به صورت آنلاین از وزارت بهداشت برگزار شد، افزود: ایام سختی را می گذرانیم، کمبودهایی در زمینه اکسیژن ساز و برخی امکانات دارویی و بیمارستانی وجود دارد که رفع می شود.

وزیر بهداشت افزود: روزهای سخت تری در پیش داریم اما امیدواریم با همکاری مردم در رعایت پروتکل ها در آینده نزدیک به دو رقمی و حتی یک رقمی شدن تعداد فوتی های کرونا برسیم. وی افزود: بهترین کار در شرایط امروز، آموزش عمومی برای رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بر اجرای این پروتکل ها در بین کسبه، اماکن عمومی و جاهای دیگر است که باید با همکاری استانداران، دادستانها، نیروهای مسلح و سایر دستگاهها انجام شود.

نمکی ادامه داد: بیمارستانهای کرونایی از غیرکرونایی تا جای ممکن باید جدا شدند و شهرهایی که فقط یک بیمارستان دارند، باید مسیر این دو گروه از بیماران را جدا کنند تا بیماران غیرکرونایی نیز خدمات لازم را بدون ترس دریافت کنند و درآمد اختصاصی بیمارستانها کم نشود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست وزیر بریتانیا اختیارات شوراهای محلی برای کنترل شیوع کرونا را افزایش دادنخست وزیر بریتانیا اختیارات شوراهای محلی برای کنترل شیوع کرونا را افزایش داد خبرگزاری رویترز روز جمعه ۲۷ تیر ماه در گزارشی اعلام کرد طبق اعلام نخست وزیر بریتانیا، شوراهای محلی می‌توانند برخی اماکن را تعطیل و محدودیت‌هایی را وضع کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه نیجریه به کرونا مبتلا شدجفری اونیاما٬ وزیر امور خارجه نیجریه به کووید-19 مبتلا شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرگ وزیر دفاع رژیم صدام- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمرگ وزیر دفاع رژیم صدام سلطان هاشم به دلیل جنایت جنگی و ضد بشری به مرگ محکوم شد ولی حکم مرگ وی به دلیل اختلافات مقامات عراقی در زمان مقرر که قرار بود ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۷ اجرا شود به اجرا در نیامد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تمرکز وزارت بهداشت بر گروه های پرخطر جامعه در مواجهه با کروناوزیر بهداشت: فقط ۱۲.۳ درصد از مرگ و میر بیماران کووید-۱۹ مربوط به افرادی بوده که سن بالا یا بیماری زمینه‌ای یا سایر عوامل خطر مانند چاقی نداشته‌اند و مابقی جزو گروه‌های پرخطر بوده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ایران با رئيس‌جمهور و نخست‌وزیر عراق دیدار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه بریتانیا: دولت چین حقوق انسانی اویغورها را نقض می‌کندوزیر خارجه بریتانیا: دولت چین حقوق انسانی اویغورها را نقض می‌کند چین می گوید اویغورها در مراکز بازپروری هستند تا از گسترش افراط گرایی مذهبی و افزایش حملات تروریستی جلوگیری شود؛ اما منتقدان می‌گویند هدف از این سیاست نابودی هویت اویغورها است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »