وزیر ارشاد: لغو معافیت مالیاتی نخبگان پیامد خواهد داشت | DW | 30.11.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

سازمان امور مالیاتی طرحی برای لغو معافیت مالیاتی فعالان حوزه هنر و فرهنگ دارد. وزیر ارشاد در نامه‌هایی جداگانه به معاون و رئیس دفتر روحانی و وزیر امور اقتصادی و دارایی، مسئولان مربوطه را از چنین اقدامی برحذر داشته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سازمان امور مالیاتی در بخشی از سرفصل‌های پیشنهادی خود که تحت عنوان اهداف مرتبط با"اقتصاد مقاومتی" ارائه شده، خواستار لغو معافیت مالیاتی فعالان حوزه هنر و فرهنگ شده است. این پیشنهادها تحت عنوان اهداف مرتبط با"اقتصاد مقاومتی" قرار است در لایحه بودجه سال بعد به مجلس ارائه شوند.

سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای به وزیر اقتصاد، رئیس دفتر و معاون اول رئیس جمهور، خواستار بازنگری در این تصمیم شده است. او می‌نویسد: «به نیکی واقفید فعالیت‌های فرهنگی و هنری اصولا درآمدزایی چندانی نداشته و انتفاعی محسوب نمی‌شود و برهمین اساس در ادوار مختلف به مجوزهای صادر شده به چشم اقتصادی نگاه نشده و همواره سعی در حمایت از آنها بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خلاصه یه جوری باید مزد این هنربندان دستمال بدست آغا‌رو بدن،

سینمای ایران کلا شده محل پولشویی . معافیت مالیاتی برداشته شه اقایون کجا پولشوییهاشون رو انجام بدن؟!

نخبگان 😂😂😂٤ تا هنربند شدن نخبه

مالیات را در اتاق خواب ملاها پرداخته اند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توضیحات دفتر معاون سیاسی وزیر کشور در واکنش به انتشار یک مطلب خلاف واقعتوضیحات دفتر معاون سیاسی وزیر کشور در واکنش به انتشار یک مطلب خلاف واقع: معاون سیاسی وزیر کشور هیچ تصریحی بر مطلع بودن ریاست محترم جمهور از تاریخ و ساعت اجرای طرح نداشته‌اند توضیحات دفتر معاون سیاسی وزیر کشور: وزیر کشور در جلسه چهارشنبه دولت گزارش جلسات شاک و تدابیر اتخاذ شده را ارایه کرده،اما تعیین زمان‌بندی دقیق اجرای این طرح مطرح نشده سخنان دکتر روحانی در آذربایجان شرقی حاکی از نهایت اعتماد و اطمینان ایشان نسبت به شورای امنیت کشور و وزیر کشور بوده
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

معاون وزیر بهداشت ایران: موج آنفولانزا دو هفته دیگر ادامه دارد و احتمالا شدیدتر می‌شوددر حالی که معاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید در زمینه تامین داروی بیماران هیچ مشکلی در سطح کشور وجود ندارد، برخی رسانه‌های ایران همچنین شماری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی از کمبود دارو هم در تهران و هم در شهرستانها خبر داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

معاون وزیر کشور: دادستانی آمار کشته‌شدگان وقایع اخیر را اعلام می‌کندجمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور: آمار اعلام شده از سوی نهادهای بین‌المللی معتبر نیست و آنان تعداد کشته شدگان را بیشتر اعلام می‌کنند. دادستانی کشور آمار را اعلام می‌کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نخستین واکنش آمریکا به اعلام استعفای نخست وزیر عراق: نگران «گلایه‌های مشروع» معترضان هستیم🔴خبر فوری | نخستین واکنش آمریکا به اعلام استعفای نخست وزیر عراق: نگران «گلایه‌های مشروع» معترضان هستیم از آغاز اعتراضات تاکنون مجموعا ۴۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند و تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵ معترض کشته شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفر غیرعلنی وزیر امور خارجه قطر به عربستان سعودی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دعوت وزیر میراث از چینی‌ها: به ایران سفر کنید ارزان استدعوت وزیر میراث از چینی‌ها: به ایران سفر کنید ارزان است وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از چینی‌ها دعوت کرد تعطیلات سال نو را در ایران که ارزان‌ترین مقصد سفر در جهان معرفی شده است، سپری کنند. این وزیر بی شعور فکر کرده اینطور دعوت باعث افتخاره کدوم خری میره جایی ک عرق ازاد نیست 😂😂😂 غشششششش😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »