وزیر دارایی روسیه: عملیات نظامی نیازمند منابع عظیم است

06/03/1401 08:08 ب.ظ

وزیر دارایی روسیه اعلام کرد برای «عملیات نظامی» در اوکراین به منابع مالی عظیم نیاز داریم. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دارایی روسیه اعلام کرد برای «عملیات نظامی» در اوکراین به منابع مالی عظیم نیاز داریم. - خبرگزاری آناتولی آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه در سخنرانی خود در دانشگاه اقتصاد مسکو اظهار داشت امسال 8 تریلیون روبل برای بسته‌های محرک مالی هزینه خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال 600 میلیارد روبل و سال آینده 1 تریلیون روبل برای پرداخت حقوق بازنشستگی لازم است، گفت: برای انجام یک عملیات نظامی ویژه نیز به منابع مالی هنگفتی نیاز است. اینها منابع عظیمی هستند و ما برای حمایت از اقتصاد و شهروندان‌مان محتاج آنها هستیم.

سیلوانوف آماری درباره میزان هزینه روسیه برای جنگ در اوکراین ارائه نکرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس: بازدید وزیر خارجه ترکیه از مسجد الاقصی حمایت تاریخی استمدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس: بازدید وزیر خارجه ترکیه از مسجدالاقصی حمایت تاریخی است مدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس اشغالی در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی گفت: بازدید مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه از مسجد الاقصی «حمایت تاریخی» است.

گسترش همکاری‌های اقتصادی آنکارا و تل‌آویو؛ وزیر خارجه ترکیه پس از ۱۵ سال به اسرائیل رفتمولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه که به اسرائیل سفر کرده است، گفت که نزدیکی آنکارا و تل‌آویو به یکدیگر تأثیر مثبتی بر مسائل فلسطینی‌ها خواهد گذاشت. به 🥚م رنگ عوض کردن اردوغان دیگه عادی شده! بدون هیچ ایدئولوژی و ثبات فکر و حرف

وزیر خارجه اسبق بریتانیا: سپاه از گروگان‌ها «استفاده ابزاری» می‌کندفیلیپ هَموند، وزیر خارجه اسبق بریتانیا گفته است سپاه پاسداران ایران اغلب از گروگان‌های دوتابعیتی همچون نازنین زاغری رتکلیف به عنوان «ابزاری برای بر هم زدن پس انسانیت کجا رفته اگر دین ندارید آزاده باشید

وزیر امور خارجه اوکراین: نمی‌شود روی ناتو حساب کردآخرین خبرها و رویدادهای مرتبط با حملۀ روسیه به اوکراین در روز چهار شنبه ۲۵ ماه مه (۴ خرداد) را در این صفحه دنبال کنید کشورهای غربی انرژی و نفت و گاز شان وابسته به روسیه است و هرگز نمی توانند موضع واحدی داشته باشند و اکنون صحبت از واگذاری مناطقی از اوکراین به روسیه می کنند. کشورهای غربی صرف تباهی اوکراین رامیخواهند کشورهای غربی با افغانستان چی کرده اندکه با اوکراین کنند.

عربستان: ملاقاتی با وزیر خارجه ایران برنامه‌ریزی نشده است | DW | 27.05.2022بر خلاف اظهارات وزیر خارجه ایران یک مقام عربستان سعودی گفت، دیدار وزیران خارجه ایران و عربستان برنامه‌ریزی نشده است. هم‌زمان دو نماینده دولت آمریکا با مقام‌های ارشد عربستان دیدار و تبادل‌نظر کردند. وقتی حرو‌زاده باشی و البته بی عرضه! برای گرفتن پناهندگی مجبوری که جلوی نوادگان هیتلر اینگونه دم تکون بدی!! حرامزاده‌های دویچه‌وله فارسی !! اون پرچم ایرانه!!! اون ترک هایی که رو پرچم انداختی، رو در نظام صهیونیسم جهانی ایجاد میکنیم، و کمر قوم یهود رو می‌شکنیم🇦🇿🕋 با درود فراوان بر رسانه 'ازاد' صهیونیست جهانی و سر دبیر تان ؛ همانطور که در عرصه بی شرفی و ایران ستیزی بی نظیر هستید ادعای انسان دوستی ،بشری قوانین بین المللی و و و و را هم دارید

وزیر کشور: در متروپل یک جنایت اتفاق افتاد / فعلا در مرحله رفع خطر هستیموزیر کشور: *در متروپل یک جنایت اتفاق افتاد *کسانی که برای کسب درآمد بیشتر به راحتی با جان مردم بازی کردند، به هیچ وقت قابل گذشت نیستند *دستگاه قضا باید با اشد مجازات با مسببین و کسانی که غفلت کرده‌اند برخورد کند *فعلا در مرحله رفع خطر هستیم فقط به اندازه اون بلایی که سر مجرمان پرونده هواپیمای اکراینی آوردین سخت نباشه. جمع کنید بابا وقتی فشارهای مردم قابل کتمان و بی اعتنایی نیست پس در رنگ عوض کردنی شتابان خود را همسوی مردم و به نوعی طلبکار موضوع نشان بده همان جابجا کردن قاتل با مقتول

وزیر دارایی روسیه اعلام کرد برای «عملیات نظامی» در اوکراین به منابع مالی عظیم نیاز داریم.مسکو/ خبرگزاری آناتولی

آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه در سخنرانی خود در دانشگاه اقتصاد مسکو اظهار داشت امسال 8 تریلیون روبل برای بسته‌های محرک مالی هزینه خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال 600 میلیارد روبل و سال آینده 1 تریلیون روبل برای پرداخت حقوق بازنشستگی لازم است، گفت: برای انجام یک عملیات نظامی ویژه نیز به منابع مالی هنگفتی نیاز است. اینها منابع عظیمی هستند و ما برای حمایت از اقتصاد و شهروندان‌مان محتاج آنها هستیم.

سیلوانوف آماری درباره میزان هزینه روسیه برای جنگ در اوکراین ارائه نکرد.

انتظار می‌رود اقتصاد روسیه در سال جاری به دلیل تحریم‌های گسترده‌ای که کشورهای غربی به دلیل جنگ اوکراین اعمال کرده‌اند، حداقل 10 درصد کوچک شود.