وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که به کووید-۱۹ مبتلا شده است

13/10/1400 05:03 ق.ظ

🔺 وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که به کووید-۱۹ مبتلا شده است ▪ آقای آستین می‌گوید طبق رهنمودهای مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا خود را برای پنج روز آینده قرنطینه می‌کند. ⬇ بیشتر بخوانید:

آقای آستین می‌گوید طبق رهنمودهای مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا خود را برای پنج روز آینده قرنطینه می‌کند. چاپ لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا، در بیانیه‌ای که یکشنبه شب، ۱۲ دی ماه، صادر کرد گفت صبح همین روز جواب آزمایش وی مثبت اعلام شد. او گفته است که علائمی داشت و پس از مشاهده آنها و در حالی که در خانه بود، درخواست آزمایش داد.

لوید آستین گفته که علائم بیماری در او خفیف است و او از دستورهای پزشکان پیروی می‌کند. آقای آستین می‌گوید طبق رهنمودهای مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا، برای پنج روز آینده خود را قرنطینه می‌کند و قصد دارد این هفته در جلسات مهم و تا جایی که قادر باشد، به صورت مجازی در آنها شرکت کند.

آقای آستین گفته است که آخرین بار با جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، در تاریخ ۲۱ دسامبر و بیش از یک هفته پیش از آغاز نشانه‌های بیماری، دیدار کرد. وزیر دفاع آمریکا همچنین می‌گوید که کارکنانش در حال بررسی تماس‌ها و گرفتن آزمایش از همه کسانی هستند که او طی یک هفته گذشته با آنها تماس داشته است. headtopics.com

خداوندبزرگ شفای عاجل نصیب آقای آستین وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا گرداند.

آقای آستین می‌گوید که پزشکان به او گفته‌اند به دلیل این که کاملا واکسینه شده و دز تقویتی را نیز دریافت کرده است، این عفونت بسیار خفیف‌تر از آن چه که می‌توانست باشد شده و او «قدردان» واکسینه شدن است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

لغو بیش از ۲۶۰۰ پرواز در آمریکا به دلیل کرونا و هوای نامساعدوب سایت ردیابی «فلایت آوار» گزارش داد تا عصر شنبه ۱۱ دی به وقت نیویورک بیش از دو هزار و ۶۰۰ پرواز در آمریکا و در حدود چهار و ۶۰۰ پرواز در سراسر جهان لغو شد. هر قدر فساد و بی عدالتی دنیا را احاطه کند به همان اندازه نعمت های الهی محدود میشود و مصیبت ها افزون .پس باید توبه کرد و اصلاح شد و جبران نمود .و راه تقوا پیشه کرد .این است راه رستگاری .

آمریکا فعالیت در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را از سر گرفتنماینده دائم آمریکا در سازمان ملل، در توئیتی نوشت ما برای حمایت از حقوق بشر و پیشبرد آن از طریق تعامل در سازمان ملل و در سراسر جهان، با طرف های بین المللی همکاری خواهیم کرد. بیچاره بشری که آمریکای جنایتکار و تروریست دنبال حقوقش باشد Hero ۴۳ سال دیگه بازی شروع شد تا مثل پرزیدنت ترامپ نتونه رژیم رو به زانو دربیاره... اسم حقوق بشر و سازمانش یعنی بازی برای حفظ واقعی رژبم ضد بشر!!

لغو بیش از 2400 پرواز به دلیل شرایط نامساعد جوی در آمریکابیش از 2400 پرواز در شرق آمریکا به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو شد. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 825 هزار نفر گذشتشمار قربانیان کرونا در آمریکا‌ با مرگ 1197 بیمار دیگر طی یک روز گذشته به 825 هزار و 536 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

آتش و برف در ایالت کلرادو آمریکا؛ ۱ هزار واحد خانه ویران شدبدنبال این آتش‌سوزی، بارش برف آغاز شد و ارتفاع آن در بخش بولدر تا ۲۵ سانتی‌متر رسید انشالله این خسران هم دفع خواهد شد.

چندین اثر تاریخی ترکیه که به آمریکا قاچاق شده بود، بازگردانده می‌شوندچندین اثر فرهنگی و تاریخی ترکیه که در خانه یک مجموعه‌دار آمریکایی به دست آمده، ماه جاری به کشور بازگردانده خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی