هواپیمای_اوکراینی

هواپیمای_اوکراینی

وزیر راه: احتمال ارسال جعبه سیاه به کشور ثالث وجود دارد

#هواپیمای_اوکراینی | وزیر راه: احتمال ارسال جعبه سیاه به کشور ثالث وجود دارد

17/02/2020 08:18:00 ب.ظ

هواپیمای_اوکراینی | وزیر راه: احتمال ارسال جعبه سیاه به کشور ثالث وجود دارد

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هیچ حساسیتی روی جعبه سیاه وجود ندارد، گفت: اگر لازم باشد جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی برای بازخوانی به کشور ثالث ارسال می‌شود.

وی توضیح داد: با همکاری تیم اوکراینی بررسی‌ها ادامه دارد و به محض اینکه یافته‌های متاثر از شواهد به دست آمده روی زمین و همچنین مدارک هواپیما که روز گذشته توسط تیم اوکراینی تحویل داده شد، به دست آید آن را منتشر می‌کنیم.وزیر راه ادامه داد: اگر بتوانیم جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را در ایران و اگر نتوانیم در کشور ثالث و با هماهنگی اوکراین بازخوانی می شود.

واکنش وزیر خارجه آمریکا به توئیت ظریف: شما همجنس‌گرایان را اعدام و زنان را سنگسار می کنید در تناقضی فاحش با آمارهای بین‌المللی، جمهوری اسلامی شمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ماه را حدود ۲۰۰ نفر اعلام کرد فضاپیمای دراگون به ایستگاه بین المللی فضایی پیوست

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا که آیا احتمال ارسال جعبه سیاه به فرانسه وجود دار؟ گفت: امکان ارسال جعبه سیاه هواپیما به هر جایی که ضوابط بررسی رعایت شود وجود دارد، جعبه سیاه آسیب دیده است و نیاز به ترمیم دارد و باید با احتیاط بازخوانی شود. ادامه مطلب: خبرگزاری ایرنا »

وزیر خارجه کانادا: طبق مقررات هوانوردی درباره جعبه سیاه، حق با ایران استتهران - ایرنا - وزیر امور خارجه کانادا با تصریح این مهم که بر اساس کنوانسیون جهانی هوانوردی درخصوص مسائل مربوط به خواندن جعبه سیاه، حق با ایران استف در عین حال گفت که اطلاعات جعبه سیاه باید بدون تاخیر خوانده شود.

پنج کشور: ایران جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به فرانسه تحویل دهد | DW | 15.02.2020دیپلمات‌های پنج کشور که شهروندانشان در سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین توسط سپاه کشته شدند در بیانیه‌ای از ایران خواستند جعبه‌های سیاه هواپیما را به کشوری ثالث، ترجیحا فرانسه تحویل دهد تا اطلاعات آنها بازخوانی شود. غلط کردن اطلاعات بايد در إيران بازخوانى بشه احتمالا علت امتناع، گفتگوی پدافند سپاه با خلبان بوئینگ است که همین اثبات می کند علت شلیک توهم موشک کروز نبوده است

چرا ایران جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به فرانسه تحویل نمی‌دهد؟‏دیپلمات‌های پنج کشوری که شهروندان آنها در سرنگونی هواپیمای اوکراینی در ایران جان باخته‌اند، شنبه بر وزیر خارجه ایران فشار آورده‌اند.‏ مثل این می مونه از دزد بخواهی مال دزدی رو تحویل بده! تا سنبه پر زور نباشه،تا فشار شدید نباشه، خامنه‌ای هرگز جعبه را تحویل نخواهد داد

فشار دیپلمات‌های پنج کشور بر ایران برای تحویل جعبه سیاه هواپیمای اوکراینیدیپلمات های پنج کشوری که شهروندان آنها در ساقط شدن هواپیمای اوکراینی توسط ایران جان باخته اند روز شنبه بر وزیر خارجه ایران برای همکاری بیشتر با تحقیقات و تحویل جعبه های سیاه هواپیما فشار آورده اند.

متوجه درخواست ایران برای انتقال تجهیزات رمزگشایی جعبه سیاه هواپیما هستیم اما...وزیر امورخارجه کانادا با بیان اینکه 'متوجه درخواست ایران برای انتقال تجهیزات رمزگشایی جعبه سیاه هواپیما به ایران هستیم' گفت که این کار از نظر فنی امکان‌پذیر نیست و بهترین راه انتقال جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به کشوری ثالث است.

درخواست ۵ کشور: ایران جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به فرانسه بفرستدوزیر امور خارجه کانادا به نمایندگی از پنج کشور از ایران خواست تا جعبه‌های سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراینی را تحویل دهد تا برای رمزگشایی به یک کشور ثالث، ترجیحا فرانسه تحویل داده شود. نفرسته تهش چی میشه! فرانسه ، کارشناسانش را به ایران بفرستد . یه چیزی تو این جعبه هست که فرانسه و آمریکا میخوان Shift+Delete بشه.