وزیر دارایی اسرائیل: زمان درگیری با ایران دور نیست

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«آویگدور لیبرمن»، وزیر دارایی اسرائیل گفته برای درگیری با ایران تنها مساله زمان مطرح است و این زمان هم آن قدر دور نیست. اخبار_ایران

استان‌وایر- «آویگدور لیبرمن»، وزیر دارایی اسرائیل گفته برای درگیری با ایران تنها مساله زمان مطرح است و این زمان هم آن قدر دور نیست.

لیبرمن هم‌چنین با اشاره به پیشرفت برنامه اتمی کره شمالی با وجود مذاکرات دیپلماتیک تاکید کرد که هیچ اقدام یا توافق دیپلماتیک برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نخواهد کرد. لیبرمن درباره تایید بودجه جدید در اسرائیل برای حمله احتمالی به ایران گفت: «آن‌ها غافل‌گیر شدند که چرا چنین بودجه بزرگی برای ارتش اسرائیل تایید شده است. این پول قرار است بیشتر شود و با آن سیستم‌های پیشرفته‌تر خواهیم خرید.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادعای دروغ وزیر بهداشت روسیه: واکسن روسی بهترین واکسن کووید ۱۹ است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزیر کشور ترکیه وارد تهران شدوزیر کشور ترکیه به منظور دیدار با همتای ایرانی خود وارد تهران شد - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا در اوکراین: روسیه مانع برقراری صلح در منطقه استوزیر دفاع اوکراین در این دیدار اعلام کرد که کشورش با وجود خروج آمریکا از افغانستان پس از جنگی ۲۰ ساله علیه طالبان، همچنان به ایالات متحده اطمینان دارد. 🙄🙄🙄 😂 افغانستان ، برقراری صلح را از هردو عالی جنابان (روسیه و ایالات متحده امریکا ) تجربه نموده است .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار وزیر خارجه قطر با نماینده آمریکا در امور ایرانوزیر امور خارجه قطر در دیدار با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران به بحث و رایزنی پیرامون آخرین تحولات منطقه پرداخت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر فرهنگ: رهبری مفهوم «دستِ بزنِ نظام» را خلق کردندSuch a woww پشنهاد ميكنم يك فرهنگ هم براي سخنان نقض روح الله خميني ترتيب بدند. اوهم از واژه هاي بي سر و ته، زياد استفاده ميكرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی رابرت مالی با وزیر امور خارجه عربستان بر سر ایران | DW | 20.10.2021رابرت مالی رئيس دفتر ایران در وزارت امور خارجه آمریکا با فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان دیدار و گفت‌‌وگو کرد. مالی پیش از سفر به عربستان با مسئولان قطر دیدار کرده بود. موضوع بر سر فعالیت‌های اتمی ایران است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »