وزیر اسرائیلی: دریگیری با ایران قریب الوقوع است

29/07/1400 05:39 ب.ظ

وزیر اسرائیلی: دریگیری با ایران قریب الوقوع است اسرائیل

وزیر اقتصاد اسرائیل مدعی شد که دریگیری با ایران قریب الوقوع است. - خبرگزاری آناتولی آویگدور لیبرمن وزیر اقتصاد اسرائیل در گفت‌وگو با روزنامه والا نیوز(Walla News) مدعی شد که درگیری کشورش با ایران قریب الوقوع است.

لیبرمن با اشاره به مذاکرات احتمالی برای تجدید توافق هسته‌ای با ایران، تصریح کرد: هیچ پروسه یا توافق دیپلماتیک نمی‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را متوقف کند.

وی تاکید کرد که درگیری اسرائیل با ایران قریب الوقوع است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اسرائیل در حال کندن قبر خود ست!

گفت‌وگوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر خارجه عمانحسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی امروز با بدر بن حمد البوسعیدی وزیر امور خارجه سلطنت عمان، بر اهمیت جایگاه همسایگان در سیاست خارجی دولت سیزدهم، استمرار رایزنی با عمان در خصوص مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی و گسترش روابط فیمابین در بخش های مختلف سیاسی و اقتصادی تاکید کرد.

دیدار وزیر خارجه قطر با نماینده آمریکا در امور ایرانوزیر امور خارجه قطر در دیدار با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران به بحث و رایزنی پیرامون آخرین تحولات منطقه پرداخت. - خبرگزاری آناتولی

گفت‌وگوی رابرت مالی با وزیر امور خارجه عربستان بر سر ایران | DW | 20.10.2021رابرت مالی رئيس دفتر ایران در وزارت امور خارجه آمریکا با فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان دیدار و گفت‌‌وگو کرد. مالی پیش از سفر به عربستان با مسئولان قطر دیدار کرده بود. موضوع بر سر فعالیت‌های اتمی ایران است.

وزیر دفاع آمریکا در اوکراین: روسیه مانع برقراری صلح در منطقه استوزیر دفاع اوکراین در این دیدار اعلام کرد که کشورش با وجود خروج آمریکا از افغانستان پس از جنگی ۲۰ ساله علیه طالبان، همچنان به ایالات متحده اطمینان دارد. 🙄🙄🙄 😂 افغانستان ، برقراری صلح را از هردو عالی جنابان (روسیه و ایالات متحده امریکا ) تجربه نموده است .

وزیر کشور ترکیه وارد تهران شدوزیر کشور ترکیه به منظور دیدار با همتای ایرانی خود وارد تهران شد - خبرگزاری آناتولی

ادعای دروغ وزیر بهداشت روسیه: واکسن روسی بهترین واکسن کووید ۱۹ است

وزیر اقتصاد اسرائیل مدعی شد که دریگیری با ایران قریب الوقوع است.قدس/ خبرگزاری آناتولی

آویگدور لیبرمن وزیر اقتصاد اسرائیل در گفت‌وگو با روزنامه والا نیوز(Walla News) مدعی شد که درگیری کشورش با ایران قریب الوقوع است.

لیبرمن با اشاره به مذاکرات احتمالی برای تجدید توافق هسته‌ای با ایران، تصریح کرد: هیچ پروسه یا توافق دیپلماتیک نمی‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را متوقف کند.

وی تاکید کرد که درگیری اسرائیل با ایران قریب الوقوع است.

گفتنی است شبکه 12 تلویزیون اسرائیل طی گزارشی در تاریخ 18 اکتبر ماه جاری مدعی شده بود که دولت تل آویو 5 میلیارد شیکل معادل 1.5 میلیارد دلار را برای مقابله با توان هسته‌ای و روند پیشرفت آن در ایران اختصاص داده است .