وزیر دفاع روسیه نامزد بهترین جایزه ادبی کشور شد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

وزیر دفاع روسیه نامزد دریافت بهترین جایزه_ادبی این کشور شد اثر ادبی سرگئی شویگو به همراه آثار نویسندگان معروف روسیه وارد رقابت یکی از جوایز مهم ادبی روسیه شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دور دنیا| وزیر دفاع روسیه نامزد دریافت بهترین جایزه ادبی این کشور شد

اثر ادبی سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه، به همراه آثار نویسندگان معروف روسیه وارد رقابت یکی از جوایز مهم ادبی روسیه شد. خبرگزاری روسی تاس با انتشار این خبر به نقل از میخائیل بوتوف رئیس شورای کارشناسان جایزه ادبی روسیه نوشت: امسال شاهد لیست بلندی از نامزدهای رقابت برای این جایزه هستیم که در میان آنها نام نویسندگان و شعرای حرفه‌ای در کنار شماری از مسئولان معروف که قصد دارند در عرصه ادبی هم حضور داشته باشند به چشم می‌‌خورند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مخالفت وزیر خارجه آلمان با تشدید تحریم‌ها علیه روسیه | DW | 26.04.2021به‌رغم حضور نظامی در مرزهای اوکراین و فشارهای روسیه بر آلکسی ناوالنی، منتقد پوتین، وزیر خارجه آلمان مخالف تشدید تحریم‌ها است. هایکو ماس بر لزوم تنش‌زدایی و پیشبرد مذاکرات دیپلماتیک با روسیه تاکید کرده است. آفرین به آلمان که در دسته بندی های شرورانه شرکت نمی کنه ... ❤ Soft policy never worked/works with dictators. Specially Putin!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور تاجیکستان عازم روسیه شدامامعلی رحمان رئیس‌جمهور تاجیکستان به مسکو سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ذوالنوری: اقدام ظریف باعث شد روسیه و چین پشت ایران را در وین خالی کنندرئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران در خصوص انتشار فایل صوتی ظریف گفت این اقدام باعث شده است روسیه و چین پشت این کشور را در مذاکرات وین خالی کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پزشک درمانگر الکسی ناوالنی در روسیه ناپدید شدپلیس منطقهٔ اُمسک سیبری اعلام کرد دکتر الکساندر موراخووسکی روز جمعه پس از آن‌که شکارگاه محلی را با یک وسیلهٔ طبیعت‌گردی ترک کرد، ناپدید شده است. چقدر عجیب الکسی ناوالنی جاسوس غربی ها (امریکا) است باید سرش از تنش جدا ومرده اش به سگ ها انداخته شود تا سگ ها بخورند. ادرسش دست ارباب پوتینه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکسن «اسپوتنیک وی» روسیه در ترکیه تولید خواهد شدواکسن «اسپوتنیک‌وی» روسیه در ترکیه تولید خواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »