وزیر راه و شهرسازی دولت احمدی‌نژاد درگذشت

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمید بهبهانی وزیر پیشین راه و شهرسازی در دولت محمود احمدی‌نژاد بر اثر بیماری درگذشت.

به گزارش ایلنا، حمید بهبهانی سیاستمدار و وزیر پیشین راه، مسکن و شهرسازی به علت بیماری در سن ۸۳ سالگی درگذشت.اخبار از پلیکان

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده نداردتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده نداردمسئولین سخن اختلافی نگویند و برای خدمت به مردم دست به دست هم دهندبهره‌برداری از ۲۸ طرح صنعت آب و برق استان خوزستانضرورت اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن سازمان مللبا تبدیل شدن ایران به قدرت هسته‌ای، خاورمیانه برای...

بررسی دستاوردهای سفر امیرعبداللهیان به جده؛ از پذیرش پیشنهادهای ایران، عربستان و اردن تا ثبت تحفظات تهرانکانادا ۲ مقام ایرانی را تحریم کردعباس ایروانی بازداشت شد/ ایروانی به تحمل ۶۵ سال حبس و پرداخت جزای نقدی محکوم شد

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اختصاص ۱۸۰ هکتار از اراضی مازاد دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان به طرح نهضت ملی مسکنمعاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از اختصاص ۱۸۰ هکتار از اراضی مازاد دستگاه‌های اجرایی این استان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صنعا: عدم توقف جنگ غزه، گام‌های تشدیدکننده در پی خواهد داشتسخنگوی دولت صنعا تهدید کرد اگر جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه متوقف نشود گام‌های تشدیدکننده و غافلگیری‌های جدیدی در راه خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صبا آذرپیک به حبس و ممنوعیت فعالیت در فضای‌ مجازی محکوم شدصفورا آذرپیک (معروف به صبا) پیرو شکایت دو نماینده مجلس و یک وزیر سابق در دولت روحانی، در دادگاه بدوی به حبس، جزای نقدی و ممنوعیت فعالیت در فضای مجازی محکوم شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

پردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون، درگذشتپردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون، بر اثر بیماری سرطان کبد در سن ۶۰ سالگی درگذشت
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آب رسانی و برق رسانی در بیشتر روستاهای درگیر سیلاب انجام شده استاستاندار سیستان و بلوچستان گفت: پس از بارندگی‌های اخیر، بازسازی راه‌ها و پل‌ها مطالبه عموم مردم جنوب سیستان و بلوچستان از راه و شهر سازی و گروه‌های جهادی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عظیمی صاحب مدال طلا شد/ گرایی و ناقوسی فینالیست شدنددر جریان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف مبین عظیمی در کشتی آزاد صاحب مدال طلا شد و محمدرضا گرایی در کشتی فرنگی به فینال راه پیدا کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »