وزیر کشور ایران: یک میلیون نفر در سال 99 بیکار شدند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور ایران: یک میلیون نفر در سال 99 بیکار شدند العربية

رحمانی فضلی شامگاه شنبه 23 اسفند در برنامه نگاه یک شبکه تلویزیون ایران با تاکید بر اینکه «امنیت» دغدغه اول مقامات ایران درسال 99 بوده، اظهار داشت: «ما نگران بودیم که امسال باید موضوع امنیت را به‌شدت مدیریت و رعایت می‌کردیم و مسئله بعد نیز موضوع بیماری کرونا بود.»

رحمانی فضلی درباره واکسن کرونا بیان داشت: «در داخل کشور تولید واکسن را داریم و واکسن بنیاد برکت در حال تست است و به ما قول داده‌اند که تا اواخر خردادماه به صورت انبوه به بازار ارائه خواهد شد.» رحمانی فضلی در این برنامه تلویزیونی با اشاره ضمنی به این که دولت مرغ را ذخیره کرده تا قیمت آن کم نشود، گفت: «سال قبل همین زمان تولید مرغ زیاد بود که دولت مجبور شد آن را بخرد و ذخیره کند تا قیمت به نحوی نشود که مرغدار ضرر کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اون وقت چقدر تو سال ۹۸ و آبان_خونین کشتید؟!؟

به این میگن اقتصاد ورشکسته

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور وزیر کشور برای برخورد با عوامل برگزاری یک مراسم در خوزستانوزیر کشور به استاندار خوزستان دستور داد تا عوامل برگزاری یک مراسم در این استان را به مراجع قضایی معرفی کند. تیراندازی فقط به سر و پا مجازه..... هوایی جرمش سنگینه جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی مراسم عزاداری روستای سویره شهرستان هندیجان خبر داد این فلان فلان شده فقط شلیک به سر بلده، هوایی رو جرم میدونه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر کشور افغانستان: با خروج نظامیان آمریکا کشور متزلزل نمی‌شودمسعود اندرابی، وزیر کشور افغانستان معتقد است که نیروهای نظامی افغانستان حتی در صورت خروج نیروهای آمریکایی ایستادگی و امنیت را تامین می‌کنند و کشور متزلزل نمی‌شود. نه کنه خودتون عامل این همه گشتار باشید؟! بلی ،درست گفته! الان با حضور امریکا با ثباته؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیانیه وزیر خارجه چین درباره نتایج سفرش به شش کشور خاورمیانه از جمله ایرانوزیر امور خارجه چین در بیانیه‌ای با مطرح کردن این که سفر موفقیت آمیزی به شش کشور منطقه خاورمیانه از جمله ایران داشته است، بر نقش چین در حفظ توافق هسته‌ای تاکید کرد. دیگر لازم نیست جزئیات توافق_۲۵_ساله را منتشر کنید! همینکه اقرار کردید برای انتشارش باید از دولت چین اجازه بگیرید کفایت میکند. ترکمانچین یعنی هیچ حرفی از این سند کذایی نزده؟ یعنی حتی ارزش یک جمله کوتاه هم نداشته؟ امضا کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر کشور ایران و دو تن از معاونان او به کرونا مبتلا شدندوزیر کشور ایران که چند روزی است به کرونا مبتلا شده‌، چهارشنبه 14 آوریل 2021 در بیمارستانی در تهران امیدوارم که سقط بشوند !!! مام عرعر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد♦️ بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد ▪️ وزیر خارجه برزیل و دفاع این کشور از سمت خود کناره گیری کردند. یک هفته پیش نیز وزیر بهداشت این کشور از سمت خود کناره‌گیری کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »