وزیر دفاع عراق: طرف سومی در حال کشتن معترضان است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع عراق: طرف سومی در حال کشتن معترضان است العربية

الشمری درباره مرگ 320 نفر و زخمی شدن هزاران نفر از معترضان در شهرهای مختلف عراق گفت که طرف سومی در حال کشتن معترضان است.

وزیر دفاع عراق توضیح داد اسلحه‌ای که نیروهای امنیتی عراق استفاده می‌کنند می‌توانند افراد را از فاصله 75 تا 100 متری مورد هدف قرار دهند ولی در میان معترضان کشته شده، افرادی هستند که از فاصله 300 متری مورد هدف قرار گرفته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر دفاع آمریکا: پنتاگون برای تغییر در فعالیت‌های نظامی خود در شبه جزیره کره آمادگی دارد🔺وزیر دفاع آمریکا: پنتاگون برای تغییر در فعالیت‌های نظامی خود در شبه جزیره کره آمادگی دارد ⚡️مارک اسپر گفت پنتاگون برای کمک به حل مناقشه در شبه جزیره کره با رویکرد دیپلماتیک، آماده است تغییراتی را در فعالیت های نظامی خود در این شبه جزیره در نظر بگیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات در عراق؛ 4 کشته و ده‌ها زخمی در بغدادمنابع پزشکی عراق روز پنجشنبه 14 نوامبر 2019 اعلام کردند 4 معترض عراقی در جریان شلیک گاز نارنجک‌های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تاکید وزیر دفاع آمریکا بر ادامه حمایت‌های واشینگتن از نیروهای سوریه دمکراتیکمارک اسپر وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا چهارشنبه 13 نوامبر 2019 تاکید کرد، کشورش همچنان با نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انهدام انبار مهمات پ.ک.ک توسط ترکیه در شمال عراقنیروهای مسلح ترکیه یک انبار مهمات متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق را منهدم کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران و عراق در مقدماتی جام جهانی؛ وقتی نباید ببازیدیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق، کمی فراتر از فوتبال است. چیزی شبیه یادآوری تمام اتفاقاتی که سال‌ها میان این دو همسایه گذشته است. این بازی اما سال‌هاست که به میزبانی عراق برگزار نمی‌شود. از شانزدهم شهریور ۱۳۸۰ که تیم ملی ایران در بغداد مهمان این کشور شد تا امروز، عراقی‌ها هرگز در خانه پذیرای تیم ملی فوتبال ایران نشده‌اند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

دیدار بارزانی با مقامات بلندپایه عراق در بغداد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »