وزیر خارجه چین فردا به ترکیه سفر می‌کند

23/03/2021 11:26:00 ب.ظ

وزیر خارجه #چین فردا به #ترکیه سفر می‌کند

چین, رجب طیب اردوغان

وزیر خارجه چین فردا به ترکیه سفر می‌کند

وزیر امور خارجه چین برای انجام یک سفر دو روزه فردا عازم ترکیه می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

23.03.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیوزارت امور خارجه ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که وانگ ای، وزیر امور خارجه چین 24 تا 26 مارس جاری به آنکارا سفر خواهد کرد.براساس این گزارش، در دیدارهای وزیر خارجه چین علاوه بر روابط دو جانبه مسائل روز مربوط به منطقه و جهان نیز مورد بحث و رایزنی قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کردوزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کرد آقای بلینکن همچنین با انتشار توئیتی در این رابطه،‌ بر تداوم پشتیبانی آمریکا از اوکراین «در برابر تجاوزهای مستمر روسیه در دونباس و کریمه» تأکید کرد.

وزیر خارجه چین به العربیه: ابتکار عملی برای خاورمیانه داریموانگ بی، وزیر خارجه چین ، روز چهارشنبه 24 مارس 2021، از «ابتکارعمل 5 بندی» در ارتباط با امنیت و ثبات

وزیر خارجه چین به تهران سفر می‌کند- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimوزیر خارجه چین به تهران می‌آید سخنگوی وزارت امور خارجه: بررسی راهکار تقویت مشارکت راهبردی دو کشور و تبادل نظر در خصوص تحولات بین‌المللی و منطقه‌ای دستورکار گفت‌وگوهای طرفین است می آید بگوید دیگه خیلی روی ما حساب نکنید فکری به حال چگونه پذیرفتن برجام ۲ و ۳ و ..... بکنید

وزیر امور خارجه چین وارد تهران شدوزیر امور خارجه چین به دعوت رسمی همتای ایرانی خود برای دیدار با مقامات این کشور عصر امروز وارد تهران شد. - خبرگزاری آناتولی ویروس جدید آورده کار خاصی نداره

دیدارهای وزیر خارجه چین با مقامات ایرانی در تهرانوانگ یی وزیر امورخارجه چین با سفر به تهران با همتای ایرانی خود و رئیس جمهور این کشور دیدار و رایزنی کرد. - خبرگزاری آناتولی این قرار داد خیانت اگر رژیم هم عوض شود چون امضا شده باید در دولت های بعدی ادامه پیدا کند.

وزیر امور خارجه چین برای انجام یک سفر دو روزه فردا عازم ترکیه می‌شود.April 13, 2021 ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد، آنتونی بلینکن در دیدار با دیمترو کولبا بر حمایت همه‌جانبه و بی‌دریغ دولت پرزیدنت بایدن از تمامیت ارضی آن کشور اروپایی تاکید کرد.منطقه خاورمیانه پرده برداشت.خبرگزاری تسنیم ، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه روز دوشنبه از سفر وزیر امور خارجه چین به کشورمان خبر داد.

23.03. بر پایه این بیانیه مطبوعاتی دو مقام ارشد دیپلماتیک درباره ضرورت اصلاحات اقتصادی از جمله ادامه مبارزه با فساد اداری با هدف تقویت نهادهای اوکراین و ایجاد پیوند بیشتر میان این کشور و اروپای غربی گفتگو کردند.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که وانگ ای، وزیر امور خارجه چین 24 تا 26 مارس جاری به آنکارا سفر خواهد کرد.» او همچنین اهمیت پشتیبانی از تلاش‌های کشورهای منطقه در ارتباط با پرونده سوریه و یمن را خاطر نشان کرد. براساس این گزارش، در دیدارهای وزیر خارجه چین علاوه بر روابط دو جانبه مسائل روز مربوط به منطقه و جهان نیز مورد بحث و رایزنی قرار خواهد گرفت. همچنین انتظار می‌رود رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه وانگ را به حضور بپذیرد.

. مسئله فلسطین وزیر خارجه چین در مورد مسئله فلسطین، ضمن دعوت به پیاده کردن طرح تاسیس دو کشور، تأکید کرد که کشورش، دعوت‌نامه‌هایی را برای شخصیت‌های فلسطینی و اسرائیلی به منظور اجرای گفت‌وگو در چین خواهد فرستاد.