وزیر امور خارجه عراق وارد تهران شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

فواد حسین وزیر امور خارجه عراق صبح ‌امروز چهارشنبه 15 بهمن به منظور دیدار با مقامات ایرانی وارد تهران شد.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، حسین در این سفر علاوه بر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با شمار دیگری از مقامات بلندپایه این کشور نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد.

سفر وزیر امور خارجه عراق یک روز بعد از پایان سفر جنین پلاسکارت نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق به تهران انجام می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کردوزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کرد آقای بلینکن همچنین با انتشار توئیتی در این رابطه،‌ بر تداوم پشتیبانی آمریکا از اوکراین «در برابر تجاوزهای مستمر روسیه در دونباس و کریمه» تأکید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه آمریکا: ایران تنها چند هفته با ساخت بمب‌ اتمی فاصله داردآنتونی بلینکن وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه اول فوریه 2021 در پیامی شدیداللحن به مسئله هسته ای تا حل اختلافات پایان نمی یابد و این اتفاق نمی افتد اگر شما 30 سال مماشات نمی کردیدو فرجام را بدون تضمین قوی امضا نمی کردید!حالا رژِیمی نمی بود.چه برسد به بمب اتمی آنهم در دست آخوند بی دین وبی پرنسیب.دوما اگر می خواهید مردم ایران را بترسانید که تسلیم شونداشتباه کرده اید ملت ایران جز برای سرنگونی این رژیم وآزادی هدفی ندارند Iran این اکاذیب حاصل فعالیت لابی رژیمه که در بدنه حزب دموکرات جا خوش کرده. تلاش ایادی جواد ظریف اینه حالا که قرار بر مذاکره هست این مذاکره هر چه زودتر و در زمان تصدی روحانی و ظریف شروع بشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جورج شولتز، وزیر امور خارجه دولت ریگان در ۱۰۰ سالگی درگذشتآقای شولتزبه مدت هفت سال در دولت رونالد ریگان که از آن تحت عنوان دوران اوج و شکوفایی سیاست خارجی آمریکا یاد می‌شود به عنوان وزیر امور خارجه فعالیت کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه سعودی: ایران ثبات و امنیت کشورهای عربی را تهدید می‌کندشاهزاده فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه پادشاهی عربی سعودی روز دوشنبه 8 فوریه 2021 تاکید کرد که ایران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه افغانستان عازم مسکو شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »