وزیر امور خارجه عراق وارد تهران شد

03/02/2021 10:07:00 ق.ظ

عراق, تهران

وزیر امور خارجه عراق وارد تهران شد

03.02.2021استانبول/خبرگزاری آناتولیفواد حسین وزیر امور خارجه عراق صبح ‌امروز چهارشنبه 15 بهمن (3 فوریه) به منظور دیدار با مقامات ایرانی وارد تهران شد.به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، حسین در این سفر علاوه بر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با شمار دیگری از مقامات بلندپایه این کشور نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد.

سفر وزیر امور خارجه عراق یک روز بعد از پایان سفر جنین پلاسکارت نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق به تهران انجام می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

بعد از ٢ سال کرونایى دانش آموزان با چه چالش هایى روبرو هستند؟

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، بعد از دو سال تعطیلی مدارس، آموزش حضوری از فردا با حضور ۱۶ میلیون دانش آموز آغاز می شود. ادامه مطلب >>

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کردوزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کرد آقای بلینکن همچنین با انتشار توئیتی در این رابطه،‌ بر تداوم پشتیبانی آمریکا از اوکراین «در برابر تجاوزهای مستمر روسیه در دونباس و کریمه» تأکید کرد.

وزیر امور خارجه آمریکا: ایران تنها چند هفته با ساخت بمب‌ اتمی فاصله داردآنتونی بلینکن وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه اول فوریه 2021 در پیامی شدیداللحن به مسئله هسته ای تا حل اختلافات پایان نمی یابد و این اتفاق نمی افتد اگر شما 30 سال مماشات نمی کردیدو فرجام را بدون تضمین قوی امضا نمی کردید!حالا رژِیمی نمی بود.چه برسد به بمب اتمی آنهم در دست آخوند بی دین وبی پرنسیب.دوما اگر می خواهید مردم ایران را بترسانید که تسلیم شونداشتباه کرده اید ملت ایران جز برای سرنگونی این رژیم وآزادی هدفی ندارند Iran این اکاذیب حاصل فعالیت لابی رژیمه که در بدنه حزب دموکرات جا خوش کرده. تلاش ایادی جواد ظریف اینه حالا که قرار بر مذاکره هست این مذاکره هر چه زودتر و در زمان تصدی روحانی و ظریف شروع بشه

جورج شولتز، وزیر امور خارجه دولت ریگان در ۱۰۰ سالگی درگذشتآقای شولتزبه مدت هفت سال در دولت رونالد ریگان که از آن تحت عنوان دوران اوج و شکوفایی سیاست خارجی آمریکا یاد می‌شود به عنوان وزیر امور خارجه فعالیت کرد.

وزیر امور خارجه سعودی: ایران ثبات و امنیت کشورهای عربی را تهدید می‌کندشاهزاده فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه پادشاهی عربی سعودی روز دوشنبه 8 فوریه 2021 تاکید کرد که ایران

وزیر امور خارجه افغانستان عازم مسکو شد

وزیر امور خارجه عراق دقایقی پیش وارد تهران پایتخت ایران شد.April 13, 2021 ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد، آنتونی بلینکن در دیدار با دیمترو کولبا بر حمایت همه‌جانبه و بی‌دریغ دولت پرزیدنت بایدن از تمامیت ارضی آن کشور اروپایی تاکید کرد.ایران تاکید کرد که واشنگتن به هیچ نمی‌پذیرد که روند آزادی شهروندان آمریکایی بازداشت شده در ایران به پرونده برنامه هسته‌ای این کشور گره بخورد و این افراد باید فورا و بدون پیش‌شرط آزاد شوند.Aa جرج شولتز، قدیمی‌ترین عضو زنده کابینه یک رئيس جمهوری آمریکا در سن ۱۰۰ سالگی درگذشت.

03.02. بر پایه این بیانیه مطبوعاتی دو مقام ارشد دیپلماتیک درباره ضرورت اصلاحات اقتصادی از جمله ادامه مبارزه با فساد اداری با هدف تقویت نهادهای اوکراین و ایجاد پیوند بیشتر میان این کشور و اروپای غربی گفتگو کردند.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی فواد حسین وزیر امور خارجه عراق صبح ‌امروز چهارشنبه 15 بهمن (3 فوریه) به منظور دیدار با مقامات ایرانی وارد تهران شد. بلینکن توضیح داد: «قبل از برداشتن هر گامی، زمانی را برای بررسی بازگشت ایرات به توافق هسته‌ای اختصاص می‌دهیم. به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، حسین در این سفر علاوه بر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با شمار دیگری از مقامات بلندپایه این کشور نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد. سفر وزیر امور خارجه عراق یک روز بعد از پایان سفر جنین پلاسکارت نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق به تهران انجام می‌شود. کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه در دولت جرج بوش پسر که در حال حاضر ریاست این موسسه را بر عهده دارد ضمن ابراز تاسف از مرگ آقای شولتز گفت: «او یک دولتمرد بزرگ آمریکایی و یک میهن‌پرست واقعی بود.

فواد حسین سپتامبر سال گذشته نیز به ایران سفر کرده بود.» وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه 27 ژانویه 2021 هم پس از گفتگو با همتای بریتانیایی‌اش دومینیک راب تاکید کرد که لندن و واشنگتن در زمینه مقابله با اقدامات بی‌ثبات‌کننده تهران اتفاق نظر دارد. .