وزیر خزانه‌داری آمریکا: لغو تحریم‌های تسلیحاتی بین‌المللی علیه ایران بدترین تصمیم در مقطع کنونی است

16/06/1399 07:00:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. استیون منوشن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، روز یکشنبه ۱۶ شهریور هشدار داد اجازه دادن به جمهوری...

استیون منوشن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، روز یکشنبه ۱۶ شهریور هشدار داد اجازه دادن به جمهوری اسلامی ایران برای خرید و فروش سلاح بدترین تصمیمی است که شورای امنیت سازمان ملل متحد می‌تواند در مقطع کنونی اتخاذ کند.

استیون منوشن در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز در پاسخ به این پرسش که آیا آمریکا به تنهایی مانع لغو تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه ایران خواهد شد، ضمن رد تحلیل های فنی سازمان ملل در این رابطه، گفت: «بله، [مانع لغو تحریم‌ها] خواهیم شد.»

وی گفت: «متحدان ما درک می‌کنند که فروش سلاح به ایران در این مقطع بدترین تصمیمی خواهد بود که کسی بخواهد بگیرد. ما درباره کشوری در خاورمیانه صحبت می‌کنیم که در ردیف اول ایجاد تروریسم و وحشت‌آفرینی در خاورمیانه قرار دارد.» headtopics.com

آقای منوشن در ادامه اظهارات خود خاطرنشان کرد که «پرزیدنت ترامپ مصمم است که اول، آنها [ایرانی‌ها] هرگز سلاح هسته‌ای نخواهند داشت و دوم، ما به آنها اجازه نخواهیم داد که به دوستان ما در منطقه آسیب بزنند.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وزیر خارجه آمریکا: دیوان کیفری بین‌المللی یک دادگاه بی‌مایه با وکلایی فاسد و سیاسی استوزیر خارجه آمریکا: دیوان کیفری بین‌المللی یک دادگاه بی‌مایه با وکلایی فاسد و سیاسی است حساب وزارت خارجه ایالات متحده در توئیتر روز یکشنبه ۱۶ شهریور بخشی از سخنان اخیر مایک پمپئو در انتقاد از عملکرد دیوان بین‌المللی کیفری و وکلای آن را بازنشر کرد.

اسماعیل هنیه: فلسطین با سه توطئه از سوی آمریکا و اسرائیل مواجه استرئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد که فلسطین با سه توطئه مشترک از طرف اسرائيل و آمریکا روبه‌ روست. - خبرگزاری آناتولی

معاون وزیر خارجه آمریکا: از کشورها و شرکت‌های جهان می‌خواهیم به «شبکه پاک ۵جی» بپیوندند🔺معاون وزیر خارجه آمریکا: از کشورها و شرکت‌های جهان می‌خواهیم به «شبکه پاک ۵جی» بپیوندند ⚡️توئیتر وزارت خارجه آمریکا از قول معاون وزیر خارجه نوشت چین سعی می‌کند از اهرم فناوری ۵جی برای ایجاد و صادرات نسخه‌ای از داستان «۱۹۸۴» جرج اُورول استفاده کند.

وزیر خارجه آمریکا خواستار ادامه مذاکرات کوزوو و صربستان برای عادی‌سازی روابط دو کشور شدوزیر خارجه آمریکا خواستار ادامه مذاکرات کوزوو و صربستان برای عادی‌سازی روابط دو کشور شد آقای پمپئو و نخست‌وزیر کوزوو همچنین درباره تلاش‌های آن کشور در مبارزه با همه‌گیری جهانی کووید-۱۹ و تعهد آن نسبت به پیشبرد توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی گفت‌و‌گو کردند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: پرزیدنت ترامپ در برابر چین سیاست «مقابله با مثل» را در پیش گرفته استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: پرزیدنت ترامپ در برابر چین سیاست «مقابله با مثل» را در پیش گرفته است خانم اورتگاس تاکید کرد: «دیپلمات‌های ارشد چینی این‌جا [در ایالات متحده] مشمول همان محدودیت‌ها خواهند شد.»

کارگران معدن آق دربند: ۹ ماه است حقوقمان پرداخت نشده