وزیر صمت: عده‌ای به فعالیت رانتی عادت کرده‌اند؛ آنها را حذف می‌کنیم/ مهلت 3ماهه به معادن غیرفعال و برخورد با امضاهای طلایی- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

15/08/1399 05:53 ب.ظ

وزیر_صمت: عده‌ای به فعالیت رانتی عادت کرده‌اند با امضاهای طلایی برخورد می‌کنیم؛ منافع خیلی‌ها به خطر خواهد افتاد تمام معادنی که فعالیت نداشته‌اند سه ماه فرصت دارند معادن را فعال کنند و در غیر این صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوی دولت لغو می‌شود

گروه استان‌ها ــ وزیر صمت با بیان اینکه 'معادن غیرفعال 3ماه برای فعال‌شدن فرصت دارند' گفت: عده‌ای سال‌ها عادت کردند با رانت کار کنند اما آنها را حذف خواهیم کرد. کرمان ، علیرضا رزم‌حسینی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه"امروز بزرگترین پروژه آبی خاکی انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان انجام شد" اظهار داشت: نمونه این طرح در کشورهای منطقه بوده اما اینکه آب در دریا...

کرمان ، علیرضا رزم‌حسینی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه"امروز بزرگترین پروژه آبی خاکی انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان انجام شد" اظهار داشت: نمونه این طرح در کشورهای منطقه بوده اما اینکه آب در دریا شیرین شود و به مرکز کشور منتقل شود در جایی نبوده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه همه برای به انجام این پروژه دست به دست هم دادند عنوان کرد: روزانه 8 هزار نفر در این پروژه کار می‌کردند. وی با اشاره به اینکه امروز به زیارت مزار حاج قاسم در گلزار شهدای کرمان رفتیم و جلسه بعدی را با فعالان اقتصادی داریم گفت: کرمان باید روز به روز آبادتر شود.

رزم‌حسینی با بیان اینکه قنوات جوپار و بم در استان کرمان در سال‌های اخیر ثبت جهانی شد افزود: عده‌ای سال‌ها پیش آب را از دل زمین بیرون آوردند و امروز عده‌ای از جوانان ما آب را از دریا به کرمان رساندند. وی با اشاره به اینکه کرمان در آینده خط ترانزیت آبی به مرکز کشور خواهد بود گفت: تمام صنایع استان کرمان باید از این آب خلیج فارس بهره‌مند شوند و این ظرفیت وجود دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

معاون معدنی وزیر صمت استعفا داد- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمعاون معدنی وزیر صمت استعفا داد به دنبال حواشی اخیر درباره قیمت‌گذاری محصولات فولادی در بورس کالا، داریوش اسماعیلی معاون معدنی وزیر صمت تصمیم به استعفا گرفت آفرین کار خوبی کردی به سلامت

تاکید معیشتی آیت الله العظمی مکارم به وزیر صمت/ پرهیز از دلبستگی به تحولات آمریکاتاکید معیشتی آیت الله العظمی مکارم به وزیر صمت: هرچه سریعتر تحولی در معیشت مردم ایجاد شود قیمت اجناس پشت سر هم بالا می‌رود گاهی شاهد رشد ده برابری قیمت‌ها هستیم باید مشخص شود نرخ ارز را چه کسی مدیریت می‌کند به دولت جدید آمریکا نمی‌توان و نباید دل بست بعد 42 سال هنوز دنبال پرتقال فروشید؟؟؟ اغا اسهالی رو نشانه بگیر كوسكش تازه يادش افتاده ببينن أرز رو چه كسي مديريت ميكند منقلي معتاد😂😂😂😂😂

طرح استیضاح وزیر اقتصاد دوباره به جریان افتاد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimطرح استیضاح وزیر اقتصاد دوباره به جریان افتاد موسوی نماینده مجلس: طرح استیضاح_دژپسند با امضای ۱۰۲ نماینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد محورهای عمده این استیضاح شامل تخلفات گسترده در روند خصوصی‌سازی، اوضاع نابسامان بازار سرمایه و بازار ارز است

وزیر خارجه چین به تهران سفر می‌کند- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimوزیر خارجه چین به تهران می‌آید سخنگوی وزارت امور خارجه: بررسی راهکار تقویت مشارکت راهبردی دو کشور و تبادل نظر در خصوص تحولات بین‌المللی و منطقه‌ای دستورکار گفت‌وگوهای طرفین است می آید بگوید دیگه خیلی روی ما حساب نکنید فکری به حال چگونه پذیرفتن برجام ۲ و ۳ و ..... بکنید

پیوستن به FATF صد درصد به زیان کشور است- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimمحمد جواد لاریجانی تحلیلگر مسائل راهبردی: پیوستن به FATF تأثیری در رفع تحریم‌ها ندارد و صد در صد به زیان کشورمان است اکنون در دنیا، کشور‌های عضو اف‌ای‌تی‌اف، بزرگترین حامیان تروریسم هستند

از

کرمان

، علیرضا رزم‌حسینی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه"امروز بزرگترین پروژه آبی خاکی انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان انجام شد" اظهار داشت: نمونه این طرح در کشورهای منطقه بوده اما اینکه آب در دریا شیرین شود و به مرکز کشور منتقل شود در جایی نبوده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه همه برای به انجام این پروژه دست به دست هم دادند عنوان کرد: روزانه 8 هزار نفر در این پروژه کار می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز به زیارت مزار حاج قاسم در گلزار شهدای کرمان رفتیم و جلسه بعدی را با فعالان اقتصادی داریم گفت: کرمان باید روز به روز آبادتر شود.

رزم‌حسینی با بیان اینکه قنوات جوپار و بم در استان کرمان در سال‌های اخیر ثبت جهانی شد افزود: عده‌ای سال‌ها پیش آب را از دل زمین بیرون آوردند و امروز عده‌ای از جوانان ما آب را از دریا به کرمان رساندند.

وی با اشاره به اینکه کرمان در آینده خط ترانزیت آبی به مرکز کشور خواهد بود گفت: تمام صنایع استان کرمان باید از این آب خلیج فارس بهره‌مند شوند و این ظرفیت وجود دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مشابه همین کار در استان خراسان آغاز شده تا آب از دریای عمان به طول هزار و 410 کیلومتر به مرکز کشور برسد افزود: همان تیمی که در این پروژه کار کردند در پروژه انتقال آب به خراسان رضوی هم همکاری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مشکل تأمین آب در شرق کشور به‌زودی برطرف می‌شود گفت: همیشه در شروع کار عده‌ای مخالفت می‌کنند اما این پروژه نشان داد که ما می‌توانیم.

رزم‌حسینی با بیان اینکه عملیاتی کردن پروژه پتروشیمی کرمان را پیگیری خواهیم کرد افزود: تمام معادنی که فعالیت نداشته‌اند سه ماه فرصت دارند معادن را فعال کنند و در غیر این صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوی دولت لغو می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با امضاهای طلایی برخورد می‌کنیم گفت: منافع خیلی‌ها به خطر خواهد افتاد چرا که عده‌ای سال‌ها عادت کردند که با رانت کار کنند اما آنها را حذف خواهیم کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تمام تلاش خود را خواهیم گذاشت تا مشکلات معیشتی مردم که در اولویت است برطرف شود افزود: به اندازه کافی کالاهای استراتژیک کشور را در انبارها داریم و جای نگرانی نیست.