وزیر بهداشت آمریکا: ناکامی سازمان بهداشت جهانی در واکنش مناسب به همه‌گیری کرونا به قیمت جان انسان‌ها تمام شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺وزیر بهداشت آمریکا : ناکامی سازمان بهداشت_جهانی در واکنش مناسب به همه‌گیری کرونا به قیمت جان انسان‌ها تمام شد ⚡️الکس ایزار با انتقاد صریح از سازمان بهداشت جهانی گفت که این سازمان در واکنش مناسب به همه گیری کووید۱۹ ناکام بود .

الکس ایزار، وزیر بهداشت ایالات متحده با انتقاد صریح از سازمان بهداشت جهانی گفت که این سازمان در واکنش مناسب به همه گیری بیماری کووید۱۹ناکام بود و این ناکامی به قیمت جان بسیاری تمام شد.

وزیر بهداشت آمریکا اضافه کرد: «این اتفاق نباید دوباره رخ دهد. وضع موجود غیرقابل تحمل است. سازمان بهداشت جهانی باید تغییر کند، و باید بسیار شفاف تر و بسیار پاسخگوتر بشود.» دهها کشور با این نظر آمریکا که واکنش سازمان بهداشت جهانی به همه گیری ویروس کرونا باید مورد بررسی قرار گیرد موافق هستند. با این حال، قطعنامه ای که از حمایت اتحادیه اروپا برخوردار است، بیشتر بر ارتقای نظام بهداشت کشورها تمرکز دارد تا تحقیقات از سازمان بهداشت جهانی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درسته، اوائل سازمان بهداشت جهانی تا مدتی حاضر نمی شد که انتشار ویروس کرونا را جدی بگیرد و آنرا اپیدمی اعلام کند در حالی که ۵۵ ملیون نفر در یوان چین در قرنطینه بودند میگفت هنوز زود است که آنرا پاندمی یا جهانگیر اعلام شود!پرزیدنت ترامپ اولین شخصیتی بود که پرواز ها به چین را منع کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش موفقیت کشور در مقابله با کرونا در سازمان جهانی بهداشت / تبریک به ملت ایرانوزیر بهداشت اقدامات انجام شده در کشور جهت مقابله با کرونا را در نشست ویدئوکنفرانسی مجمع سازمان جهانی بهداشت ارایه کرد و گفت: گزارشی که در نشست سازمان جهانی بهداشت ارایه دادیم سرشار از موفقیت بود و این موفقیت را به ملت ایران و همه دست اندرکارانی که در این راستا کمک کردند تبریک می‌گویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعهد سازمان جهانی بهداشت برای «تحقیقات مستقل» پیرامون کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: شکست سازمان بهداشت جهانی در مبارزه با ویروس کرونا هزینه سنگینی داشتوزیر بهداشت آمریکا امروز (دوشنبه) تاکید کرد، پاندمی ویروس کرونا بیشتر به خاطر شکست هزینه‌بر سازمان بهداشت جهانی به سرعت و به شکل غیر قابل کنترلی تغییر کرد و واشنگتن خواستار موثر بودن هر چه بیشتر این سازمان است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ از بررسی طرحی برای تامین بخشی از بودجه سازمان جهانی بهداشت خبر داد🔺پرزیدنت ترامپ از بررسی طرحی برای تامین بخشی از بودجه سازمان جهانی بهداشت خبر داد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا از احتمال تامین بخشی از بودجه سازمان_جهانی_بهداشت خبر داد و عنوان کرد که هنوز تصمیم نهایی در این‌باره گرفته نشده است. آمریکا یه احمق سر کار داره که بیشتر به آمریکا ضربه زده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تهدید مطهری به خاطر مقصر دانستن وزیر کشور در حوادث آبان | DW | 18.05.2020اظهارات علی مطهری در باره نقش وزیر کشور در سرکوب‌های آبان‌ماه با واکنش تهدید‌آمیز وزیر روبرو شده است. مطهری گفته مقصر سرکوب معترضان آبان ماه وزیر کشور است و در حالی که طرح استیضاح او آماده بود رئیس مجلس جلوی آن را گرفت. مسیول سرکوب مردم حسن روحانی است که هماهنگ بااقای خامنه ای است اشتری هماهنگ کننده ی ارتش و نیروی انتظامی و سپاهی بود که قاسم سلیمانی درکشور نبود,اشتری دستور مستقیم از حسن روحانی گرفت مطهری و صادقی و سلحشوری و کروبی و خاتمی و موسوی و...همگی خواهان مقام و رانت درابان 98 سکوت کردند و هیچ کدام نگفتند کشتار تعطیل چون مردم می گفتند اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا مثل دی 96,برای اینکه مردم حامی پهلوی بودند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر امور خارجه ترکیه: بیش از 70 هزار شهروندمان را از 115 کشور به ترکیه بازگرداندیموزیر امور خارجه ترکیه: بیش از 70 هزار شهروندمان را از 115 کشور به ترکیه بازگرداندیم مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: 135 کشور در راستای مبارزه با ویروس کرونا کووید-19 از ترکیه درخواست کمک‌های پزشکی و برخی نیز برای خرید سفارش داده‌اند. درخواست 81 کشور را تامین و ارسال کردیم. تلاش‌ها برای ارسال کمک‌ها به بقیه کشورها ادامه دارد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »