وزیر محیط ‌زیست و شهرسازی ترکیه: از لحظه وقوع زمین‌لرزه در ازمیر تاکنون 100 زلزله‌زده از زیر آوارها نجات یافتند

10/08/1399 10:51 ق.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی مراد کوروم، وزیر محیط ‌زیست و شهرسازی ترکیه:"از لحظه وقوع زمین‌لرزه در ازمیر تاکنون 100 زلزله‌زده از زیر آوارها نجات یافتند.- هم اکنون حدود 5 هزار نفر در قالب تیم‌های امداد و نجات در منطقه زلزله‌زده ازمیر فعالیت می‌کنند.

- 17 ساختمان بر اثر زلزله ازمیر تخریب شده و فعالیت‌های امداد و نجات در 8 ساختمان باقیمانده ادامه دارد. - درخواست ما از شهروندان این است که پس از کنترل تیم‌های ارزیابی خسارت٬ به ساختمان‌ها وارد شوند. برخی ساختمان‌ها در معرض خطر ریزش هستند.

- واحدهای سیار توزیع غذا با ظرفیت 56 هزار نفر اکنون در منطقه حضور دارند. برای خانواده‌هایی که ساختمان‌های شان آسیب دیده کمک حمل و نقل ارائه می‌شود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا، ادعاهای عجیب وزیر، آمار روز افزون مرگ؛ چه کسی راست می‌گوید؟

پیام تسلیت وزیر کشور به همتای ترکیه‌ای/اعلام آمادگی برای کمک‌رسانیوزیر کشور جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتای ترکیه‌ای، ضمن تسلیت جان‌باختن تعدادی از شهروندان این کشور در زلزله امروز ازمیر، آمادگی کشورمان برای هر نوع کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان این واقعه را اعلام کرد. اصلاح طلب مصدقیهای فاسد پشت سرهم من حرف زدند. من گفتم یافاطمه الزهرا. زلزله رادیدید ترکیه. 6.9 ریشتر در فاصله ی ی 19 کیلومتری از یونان فوت مسعود ییلمازنخست وزیر سابق ترکیه هم اتفاق افتاد. عزیزدردانه ی حضرت زهراهستم. می گویم یازهرا, زلزله میشود

به یاد میلاد اسلامی؛ از امجدیه تا نیوکمپ

کنترل و نظارت جای حمایت از حقوق مادی و معنوی آثار هنری را گرفته استوحید آگاه، عضو هیات‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی و وکیل پایه‌یک دادگستری، به این نکته اشاره کرد که تمرکز ما روی کنترل و نظارت است؛ یعنی دادسرای فرهنگ و رسانه به جای اینکه به سراغ دانلود و پخش غیرقانونی برود به سمت نظارت و کنترل رفته است.

جزئیات تازه از حملات فرانسه؛ مرد قمه به دست در لیون: می‌خواستم شکلات ببُرمروزنامه لوپاریزین روز جمعه نوشت این مرد جوان افغان که هم‌اکنون در بازداشت موقت پلیس به سر می‌برد در بازجویی‌های اولیه در توضیح حمل سلاح سرد در روز پنجشنبه گفته این چاقو را به همراه داشته چون می‌خواسته با آن شکلات ببُرد. What?! Chocolate🍫 البته منظورش سر آدم شکلاتیه مثل پاسدارها ما که تو خیابونها ملت رو دار می زنن، واسه امتحان کردن طناب دار🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نماینده سردشت: هزار جوان سردشتی در ۵ ماه گذشته از کشور رفته‌اندکمترین وظیفه ما در این برهه حساس اینه که رسانه ها رو وادار کنیم تا در راهی که منتهی به براندازی رژیمه قدم بردارند نه اینکه به اصلاح طلبان و مجاهدین و امثالهم تریبون بدند HardtaLkinvitePahLavi

خبرگزاری آناتو

مراد کوروم، وزیر محیط ‌زیست و شهرسازی ترکیه:"از لحظه وقوع زمین‌لرزه در ازمیر تاکنون 100 زلزله‌زده از زیر آوارها نجات یافتند.- هم اکنون حدود 5 هزار نفر در قالب تیم‌های امداد و نجات در منطقه زلزله‌زده ازمیر فعالیت می‌کنند.

- 17 ساختمان بر اثر زلزله ازمیر تخریب شده و فعالیت‌های امداد و نجات در 8 ساختمان باقیمانده ادامه دارد.

- درخواست ما از شهروندان این است که پس از کنترل تیم‌های ارزیابی خسارت٬ به ساختمان‌ها وارد شوند. برخی ساختمان‌ها در معرض خطر ریزش هستند.

- واحدهای سیار توزیع غذا با ظرفیت 56 هزار نفر اکنون در منطقه حضور دارند. برای خانواده‌هایی که ساختمان‌های شان آسیب دیده کمک حمل و نقل ارائه می‌شود.

- فعالیت‌های شرکت انبوه سازان دولتی ترکیه «TOKİ» در راستای احداث اقامتگاه‌های دائمی برای زلزله‌زدگان با هماهنگی مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه «آفاد» آغاز شد.