آمریکا, هسته‌ای, برجام, رژیم_ایران, صدای آمریکا

آمریکا, هسته‌ای

وزیر خارجه آمریکا از پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام و تحریم دو مقام دیگر رژیم ایران خبر داد

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۷ خرداد با صدور بیانیه‌ای از به پایان رسیدن اعتبار معافیت‌های هسته‌ای ایران طبق برجام و عدم تمدید آن توسط دولت آمریکا خبر داد و گفت که دو تن دیگر از مسئ

28/05/2020 12:07:00 ق.ظ

🔺وزیر خارجه آمریکا از پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام و تحریم دو مقام دیگر رژیم ایران خبر داد ⚡️مایک پمپئو از به پایان رسیدن اعتبار معافیت‌های هسته‌ای ایران طبق برجام خبر داد و گفت دو تن دیگر از مسئولان هسته‌ای رژیم_ایران تحت تحریم قرار گرفته‌اند.

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۷ خرداد با صدور بیانیه‌ای از به پایان رسیدن اعتبار معافیت‌های هسته‌ای ایران طبق برجام و عدم تمدید آن توسط دولت آمریکا خبر داد و گفت که دو تن دیگر از مسئ

وی گفت: «امروز من پایان معافیت‌های سایر طرف‌های باقیمانده در برجام برای انجام پروژه‌های هسته‌ای در ایران را – شامل تغییر کاربری رآکتور اراک، تامین اورانیوم غنی شده برای رآکتور تحقیقاتی تهران، و صادرات سوخت مورد استفاده شده رآکتوری تحقیقاتی ایران – اعلام می‌کنم.»

مجسمه کریستوف کلمب در بالتیمور به دست معترضان آمریکایی تخریب شد گفتگو با مریم روحانی، مشهورترین دختر ترمیم‌کنندۀ رنگ خودرو در ایران سیمبا، بچه شیر زجرکشیده اکنون بازیگوشی می‌کند

وزیر خارجه آمریکا همچنین اعلام کرد مجید آقایی و امجد سازگار، به دلیل همکاری یا تلاش برای همکاری در فعالیت‌هایی که به تامین مواد مورد نیاز برای تکثیر سلاح‌های کشتار جمعی منجر شده یا می‌تواند خطر تامین این مواد را به وجود آورد، در فهرست تحریم‌ها قرار گرفته‌اند.

بر اساس این بیانیه، سازگار از مدیران سازمان انرژی اتمی ایران است که مسئولیت کامل تولید سانتریفیوژهای گازی غنی‌سازی اورانیوم در مقیاس صنعتی را بر عهده داشته است. آقایی نیز یکی دیگر از مدیران سازمان است که نقش محوری در راه اندازی سانتریفیوژها داشته است.

آقای پمپئو همچنین در توئیتی، ضمن اعلام این خبر، تاکید کرد: ادامه تنش هسته‌ای ایران مشخص می‌کند این همکاری باید متوقف شود. تلاش‌های بیشتر برای «اخاذی هسته‌ای» تنها فشار بیشتر بر رژیم را به دنبال خواهد داشت.مایک پمپئو: جامعه جهانی برای متوقف کردن تهدیدهای رژیم ایران به ما بپیوندد

مایک پمپئو پیش از این نیز در تاریخ ۲۰ اردیبهشت با انتشار بیانیه‌ای گفته بود: دو سال پیش پرزیدنت ترامپ تصمیم شجاعانه‌ خروج از برجام را برای محافظت جهان از خشونت و تهدیدهای هسته‌ای ایران اعلام کرد. امروز آمریکایی‌ها امن‌تر و خاورمیانه صلح‌آمیزتر از شرایطی است که اگر در توافق هسته‌ای باقی می‌ماندیم.

آقای پمپئو همچنین با یادآوری همکاری ایالات متحده و هم پیمانانش در مقابله با آلمان نازی که ۷۵ سال پیش منجر به پیروزی شد، افزود: امروز ما با چالشی جدی برای صلح منطقه‌ای از سوی یک رژیم سرکش دیگر مواجه هستیم و مجددا از جامعه جهانی می‌خواهیم تا برای متوقف کردن حکومت شماره یک جهان در یهودی‌ستیزی به ما بپیوندند.

همچنین مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به دو ساله شدن این تصمیم و غیرقابل پذیرش بودن خشونت و ترور رژیم ایران تاکید کرد که ایالات متحده هرگز اجازه نخواهد داد ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. ادامه مطلب: VOA Farsi »

چقد معافیت دادیت باوا تمومی نداره فقط من بدبخت دوسال رفتم سربازی😑 انتقام_سخت قالیباف مجلس_انقلابی از تحریم کشور ها و سپس تحریم شرکتها و بانک رسیدین به تحریم تک افراد.معلومه که دیگه دستتان خالی است.در ضمن ایران اگر بخواهد بمب اتم بسازد خودش می سازد و شما هیچ اقدامی نمیتواتید صورت دهید.مشکل آنجاست که ایران را مانند خود پست فطرت و حیوان می پندارید.

f_felour Iran این تحریمهاهم ۵کشتی بنزین به ونزویلا راتحت تاثیر قرارداد.نکته کورقضیه اینجاست پنج کشتی بنزین ازایران جابجا میشود تبلیغ وسعی مشود ناوگان امریکا بطرف ابهای ونزویلا حرکت کردند فاصله ایرا تامقصد دورتر است یا امریکا به‌کشتیها نفهمیدیم ناوگان چرا حرکت کردند وب کجا رسیدند کی‌ ج،و اصلا چرا یهو همه ٨۰ میلیون و یکجا تحریم نمی کنی که خیال همه راحت بشه؟

این نوع رفتارهای کودکانه دولتمردان کوته فکر امریکا،نشانه روشنی از شکست پروژه 'حماقت حداکثری'آنهاست! امریکا با این رویکرد،هم اذعان به ناکارآمدی تحریم های قبلی می کند،هم خود را با درگیر شدن با متحدین سنتی (اروپائی ها) به انزوا می برد! همچین میگین تحریم می کنیم انگار تا الان تحریم نبودیم . دیگه چی رو باید تحریم میکردین که نکردین هر غلطی که میتونین بکنید این کار شما نتیجه اش قوی تر شدن ایران و نابودی هر چه سریع تر اسرائیل و آمریکاست.

اگه زحمتی براتون نیست به تخم ملت ایران. اگه به شما تخم های ما رو هم تحریم میکنید. حاکمان ایران از بازار سیاه پاکستان کلیه احتیاجات هسته ای برای ساخت بمب های اتمی را براحتی می خرد! و برای رد گم کردن اروپایی ها و سایرین چندتایی نیروگاه اتمی هم براه انداخته تا توجه عمومی را منحرف کند!آخوندها بسیار مکار هستند و بالاخره در حالی که اروپا در خواب است بمب اتمی می‌سازد

چیزی که ما را نکشد قوی ترمان می کند درد این بوفالو شده فقط ایران فکر کنم با این درد بمیره... امید است این تحریمهای هوشمند به همراه حمایت همه جانبه از حرکتهای آزادیخواهانه و حق طلبانه و عدالت خواهانه ملت ایران مسیری باشد در جهت رسیدن مردم ایران به تمامی خواسته های به حق خودشان که همانا داشتن ایرانی آزاد و آباد است.

انقدر تحریم کنین تا چیزتون پاره بشه!! تحریم دونتون باید تحریم ها تشدید شوند حقیقتا شما پر رویی رو تمام کردین تمام شدن معافیت برجامیکه از خارج شدین😂 این نوع رفتارهای کودکانه دولتمردان کوته فکر امریکا،نشانه روشنی از شکست پروژه 'حماقت حداکثری'آنهاست! امریکا با این رویکرد،هم اذعان به ناکارآمدی تحریم های قبلی می کند،هم خود را با متحدان سنتی خود درگیر می کند و خود را به انزوا می برد!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 معلومه دیگه چیزی برای تحریم کردن نمونده که هر روز دارن افراد رو تحریم می کنن... ولی نفت_کشها_در_ونزوئلا رو.... نگم برات😂😂😂

نیویورک ‌تایمز: ترامپ قصد دارد تمامی نظامیان آمریکا را از افغانستان خارج ‌کندروزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور آمریکا قصد دارد تمامی نظامیان این کشور را تا آغاز انتخابات ریاست جمهوری از افغانستان خارج کند. - خبرگزاری آناتولی

بیش از 800 مبتلا به کرونا طی شبانه‌روز گذشته در آمریکا جان باختند

کرونا در خوزستان؛ ۴۵ نفر از کارکنان اورژانس دست از کار کشیدند۴۵ کارمند اورژانس خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدشان از سوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول دست از کار کشیدند. اغلب کارکنان معترض اورژانس از کارمندان سه شهر شوش و گتوند و ذزفول هستند که جزو شهرهایی به شمار می‌آیند که از نظر دولت ایران در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند.

واکنش‌‌ها به قتل رومینا اشرفی؛ خشم کاربران از ضعف قوانین حمایت از کودکانقتل رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله در تالش گیلان از سوی پدرش با واکنش گسترده کاربران رسانه‌های اجتماعی، حامیان حقوق بشر و شماری از چهره‌های سیاسی ایران مواجه شد. مرگ بر قاتل در ایران یکی از مسئولین مردم را به تخریب عبادتگاه های دیگران فرا می خواند، پدری هم سر دختر 14 ساله اش را به خاطر مسائل ناموسی می برد... مگر داعشی بودن غیر این است؟ با کمی تفکر متوجه می شوید که ریشه اصلی تفکرات داعشی در همین کشورهای اسلامی خاورمیانه است رومینا_اشرفی عرزشیا چه خوشحالی میکنن

از اجبار استفاده از ماسک تا ممنوعیت پوشش چهره در برخی کشورهای اروپاییدر حالی که برخی از کشورهای اروپایی در قوانینی پوشش کامل سر و صورت را برای زنان ممنوع کرده بودند، حالا لزوم استفاده اجباری از ماسک، آن قوانین و محدودیت‌ها را به چالش کشیده است.

مانکن جوان آمریکایی از مشکلات روحی‌ خود می‌گوید؛ از فتوشاپ خسته‌اممانکن جوان آمریکا یی از مشکلات روحی‌ خود می‌گوید؛ از فتوشاپ خسته‌ام سیلر برینکلی کوک، مانکن جوان و از شخصیت‌های تلویزیونی آمریکا ، با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی، برای نخستین بار درباره مسائلی چون وسواس، اضافه وزن، و سایر مشکلات گذشته خود توضیحاتی داد. الان همه اینطوری هست.من خودم باشگاه نمیرم هیکلم بهم خورده .خیلی ناراحتم .صدای امریکا بعضی مواقع مطالبی انتخاب میکنی .که انگار از عمق وجود ادم حرف میزنه .دمت گرم صدای امریکا فدائی داری احساس میکنم خودتم ناراحتی