وزیر پیشنهادی سوم، حتما باید از جنس آموزش و پرورش باشد/ در انتخاب گزینه بعدی دقت شود تا حتما بالای ۲۰۰ رأی کسب کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با ایلنا: وزیر پیشنهادی سوم، حتما باید از جنس آموزش و پرورش باشد/ در انتخاب گزینه بعدی دقت شود تا حتما بالای ۲۰۰ رأی کسب کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که «چه علت و عاملی موجب شده تا مجلسی این اندازه نزدیک به دولت دو بار به وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش رأی اعتماد ندهد؟»، گفت: حوزه آموزش و پرورش همواره بین دولت‌ها و مجالس مختلف محل مناقشه بوده است، به این صورت که مجلس یا رأی نداده یا به سختی رأی داده و خیلی زود استیضاح کرده است.

کوچکی‌نژاد افزود: به اعتقاد من باید در انتخاب و معرفی وزیر پیشنهادی بعدی دقت‌های لازم انجام بگیرد که حداقل بالای ۲۰۰ رأی از مجلس کسب کند، این می‌تواند امید فرهنگیان را به رئیس‌جمهور بیشتر کند به این خاطر که در حال حاضر فرهنگیان در حالت سؤالی و پرابهام قرار دارند. وی در ادامه تصریح کرد: وزیر پیشنهادی باید از جنس آموزش و پرورش باشد، یک روزی در این کشور فرهنگیان دولت را اداره می‌کردند. رئیس‌جمهور، نخست وزیر و وزیر داشتند، اکثر استانداران و فرماندهان جنگ از آموزش و پرورش بودند، بعد از این همه سال معتقدم که باید بیشتر از این منبع بزرگ نیروی انسانیِ خدوم و طرفدار نظام بهره گرفته شود و نه‌تنها در داخل آموزش و پرورش بلکه سایر وزرا هم بخشی را از این جمعیت انتخاب کنند که این قطعا به نفع رئیس‌جمهور و کشور است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش حتی مدیر یک دبستان کوچک در دورافتاده‌ترین شهرستان‌‌ها هم نبوده است/ رای به فیاضی اجحاف در حق نظام، مردم و بی‌احترامی به عظمت نام ایران استنماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پررش گفت: ایشان حتی مدیر یک دبستان کوچک در دورافتاده‌ترین شهرستان‌ها هم نبوده است و از همین رو قطع به یقین توانایی حل مشکلات آموزش و پرورش را ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع اسرائیل در سفری رسمی راهی مراکش می‌شود🔺وزیر دفاع اسرائیل در سفری رسمی راهی مراکش می‌شود ▪ بنی گانتز چهارشنبه ۳ آذر برای انجام سفری رسمی و امضای چند توافق همکاری امنیتی به مراکش خواهد رفت. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع کلمبیا بازداشت دو عضو حزب‌الله لبنان در این کشور را تایید کرددیه گو مولانو درباره «حضور حزب‌الله لبنان در ونزوئلا و ارتباطش با گروههای تروریستی و تامین مالی آنها» و همینطور برنامه هسته‌ای ایران ابراز نگرانی کرده است. کلمبیا خودش کارتل قاچاقچیان و تروریستها ست خواستن خود شیرینی کنند برای آمریکا و رژیم صهیونسیتی دم تکون بدن حزب الله مبرا از این گونه دروغ هاست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اجرای قرنطینه هوشمند در تهران؛ بزودی / عدم کارایی محدودیت تردد شبانه در شرایط فعلیمعاون درمان ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به اینکه فعلا شرایط کرونا در پایتخت تحت کنترل است، درباره محدودیت تردد شبانه گفت: در شرایط فعلی به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها کارایی لازم را ندارند و به همین دلیل پیشنهاد لغو آن را به ستاد ملی ارایه دادیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش باران در نقاط مختلف کشور/ کاهش دما در نیمه شمالی تا ۱۲ درجهبارش باران در نقاط مختلف کشور کاهش دما در نیمه شمالی تا ۱۲ درجه رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و کاهش دما در نیمه شمالی تا ۱۲ درجه سانتیگراد خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بی سر در و نشانه؛ این‌جا معروف‌ترین کنیسه یهودیان در تهران استچرا بانوان؟؟! شیوه نامه ی بهداشتی مختص بانوان میشه و آقایان نه؟!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »