وزیر دفاع ملی ترکیه: حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان در مقابل تهاجم ارمنستان را ادامه خواهیم داد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع ملی ترکیه: تاکنون 62 تروریست طی عملیات پنجه-ببر از پای درآمده اند

خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه: تاکنون 62 تروریست طی عملیات پنجه-ببر از پای درآمده اند. نیروهای ویژه ارتش کشورمان به تعقیب تروریست‌ها ادامه می‌دهند. آکار: حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان و برادران خود در این کشور در مقابل تهاجم ارمنستان را ادامه خواهیم داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آکار: حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان و برادران خود در این کشور در مقابل تهاجم ارمنستان را ادامه خواهیم داد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مایک پمپئو با وزیر خارجه روسیه درباره مسائل افغانستان تلفنی گفت و گو کرد🔺مایک پمپئو با وزیر خارجه روسیه درباره مسائل افغانستان تلفنی گفت و گو کرد ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در تماسی تلفنی با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه درباره مسائل مختلف از جمله افغانستان گفت و گو کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اجرای حکم یکی از جاسوسی که کارمند وزارت دفاع بود/ آخرین وضعیت اجرای حکم «موسوی مجد»سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود از اجرای حکم اعدام یک جاسوس خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک کارمند بازنشسته وزارت دفاع به اتهام «جاسوسی موشکی» اعدام شدسخنگوی قوه قضاییه: *رضا عسگری، کارمند بازنشسته وزارت دفاع به اتهام «جاسوسی موشکی» اعدام شد *حکم اعدام «موسوی مجد» در فرایند اجراست و تا امروز اجرا نشده اما جزو احکام قطعی لازم الاجرای ما است *ما با کسی تعارف نداریم و با امنیت کشورمان معامله نمی‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کامارو عثمان با غلبه بر خورخه مسویدال از عنوان قهرمانی خود دفاع کردکامارو عثمان با غلبه بر خورخه مسویدال از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد داوران مسابقه که با توجه به تعداد ضربات، حرکات، و عملکرد ورزشکاران به آنها امتیاز می‌دهند، کامارو عثمان را برنده این مبارزه جنجالی و پرحاشیه اعلام کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت آلمان: خطر موج دوم کرونا جدی است | DW | 13.07.2020اگر چه آلمان تا کنون به طور نسبی در مبارزه با گسترش ویروس_کرونا عملکرد مطلوبی داشته، اما ینس اشپان، وزیر بهداشت از شهروندان خواسته است به ویژه با شروع فصل تعطیلات هشیار باشند. او خطر گسترش دوباره کرونا را واقعی خواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نامه وزیر بهداشت به رهبر انقلابوزیر بهداشت در نامه‌ای خطاب به رهبر انقلاب، نوشت: تا خدا هست و دعای شما، هراسی از هجمه بیماری نداریم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »