وزیر بهداشت فرانسه: حدود 3 هزار پرسنل بهداشتی به علت خودداری از دریافت واکسن کرونا تعلیق شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت فرانسه گفت که سه هزار نفر از کادر درمانی این کشور به دلیل خودداری از دریافت واکسن کرونا معلق شده اند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر بهداشت فرانسه گفت که سه هزار نفر از کادر درمانی این کشور به دلیل خودداری از دریافت واکسن کرونا معلق شده اند.اولیویر وران وزیر بهداشت فرانسه گفت که سه هزار نفر از کادر درمانی این کشور به دلیل خودداری از دریافت واکسن کرونا از شغل خود معلق شده اند.

وران با بیان اینکه بخش اعظم کادر درمانی 2.7 میلیون نفری این کشور واکسن کرونا دریافت کرده اند، از تعلیق وضعیت کاری سه هزار نفر کادر درمانی واکسن نزده خبر داد. وی گفته که شمار زیادی از کادر بهداشتی که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند نیز تصمیم به واکسیناسیون در آینده نزدیک گرفته اند. وزیر بهداشت فرانسه همچنین از استعفای ده ها تن از کادر بهداشتی این کشور به دلیل لزوم دریافت واکسن خبر داده است.

شورای قانون اساسی فرانسه اجبار کادر درمانی و آتش نشان‌ها برای دریافت واکسن کرونا را در پنجم اوت گذشته تصویب کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 5 میلیون و 360 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

غار تاریخی با آثار هنری هزار ساله از بومیان آمریکا در حراج به فروش رفتبر روی دیوارهای این غار تصاویری از انسان‌ها، حیوانات، پرندگان و موجودات افسانه‌ای نقش بسته است. بیش از ۲۹۰ نماد گلیف و هیروگلیفی نیز بر روی دیوارهای این غار دیده می‌شود. این نمادها تجسم اصوات و مفاهیم برای بومیان آمریکا بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مراجعه بیش از ۲۲۰ هزار نفر به پزشکی قانونی به‌خاطر نزاع
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پروازها از ایران به افغانستان با فرود هواپیمای ماهان در کابل از سر گرفته شدایران یک روز پس از سقوط کابل به دست طالبان به «دلایل امنیتی» پروازها به افغانستان را متوقف کرده بود. جز رفت آمد تروریست ها کسی دیگه هم میره افغانستان تو این اوضاع بکش بکش نه_به_جمهوري_اسلامي توريست ؟ شوخيت گرفته ؟ ميخوان برن ببينن طالبان چطور آدم مي كشند ؟ هیچ ایرانی در این شرایط حاضر نیست به افغانستان سفر کند و اینهایی که به افغانستان از ایران رفت و آمد می‌کنند افرادی از طالبان هستند که در ایران زندگی می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرمانده ارتش آمریکا: از ترس حمله ترامپ به چین پنهانی به پکن هشدار داده بودمفرمانده ارتش آمریکا: از ترس حمله ترامپ به چین پنهانی به پکن هشدار داده بودم بیشتر بخوانید🔽 این اسمش خیانت نیست؟؟؟ ژنرال خائن بسیار بااهمیته این کتاب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت‌نام ۱۰۰ هزار نفر در سامانه سماح/ امکان بازگشت زمینی زائران از مرز مهراندبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه تا روز گذشته ۱۰۰ هزار نفر در سامانه سماح پیش‌ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند، گفت: افرادی که ویزا دارند نیازی به ثبت‌نام در سامانه سماح ندارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »