وزیر بهداشت ترکیه: تاکنون هیچ موردی از ویروس کرونا در هیچ استانی از کشور مشاهده نشده است

26/02/2020 06:39:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

ویروس_کرونا, دکتر فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکی

وزیر بهداشت ترکیه: تاکنون هیچ موردی از ویروس_کرونا در هیچ استانی از کشور مشاهده نشده است

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیدکتر فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکی: ما به دلیل گزارش 1 مورد آلوده به ویروس کرونا در یونان و افزایش شمار مبتلایان در همسایگان، مجبور شدیم اقدامات خود را شدت بخشیم.کوجا اظهار داشت:تاکنون هیچ موردی از ویروس کرونا در هیچ استانی از کشور مشاهده نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

وزیر بهداشت ترکیه: شهروندانی که از ایران بازمی‌گردند قرنطینه می‌شوندوزیر بهداشت ترکیه: شهروندانی که از ایران بازمی‌گردند قرنطینه می‌شوند

شیوع کرونا؛ ابراز نگرانی سازمان جهانی بهداشت از ایران، کره و ایتالیا🎥پیرمرد ایتالیایی: در زمان جنگ جهانی دوم هم چنین وحشتی نبود آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان را در وب سایت یورونیوز بخوانید: ویروس_کرونا کرونا_در_ایتالیا اااا اینا از ایرانیا کس خل ترن یا خودِ خدا 😨

بهداشت شخصی فرانسوی‌ها؛ از عدم تعویض لباس زیر تا نشستن دست‌هایک درصد فرانسوی‌ها لباس زیر خود را هر ۱۵ روز یک بار تغییر می‌دهند. خاک تو سرشون ادعای تمدن هم دارن خودشونو نمیشورن، طهارت نمیگیرن 😷😤 طهارت ؟! اینجا دیگه بصورت مستقیم توهین کردید.

از شهردار تا معاون وزیر؛ کرونا به مسئولان دولتی ایران نزدیک شدمسئولان دولتی ایران از ابتدای شیوع کرونا همواره تأکید داشته‌اند که در مورد گستردگی ابعاد فاجعه نباید اغراق شود و نیز خواستار آن هستند که آمار مبتلایان و فوتی‌ها و نیز دستورالعمل‌های پزشکی و بهداشتی دراین زمینه فقط از مجاری رسمی منتشر شود. به حق علی و اولاد علی سید علی هم میگیره هر وقت مردن باور میکنیم نه دروغ است مگه نشنیدی آقای روحانی چی گفت این کار دشمنان ما است بخاطر تعطیلی دوائیر دولتی و. .........

۲۴ سال بعد از کلنگ‌زنی؛ بخشی از آزادراه تهران-شمال افتتاح شدحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز در مراسمی قطعه یک آزادراه تهران-شمال را افتتاح کرده است. منطقه یک این آزادراه از بزرگراه آزادگان و همت تهران شروع می‌شود و تا شهرستانک در استان البرز ادامه می‌یابد. تردد در این بزرگراه رایگان نیست و عوارض تردد خودروهای سواری در روزهای عادی ۲۰ و در روزهای پرترافیک ٣۰ هزار تومان اعلام شده است. همش افتتاح شده شماها چشم دیدنش ندارین از حسادت میگین بخشی!

نگرانی کشورهای عرب منطقه از انتقال ویروس کرونا از ایران | DW | 25.02.2020هم‌زمان با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) در ایران کشورهای خلیج فارس از افزایش موارد این بیماری در کشورهای خود خبر داده‌ و ناقل آن را مسافرانی دانسته‌اند که ازایران به این کشورها وارد شده‌اند. مواردابتلابه کرونادرآمریکااحتمالاًبیش از تعداداعلام شده وزیربهداشت آمریکااعلام کردکه مواردابتلابه کرونادرکشورش احتمالاًبیش ازتعداداعلام شده است ونیز۲۷۰میلون ماسک کمبودوجوددارد. 🔹الکس آزار :در شرایط کنونی تنها ۳۰ میلیون ماسک در اختیار دارد اما کشور به ۳۰۰ میلیون ماسک نیاز دارد. جناب دویچه مسافران چینی و کره ای و اروپایی رو هم کمی در متن اخبارتون بهشون اشاره کنین... درسته شما قراره ایران رو زیر فشار رسانه ای بذارید و سباه ننایی کنید ولی یه کم هم به این نکته که آلمانی ها و ایرانی ها از یک نژادند هم کمی پایبند بمانید.. شاید شما عربید نه عجم!!!

26.25.تدروس آدهانوم گبریسیوس، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت در جریان کنفرانس خبری روز دوشنبه خود در ژنو ضمن اعلام این خبر افزود:«افزایش ناگهانی موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایتالیا، کره جنوبی و ایران نگران کننده است.Aa نتیجه یک تحقیق در مورد رعایت بهداشت شخصی در فرانسه نشان می دهد که شمار قابل توجهی از شهروندان فرانسوی به ویژه مردان بسیاری از توصیه های بهداشتی را رعایت نمی کنند.

02.2020 خبرگزاری آناتولی دکتر فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکی:  ما به دلیل گزارش 1 مورد آلوده به ویروس کرونا در یونان و افزایش شمار مبتلایان در همسایگان، مجبور شدیم اقدامات خود را شدت بخشیم.2020 خبرگزاری آناتولی وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد: - شهروندان تُرک که از طریق پروازهای ترتیب داده شده به ایران به کشور بازمی‌گردند 14 روز قرنطینه می‌شوند. کوجا اظهار داشت: تاکنون هیچ موردی از ویروس کرونا در هیچ استانی از کشور مشاهده نشده است. بنا بر اطلاعیه وزارت بهداشت عمان نتیجه آزمایش کرونا از دو زن عمانی که از سفر به ایران بازگشته بودند، مثبت بوده ولی وضعیت هر دوی آنها فعلا در وضعیت پایدار قرار دارند. -  تاکنون هیچ موردی از علائم ابتلا به ویروس کرونا مانند تب و درد در هیچ کدام از این افراد مشاهده نشده است.  - هیچ موردی از ویروس کرونا در کشورمان به ثبت نرسیده است. . این در حالی است که زنان فرانسوی در این زمینه به مراتب بیشتر به بهداشت شخصی خود توجه نشان می دهند.