وزیر بهداشت ترکیه: با شناسایی 2861 مورد جدید ابتلا به کرونا شمار مبتلایان به 107 هزار 773 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

: با شناسایی 2861 مورد جدید ابتلا به کرونا شمار مبتلایان به 107 هزار 773 نفر رسید.- با جان باختن 106 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در کشور به 2706 تن رسید.

- طی شبانه روز گذشته 2861 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شناسایی شد، 106 تن دیکر جان باختند؛ بدین ترتیب شمار مبتلایان به 107 هزار 773 نفر و تعداد قربانیان به 2706 تن رسید.- - بیش از 25 هزار بیمار مبتلا به کرونا در کشور بهبود یافتند، میزان مثبت بودن تست‌ها رو به کاهش است. باید با ادامه رفتار مسئولانه و رعایت مقررات از این روند حمایت کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وزارت بهداشت ترکیه: با جان باختن 106 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در کشور به 2706 تن رسید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور وزیر بهداشت برای رسیدگی به یک گزارش تخلف در حوزه دارووزیر بهداشت درباره رسیدگی به نامه‌ تعدادی از افراد صاحب‌نام پزشکی و دارویی مبنی بر استمرار برخی شیوه‌های سودجویانه در حوزه دارو که منافع جریان‌های خاص را تامین می‌کند، به رییس سازمان غذا و دارو دستور داد. اگرخامنه ای نبودالان من قول می دادم خودم شخصا درکره ماه فرود می امدم اوافکارپلیدوبسیارمنفی داردواز جایی فرمان می گیرداونقطعه روشن درمغزخودنداردشخصیت او منفی وویران کننده است مثل یک انسان عاقل نیست من سختی زیادکشیده ام ولی باز افکارمنفی خودم ناگهان پاک می کنم ودوباره تلاش می کنم ازابتدای شیوع کرونافریادزدم برخی ازسودجویان که نتوانستندازرکودبازارشبِ عیدجیب مردم راخالی کنند،خطِ تولیدخودشان راتغییردادندوماسک ولوازم بهداشتی و...قلابی وبی کیفیت واردبازارکردند،کو گوشِ شنوا'آقادیرخبرشدی'!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامه وزیر ارشاد به محسن هاشمی: اعضای شورای شهر آمار متفاوت با ستاد کرونا ندهندتصویر نامه‌ای از عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد، خطاب به محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران، منتشر شده که در آن از او خواسته از ارائه آمار مغایر با ستاد ملی کرونا از سوی اعضای شورا جلوگیری کند. وقتی حقیرالدوله موقت میفرمایند: اختلافات را 《تابلو》 نکنید ، دقیقن منظورش همینه که دروغ بگید جنایت کنید دزدی کنید، اما صداشو در نیارید. KhameneiVirus
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به بیماری کرونا به ۸۸۱۹۴ نفر رسیدرییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۱۶۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار جدید درباره افزایش ابتلا به کرونا در برخی مناطق ایران | DW | 25.04.2020یک مقام ارشد وزارت بهداشت می‌گوید اگر به توصیه‌های بهداشتی عمل نشود با موج‌های جدید ابتلا به کرونا روبرو می‌شویم. معاون این وزارت‌خانه هم نسبت به عواقب جدی نگرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داده است. دارن تمام تقصیرا روگردن مردم میندازن...🤮
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

زرافه‌های باغ وحش لندن هم به برنامه حمایت از کادر درمانی پیوستندتاکنون نزدیک به ۱۹هزار نفر در بریتانیا جان خود را بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ از دست داده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علل افزایش مبتلایان به کرونا در اهواز از زبان فرماندارفرماندار اهواز: با افزایش نمونه‌برداری‌ها، تعداد افراد شناسایی شده مبتلا به کرونا افزایش یافته‌اند مشخص شده است که افراد زیادی مبتلا هستند اما پیش از این از آن‌ها نمونه‌گیری نمی‌شد هنوز مشخص نیست که امکان تهیه ماسک برای ارباب رجوع ادارات را داریم یا خیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »