وزیر اطلاعات اسرائيل: مانع دست یافتن ایران به سلاح هسته‌ای می‌‌شویم

16/05/1399 06:56 ب.ظ

وزیر اطلاعات اسرائيل: مانع دست یافتن ایران به سلاح هسته‌ای می‌‌شویم به نوشته نشریه جروزالم پست، آقای کوهن گفت: «هر کس که بخواهد موجودیت اسرائيل را تهدید کند هیچ کجا مصونیت نخواهد داشت.» وی افزود: «من به ایران می‌گویم: عزم اسرائيل را امتحان نکنید.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Israel's Economy Minister Eli Cohen poses for a picture at his office in the Knesset, the Israeli parliament, in Jerusalem November 22, 2017. Picture taken November 22, 2017.

REUTERS/Ronen Zvulun - RC12FC06F430

الی کوهن، وزیر اطلاعات اسرائيل، می‌گوید این کشور برای هر سناریویی در ارتباط با ایران، آمادگی دارد. به نوشته جروزالم پست در روز پنجشنبه ۱۶ مرداد، آقای کوهن به «مگزین» گفت: «ما می‌دانیم که هر کجای ایران چه اتفاقاتی روی می‌دهد.»

به نوشته نشریه جروزالم پست، آقای کوهن گفت: «هر کس که بخواهد موجودیت اسرائيل را تهدید کند هیچ کجا مصونیت نخواهد داشت.» وی افزود: «من به ایران می‌گویم: عزم اسرائيل را امتحان نکنید.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وزیر خارجه اسرائيل از کشورهای آمریکای لاتین خواست حزب‌‌الله لبنان را تحریم کنندوزیر خارجه اسرائيل از کشورهای آمریکای لاتین خواست حزب‌‌الله لبنان را تحریم کنند اشکنازی گفت :«تروریسم همه کشورها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و ما باید به اتفاق هم با آن مبارزه کنیم.» او گفت: «بهترین روش برای انجام آن، تحریم حزب‌الله است.»

وزیر بهداشت لبنان: تعداد مفقودان انفجار بیشتر از قربانیان استوزیر بهداشت لبنان: *تعداد مفقودان انفجار بیشتر از قربانیان است *چهار بیمارستان در بیروت به طور کامل آسیب دیده‌ *این مسأله مشکل را پیچیده‌تر و بحران را به یک فاجعه همه‌گیر بهداشتی تبدیل کرده است *آنچه اتفاق افتاده است یک وضعیت کاملاً فاجعه بار است

«حال شهروند استرالیایی زندانی در ایران خوب است»خانم مور‌-گیلبرت سال ۲۰۱۸ میلادی پس از شرکت در یک کنفرانس در تهران، در زمان ترک این کشور در فرودگاه بازداشت شد. او قبل از انتقال به زندان قرچک، حدود دو سال در زندان اوین نگهداری شد.

مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت معرفی شدتهران - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری از معرفی حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی چهارشنبه ۲۲ مردادماه در صحن مجلس برگزار خواهد شد.

محبوبیت بازی‌های ویدیویی در دوران کرونا به افزایش سود «سونی» کمک کرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

حزب الله: انفجار بیروت فاجعه‌ای است که همبستگی همگان را می‌طلبدحزب الله به ملت شریف لبنان و خانواده‌های شهداء و مجروحان انفجار بیروت، عمیقاً تسلیت گرفته و اندوه عمیق خود را به دلیل این فاجعه ملی که به لبنان و لبنانی‌ها در شرایط دشوار کنونی کشور عزیز لبنان آسیب زده، ابراز کرد.