وزیر دفاع پیشین آمریکا از بایدن خواست تا کدهای سلاح هسته‌ای را از ترامپ بگیرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع پیشین آمریکا از بایدن خواست تا کدهای سلاح هسته‌ای را از ترامپ بگیرد العربية

انحصاری بودن کنترل کدهای راه اندازی سلاح‌های هسته‌ای را با توجه به اینکه سیستم کنونی «در تعارض با دموکراسی»، کهنه، غیرضروری و بسیار خطرناک است»، ملغی سازد.

شایان ذکر است رئیس جمهوری آمریکا، در لحظه ادای سوگند خود «بدون نیاز به کسب نظر وزیر دفاع یا کنگره، از «حق مطلق برای آغاز جنگ هسته ای»، برخوردار می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بایدن کد ها رو از ترامپ بگیره؟ تا روز تحلیف بایدن هیچ قدرتی نداره. اینا همش گوه خوریه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد♦️ بحران سیاسی در برزیل؛ بعد از وزیر خارجه، وزیر دفاع این کشور هم کناره‌گیری کرد ▪️ وزیر خارجه برزیل و دفاع این کشور از سمت خود کناره گیری کردند. یک هفته پیش نیز وزیر بهداشت این کشور از سمت خود کناره‌گیری کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر پیشین مهاجرت دانمارک در آستانه دادگاه استیضاح از عضویت در حزبش استعفا کردخانم استویبرگ متهم است که در دوران تصدی مقام وزارت و در اقدامی غیرقانونی، دستور جدایی زوج‌های پناهجویی را داده است که از سوریه به این کشور آمده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناخشنودی وزیر دفاع ایران از جنبش مردمی در عراق و لبنانامیر حاتمی وزیر دفاع ایران، پنجشنبه 18 مارس 2021 در سمینار آنلاین مقامات ارشد دفاعی ایران، ادعا کرد پایان ولایت‌فقیه و ج‌ا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع جدید آمریکا از افزایش خشونت‌ها در افغانستان ابراز نگرانی کرد | DW | 22.03.2021لوید آستین، وزیر دفاع جدید ایالات متحده در سفری از پیش اعلام‌نشده وارد کابل شد و با اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان دیدار و گفت‌وگو کرد. هر دو طرف نگرانی خود را از افزایش خشونت‌ها ابراز کردند. کل مرغ کی نگرانی نداره ادم کشته راهی است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دفاع وزیر ارشاد از برگزاری جشنواره های فجروزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شرایط برگزاری جشنواره موسیقی فجر، خاطرنشان کرد: «به دلیل شرایط حاکم ناشی از ویروس کرونا امسال جشنواره موسیقی از بستر فضای مجازی بهره بسیاری می برد و این فضا می تواند به فرهنگ و اقتصاد حوزه موسیقی کمک کند.» حرف نداری خدائیش
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »