وزیر بهداشت ایران: تلاش می‌کنیم قبل از 22 بهمن واکسیناسیون کرونا را شروع کنیم

01/11/1399 01:29 ب.ظ

وزیر بهداشت ایران: تلاش می‌کنیم قبل از 22 بهمن واکسیناسیون کرونا را شروع کنیم وزیر بهداشت ایران نسبت به آغاز واکسیناسیون کرونا پیش از روز 22 بهمن در کشورش ابراز امیدواری کرد.

وزیر بهداشت ایران نسبت به آغاز واکسیناسیون کرونا پیش از روز 22 بهمن در کشورش ابراز امیدواری کرد. - خبرگزاری آناتولی 20.01.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی سعید نمکی وزیر بهداشت ایران درباره زمان آغاز واکسیناسیون کرونا در این کشور گفت: «تلاش می‌کنیم تا قبل از 22 بهمن کار واکسیناسیون گروه‌های در اولویت را آغاز کنیم.

» نمکی در گفتگو با تلویزیون دولتی ایران در مورد روند واکسیناسیون اظهار داشت: «اما تا زمانی که مطمئن‌ترین و بی عارضه ترین واکسن را تهیه نکنیم، کار واکسیناسیون را آغاز نخواهیم کرد.»

وی همچنین با انتقاد از عدم رعایت تدابیر مرتبط با کرونا از سوی برخی گروه ها، افزود: «متأسفانه شاهد افت رعایت پروتکل‌ها هستیم که ناشی از ساده انگاری برخی هموطنان است. متأسفانه عده‌ای با بی توجهی در مراسم و مسافرت‌ها، این دستاوردها را زیر سوال می‌برند.»

وزیر بهداشت ایران درباره وضعیت شیوع ویروس جهش یافته کرونا نیز گفت: «بعد از آن پنج مورد که پیش از این اعلام کرده بودم، یک مورد دیگر که یک هموطن که از انگلیس بازگشته بود و در یکی از بیمارستانهای دولتی تحت نظر بود، شناسایی شد. اطرافیان وی هم تحت کنترل و رصد قرارگرفتند. حال همه این موارد خوب است و بعد از آن هم گزارش مورد جدیدی نداریم.» headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »