وزیر اطلاع‌رسانی یمن ادعای حوثی‌ها مبنی بر حمله به نجران را تکذیب کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر اطلاع‌رسانی یمن ادعای حوثی‌ها مبنی بر حمله به نجران را تکذیب کرد العربية

فیلم‌های قدیمی و تصویر برداری از یک عملیات ناکام در ماه های گذشته در منطقه کتاف برای دروغ پردازی و تقویت روحیه هوادارانشان استفاده کرده و از طریق رسانه‌هایشان برای پیروزی «جعلی» تبلیغ می‌کنند.

الاریانی شامگاه یکشنبه در حساب توئیتر خود نوشت: « شبه نظامیان حوثی با هدف پوشاندن شکست‌ها و بن بست‌های سیاسی‌ و نظامی در یمن و انزوای سیاسی در منطقه و با هدف بالا بردن روحیه فروپاشیده عناصر خود، به دورغ پردازی و تبلیغ توهم پیروزی‌ روی آورند تا بتوانند به جنگ برای خدمت به تهران ادامه دهند و اذهان عمومی را جناتی که ایران با هدف قرار دادن شرکت نفتی آرامکو مرتکب شده منحرف کنند».

طی روزهای گذشته شبه نظامیان حوثی‌ تصاویری ویدیویی از تعدادی تانک و شماری از سربازان که در حاشیه و نزدیک تانک‌ها در حال دویدن هستند را در شبکه‌های اینترنیت و رسانه‌های وابسته به این گروه منتشر کردند و ادعا کردند که در یک حمله نفوذی به خاک سعودی بیش از 2000 سرباز سعودی و صدها فرمانده را به اسارت در آورده و صدها تانک و نفر‌بر زرهی را نیز به غنیمت گرفتند اما هیچکدام از این ادعاهای حوثیها در این تصاویر مشاهده نمی‌شود.

به غیر از رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران هیچ رسانه مستقلی ادعای حوثی‌ها را تایید نکرد. رسانه‌های سعودی و همچنین رسانه‌های یمنی متعلق به دولت قانونی این کشور واکنشی به ادعای حوثی‌ها نداده و آن را بی اهمیت جلوه دادند اما بعد از اینکه حوثی‌ها در شبکه اجتماعی آن را منتشر کردند وزیر اطلاع رسانی یمن آن را تکذیب کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست وزیر بریتانیا بار دیگر به خروج کشورش از اتحادیه اروپا بدون تاخیر تاکید کرد🔺نخست وزیر بریتانیا بار دیگر به خروج کشورش از اتحادیه اروپا بدون تاخیر تاکید کرد ⚡️بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا با بیان این که قصد استعفا از سمت خود را ندارد تاکید کرد که تا آخر اکتبر می خواهد برگزیت را اجرا کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه سوریه آنکارا را به ادامه حمایت از گروه‌های تروریستی درسوریه متهم کردولید المعلم وزیر خارجه سوریه، روز شنبه 28 سپتامبر 2019 طی سخنرانی خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار وزیر امور خارجه مصر با نمایندگان یهودیان آمریکاوزیر امور خارجه مصر در نیویورک با اعضای کمیته یهودیان آمریکا دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتخابات اتریش؛ نخست وزیر جوان اتریش دوباره شانس رسیدن به قدرت را یافت♦️انتخابات اتریش؛ نخست وزیر جوان اتریش دوباره شانس رسیدن به قدرت را یافت ⚡️نتایج اولیه انتخابات پارلمانی در اتریش نشان می دهد با پیروزی نسبی حزب محافظه کاران، نخست وزیر ۳۳ ساله رهبر حزب راست میانه شانس دوباره تشکیل دولت را دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار وزیر دفاع ترکیه با فرمانده نیروی دریایی پاکستانوزیر دفاع ترکیه با فرمانده نیروی دریایی پاکستان در کینالی آدای ترکیه دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دارایی بریتانیا: اتحادیه اروپا را در ۳۱ اکتبر ترک خواهیم کردساجد جاوید، وزیر دارایی بریتانیا، روز دوشنبه ۳۰ سپتامبر اعلام کرد کشورش در ۳۱ اکتبر اتحادیه اروپا را ترک خواهد کرد و امیدوار است این جدایی با توافق همراه باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »