وزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کند

06/05/1398 09:55 ب.ظ

وزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کند منوشن پیشتر به شبکه خبری «سی ان بی سی» گفت او و مقام های چینی مسائل بسیاری را به بحث خواهند گذاشت. او بعدتر در کاخ سفید اذعان کرد که انتظار ندارد تمام این مسائل حل شود.

بخش انگلیسی صدای آمریکا - استیو منوشن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، این هفته برای دو روز مذاکره به منظور پایان دادن به یک سال جنگ تجاری بین دو اقتصاد بزرگ جهان به چین می رود. منوشن پیشتر به شبکه خ منوشن پیشتر به شبکه خبری «سی ان بی سی» گفت او و مقام های چینی مسائل بسیاری را به بحث خواهند گذاشت. او بعدتر در کاخ سفید اذعان کرد که انتظار ندارد تمام این مسائل حل شود.

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد که این مذاکرات شامل کسری تجاری و «انتقال اجباری فناوری» است.

پرزیدنت ترامپ و همتای چینی او ماه گذشته در ژاپن توافق کردند اقدام های خصمانه متقابل را متوقف کنند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند

بی‌اعتنایی بازار نهاده‌های دامی به توقف کشتی‌های ایرانی در بنادر برزیل / شکست تلاش‌های امریکا علیه امنیت غذایی ایرانچند روز پیش دو کشتی ایرانی حامل نهاده‌های دامی در یکی از بنادر برزیل متوقف شد. علت توقف این کشتی‌ها عدم سوخت رسانی توسط برزیلی‌ها به دلیل تحریم‌های سختگیرانه امریکا است. با توجه به اینکه برزیل بزرگترین تامین کننده نهاده‌های دامی کشور است انتظار می‌رفت شاهد شوک به بازار نهاده‌های دامی و افزایش قیمت باشیم، اما بازار تا امروز نسبت به این مشکل بی‌اعتنا بوده است، بی‌اعتنایی که به گفته کارشناسان دلیل آن رفتار هوشمندانه ایران برای تامین به موقع ذخایر قبل از ایجاد بحران توسط امریکا است.

آمریکا در حال تدارک «جنگ مقدس» است/ استقرار سامانه پاتریوت در عربستان بخشی از رویه دیپلماسی نظامی واشنگتنکارشناس مسائل آمریکا گفت: آمریکایی‌ها به دنبال اجرایی کردن دکترین تبدیل ایران به چالش جهانی هستند اما هزینه‌هایی برای چین و اروپایی‌ها در این بین به وجود خواهد آمد.

سوء قصد به رئیس بانک پاسارگاد در آملمشتری آملی روی مدیر بانک روغن ترمز داغ ریخت فرمانده انتظامی آمل: *پیرمرد ۶۳ ساله‌ای که روغن ترمز داغ به سمت رییس یکی از بانک‌های خصوصی آمل پاشیده بود دستگیر شد *این فرد به دلیل رسیدگی نشدن به موقع به خواسته‌اش، عصبانی شده و دست به این اقدام زده است ملت رسماً قاط زدند!! KabezTela سید چقد خشنن املی ها دمش گرم ، چقد وقت مردم تو این اداره ها تلف میسه

ترامپ: آمریکا و بریتانیا به دنبال یک معامله تجاری بزرگندرییس جمهوری آمریکا در پی گفتگوی تلفنی با بوریس جانسون نخست وزیر تازه بریتانیا گفته است توافق تجاری احتمالی میان دو کشور می‌تواند سطح تجارت آمریکا و بریتانیا را ۵ برابر افزایش دهد. اسیرتم از دیو ودَد ملولم ، حیوانم آرزوست. (حیوان، ینی خودِ خودِ حیوان علیه الصّوه و والسّلام.) اتحاد بوریس و ترامپ میتونه نسل تروریستهای مذهبی مثل سپاه و طالبان و داعش و دزدان و جنایتکاران کثیفی مثل خامنه ای و اسد و حسن نصرالله رو منقرض کنه

شماری از مقامات کوبا به دلیل نقض حقوق کارگران از روادید آمریکا محروم شدند🔺شماری از مقامات کوبا به دلیل نقض حقوق کارگران از روادید آمریکا محروم شدند ⚡️مایک پمپئو اعلام کرد از آنجا که کوبا در سایه برنامه پزشکی حقوق کارکنان این برنامه را نقض می‌کند، شماری از مقام‌های کوبا در فهرست ممنوعیت روادید آمریکا قرار می‌گیرند.

صدای آمریکا - استیو منوشن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، این هفته برای دو روز مذاکره به منظور پایان دادن به یک سال جنگ تجاری بین دو اقتصاد بزرگ جهان به چین می رود.

منوشن پیشتر به شبکه خبری «سی ان بی سی» گفت او و مقام های چینی مسائل بسیاری را به بحث خواهند گذاشت. او بعدتر در کاخ سفید اذعان کرد که انتظار ندارد تمام این مسائل حل شود.

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد که این مذاکرات شامل کسری تجاری و «انتقال اجباری فناوری» است.

پرزیدنت ترامپ و همتای چینی او ماه گذشته در ژاپن توافق کردند اقدام های خصمانه متقابل را متوقف کنند.

در این مذاکرات که سه شنبه آینده در شانگهای برگزار می شود، رابرت لایتهایزر، نماینده آمریکا در مذاکرات تجاری، هم حضور خواهد داشت. مذاکرات بعدی احتمالا در واشنگتن انجام می گیرد.