وزیر خارجه امارات: حملات جنایتکارانه حوثی‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند

28/10/1400 12:21 ق.ظ

وزیر خارجه امارات: حملات جنایتکارانه حوثی‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند العربيه_فارسى

شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر خارجه امارات حملات شبه‌نظامیان «تروریست» حوثی به مناطق و تاسیسات غیرنظامی در خاک امارات متحده عربی را محکوم کرد.به گزارش به گزارش خبرگزاری رسمی امارات «وام» عبدالله بن زاید، وزیر خارجه امارات شامگاه دوشنبه 17 ژانویه 2021 ضمن محکوم کردن حملات حوثی‌ها به خاک کشور خود، تاکید کرد که این اقدامات جنایتکارانه حوثی‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند و آنها به سزای اعمال خود...

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات «وام» عبدالله بن زاید، وزیر خارجه امارات شامگاه دوشنبه 17 ژانویه 2021 ضمن محکوم کردن حملات حوثی‌ها به خاک کشور خود، تاکید کرد که این اقدامات جنایتکارانه حوثی‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند و آنها به سزای اعمال خود خواهند رسید.افزون بر این وزارت خارجه و همکاری‌های بین‌المللی امارات در بیانیه‌ای اعلام کرد که «دولت امارات حق خود را برای پاسخ دادن به آن حملات تروریستی و این تنش‌های جنایتکارانه پلید حوثی محفوظ می‌دارد.»

وزارت خارجه امارات همچنین حملات حوثی‌ها به این کشور را «جنایتی زشت» توصیف کرد که شبه‌نظامیان حوثی با نقض قوانین بین‌المللی و انسانی مرتکب آن می‌شوند. وزارت خارجه امارات گفت:« این گروه شبه‌نظامی تروریستی در تلاش برای گسترش هرج و مرج و تروریسم در منطقه و در راستای تحقق بخشیدن به مقاصد و اهداف نامشروع آن بدون مانع به اقدامات جنایتکارانه خود ادامه می‌دهند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

متاسفانه اماراتی ها شریک خوبی پیدا نکرده بودند؟ دولت سعودی بهترین پاسخی که میتوانید بدهید خفه شدن و سکوت است نزدیک به ۹ ساله هیچ غلطی نکردین و نتونستین بکنین

دیدار وزیر خارجه قطر با رهبر نیروهای سوریهوزیر امور خارجه قطر و رهبر نیروهای ملی مخالف و انقلابی سوریه دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی

انفجار مرگبار در ابوظبی؛ امارات از احتمال حمله پهپادی و حوثی‌ها از «حمله گسترده» سخن گفتندبه گزارش خبرگزاری دولتی امارات عربی متحده سه نفر در انفجارها و آتش‌‌سوزی ابوظبی کشته شدند. بنا به همین گزارش شش نفر نیز مجروح شده‌اند. دوران بزن دررو تمام شده یمن

استیضاح احتمالی وزیر کار؛ پایان ماه عسل دولت و مجلس؟ | DW | 16.01.2022کمتر از پنج ماه پس از تشکیل کابینه دولت سیزدهم، بحث استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی جدی‌تر از قبل شده است. آیا این استیضاح احتمالی سرآغاز رویارویی دولت رئیسی و مجلسی خواهد بود که خود را 'ارزشی و انقلابی' می‌خوانند؟

معاون وزیر راه: متقاضی مجردِ نهضت مسکن ازدواج نکند، واحد را به فرد دیگری می‌دهیممعاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است اگر متقاضیان مجرد نهضت ملی مسکن هنگام تحویل واحد، مزدوج نشوند، واحد را به خانوار واجد شرایط دیگری می‌دهیم. محمود... اگر دوزن بگیرد، دو واحد اپارتمان خیالی باو میدهید؟ خدا کیری کیرم توخاک محمد کوسکشتون برنج کیلویی 75 هزار تومن نود درصد ملت بیکارن کیرم توقرانتون نهظت مسکن هه

معاون وزیر کشور: میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش استرئیس سازمان امور اجتماعی کشور گفت بررسی‌های سازمان او نشان می‌دهد که در ایران شاخص میل به اعتراض و شاخص‌ها میل به مهاجرت افزایش یافته است. این هم نمیگفت، کاملا مشخص بود.

معاون وزیر کشور: سالیانه ۱۰۰ هزار نفر اقدام به خودکشی می‌کنند

آخرین به روزرسانی:Shareشیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر خارجه امارات حملات شبه‌نظامیان «تروریست» حوثی به مناطق و تاسیسات غیرنظامی در خاک امارات متحده عربی را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی امارات «وام» عبدالله بن زاید، وزیر خارجه امارات شامگاه دوشنبه 17 ژانویه 2021 ضمن محکوم کردن حملات حوثی‌ها به خاک کشور خود، تاکید کرد که این اقدامات جنایتکارانه حوثی‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند و آنها به سزای اعمال خود خواهند رسید.افزون بر این وزارت خارجه و همکاری‌های بین‌المللی امارات در بیانیه‌ای اعلام کرد که «دولت امارات حق خود را برای پاسخ دادن به آن حملات تروریستی و این تنش‌های جنایتکارانه پلید حوثی محفوظ می‌دارد.»

وزارت خارجه امارات همچنین حملات حوثی‌ها به این کشور را «جنایتی زشت» توصیف کرد که شبه‌نظامیان حوثی با نقض قوانین بین‌المللی و انسانی مرتکب آن می‌شوند.

وزارت خارجه امارات گفت:« این گروه شبه‌نظامی تروریستی در تلاش برای گسترش هرج و مرج و تروریسم در منطقه و در راستای تحقق بخشیدن به مقاصد و اهداف نامشروع آن بدون مانع به اقدامات جنایتکارانه خود ادامه می‌دهند.»

این وزارتخانه از جامعه بین‌المللی خواست با این اقدامات تروریستی شبه‌نظامیان حوثی که تهدیدی علیه غیرنظامیان و تاسیسات غیرنظامی است، مخالفت قاطعانه کرده و آن را محکوم کند.

در همین راستا انور قرقاش، مشاور رئیس دولت امارات متحده عربی اعلام کرد که دستگاههای ذیربط در کشور امارات با جدیت، شفافیت و مسئولیت‌شناسی با حملات حوثی‌ها به تاسیسات غیرنظامی در ابوظبی مقابله می‌کنند.

او با تاکید این‌که «اقدامات بیهوده شبه‌نظامیان حوثی علیه امنیت منطقه ضعیف‌تر از آن است که بر روند امنیت، رفاه و آسایش امارات تاثیر بگذارد»، گفت که «گستاخی و بیهودگی‌ احمقانه» حوثی‌ها رو به زوال و نابودی است.3 کشته و 6 زخمی

پلیس امارت ابوظبی، پایتخت کشور امارات متحده عربی، صبح دوشنبه، وقوع انفجار و آتش‌سوزی 3 تانکر سوخت‌رسانی در منطقه «مصفح آیکاد 3» در نزدیکی مخازن شرکت «ادنوک» و اضافه بر آن وقوع حادثه آتش‌سوزی خفیف در منطقه ساخت و ساز جدید در فرودگاه بین‌المللی ابوظبی را تایید کرد.

بنا به گزارش خبرگزاری رسمی امارات «وام» این آتش‌سوزی‌ها منجر به کشته شدن 3 نفر شامل «دو تبعه هندی و یک پاکستانی» و همچنین مصدومیت 6 نفر دیگر در انفجار تانکرهای سوخت‌رسانی در ابوظبی شد.

به گزارش خبرگزاری امارات، بررسی‌های اولیه حاکی از کشف اشیاء کوچک پرنده احتمالا متعلق به پهپادها در این دو منطقه بود که ممکن است باعث انفجار و آتش‌سوزی شده باشد.

به گزارش«رویترز» به نقل از سخنگوی حوثی‌ها، این گروه شبه‌نظامی در یمن مسئولیت حمله به ابوظبی را بر عهده گرفته است.