وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در بیشتر نقاط کشور

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در بیشتر نقاط کشور مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید موقت و کاهش کیفیت هوا در نواحی مرکزی، شرقی و غربی کشور خبر داد

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از امروز تا اواسط هفته آینده برای نواحی از جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب و شرق فارس و بخش‌هایی از شمال و غرب هرمزگان رشد ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه طی پنج روز آینده برای نواحی شرقی کشور به ویژه منطقه زابل تداوم وزش باد شدید و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: در این مدت برای بخش‌هایی از مرکز کشور در استان‌های سمنان، شمال اصفهان، یزد، قم، جنوب تهران، البرز و مرکزی و در بخش‌هایی از جنوب غرب و غرب کشور در بعد ازظهر وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۹ و حداکثر دمای ۴۱ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه صاف و در بعد ازظهر افزایش ابر گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اطفای حریق در میدان حسن‌آباد/ جزئیات و تصاویر بیشتر از حادثهحریق به دو گنبد ساختمان تاریخی حسن‌آباد خسارت جدی وارد کرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا سفر دیپلمات‌های ایرانی و خانواده‌ آن‌ها را در خاک این کشور محدود کردآمریکا سفر دیپلمات‌های ایرانی و خانواده‌ آن‌ها را در خاک این کشور محدود کرد بر این اساس دیپلمات‌های ایرانی تنها می‌توانند در محدوده ساختمان سازمان ملل، دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل، محل اقامت سفیر ایران در سازمان ملل و فرودگاه جان اف کندی تردد کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وجود ۴۰۰مدرسه خشت و گلی در کشوروجود ۴۰۰ مدرسه خشت و گلی در کشور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور: مدارس خشت و گلی کشور در حال حاضر ۴۰۰ واحد است که از این تعداد ۲۰۰ مدرسه در استان سیستان و بلوچستان و بقیه در سایر استان‌هاست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بعد از دو دهه؛ کاهش آمار مرگ بر اثر بیش‌مصرفی اوپیوید در آمریکاآمارها نشان می‌دهد مرگ و میر حاصل از بیش‌مصرفی (اوردوز) مواد شبه مورفین برای نخستین بار در نزدیک به دو دهه گذشته در آمریکا کاهش یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وضعیت برده‌داری مدرن در عصر جدید؛ ایران و افغانستان در قعر جدولکار اجباری در حدود صد کشور جهان جرم محسوب نمی‌شود. همچنین تنها یک سوم دولت‎های جهان ازدواج اجباری را ممنوع کرده‌اند. این دو مساله سبب می‌شود که جامعه جهانی در مقابله با برده‌داری معاصر با مشکلات عظیمی مواجه شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رقابت‌های وزنه برداری بانوان قهرمانی کشور در اصفهاناصفهان- ایرنا- دومین روز از دومین دوره رقابت‌های وزنه برداری بانوان قهرمانی کشور که روز سه شنبه با حضور نمایندگان ٢٧ استان و ٢٣۵ ورزشکار، مربی در سالن کوثر اصفهان آغاز شده بود امروز با رقابت ورزشکاران شروع شد.این رقابت‌ها در بخش‌های بزرگسالان و جوانان در ١٠ دسته تا ٢٩ تیر سالجاری ادامه خواهد یافت.عکاس : زهرا باغبان
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »