وزرای امورخارجه ایران و ترکیه تلفنی گفت‌وگو کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مولود چاووش‌اوغلو و محمدجواد ظریف امروز به مناسبت عید قربان با یکدیگر به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

20.07.2021محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران در تماس تلفنی با مولود چاوش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه، ضمن تبریک عید قربان در خصوص روابط دو کشور در حوزه‌های مختلف به رایزنی پرداختند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت خارجه ایران، ظریف امروز با بدر بن حمد بوسعیدی، وزیر امور خارجه سلطنت عمان و خانم نالدی پاندور وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی نیز گفت‌وگو کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقامات ترکیه طی دو روز ۱۳۳ مهاجر را در نزدیکی مرز ایران بازداشت کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهآخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه طی یک روز گذشته 4152 بیمار کرونایی در ترکیه بهبود یافته و 389 هزار و 723 دوز واکسن کرونا تزریق شد. God bless Turkey
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت ۱۴۵۰ مهاجر غیرقانونی در عملیات پلیس ترکیه در مرز با ایرانترکیه می‌گوید نیروهای امنیتی و انتظامی این کشور در عملیاتی بزرگ علیه قاچاق‌برهایی که مهاجران را از مرزهای ایران عبور می‌دهند، دستکم ۱۴۵۰ تن را متوقف کرده و ۱۳۳ مهاجر را بازداشت کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تکذیب ارسال نامه از طرف بایدن به ایران/ آخرین وضعیت تبادل 10 زندانی بین ایران و آمریکا- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimتکذیب ارسال نامه از طرف بایدن به ایران سخنگوی دولت: این خبر در حد گمانه زنی رسانه‌ای است و مراجع رسمی چنین چیزی را تایید نمی‌کنند بارها اعلام کردیم تا آخرین روز دولت منتظر فتنه های مختلف باشید. پروژه فشار حداکثری باید با همکاری نفوذیها به نتیجه می نشست اما نشد. لذا در هفته های آخردولت دیگر فتنه ای نبوده که نبینیم. قطعی برق، آب، گرانی دقیقه نود نان و غیره.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مطیعی جشن‌های خیابانی دهه ولایت را لغو کرد / با مداحان دیگر راهی خوزستان می‌شویم- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnimجشن‌های خیابانی دهه ولایت لغو شد مطیعی: امروز تکلیف ما خوزستان است،‌ ‌برای احیاء غدیر با مداحان می‌رویم خوزستان، برای پیگیری مطالبات به حق مردم اسلحه اش رو هم ور داره حتما که لازمش میشه!!! مداح های هفت تیرکش
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

«معجزه آبخیزداری»|تنش های آبی خوزستان نتیجه بی توجهی به آبخیزداری است- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimتنش‌های آبی خوزستان نتیجه بی‌توجهی به آبخیزداری اینگونه تنش‌های آبی پدیده‌ای طبیعی و قابل پیش‌بینی بوده و هست و اینکه چرا تبدیل به بحران می‌شود را باید در سوء مدیریت آب در کشور جست‌وجو کرد گزارش تسنیم: شما رسانه ها گناهکار هستید ، اینها همه مشگلات ریخته هیچگاه پیگیری نکردید و اگر هم پیگیری کردید تا رسیدن به نتیجه ادامه ندادید. من که رسانه نیستم شمایید که باید صدای مردم باشید ، مسئولین همه چیز را درست می پندارند تا هنگامی که مشگل چرکین شود و سر برآورد. دریغا_ایران 😔 ی بخشی مقصر دولت ناکارآمد ماست ی بخشی بی مسوولیتی مسوولان منطقه خوزستان...از صدا و سیما هم گله مندیم بابت بی انصافی در پوشش اخبار خوزستان عزیز..
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »