وزارت اطلاعات: زاکانی عنصری غافل است که ناجوانمردانه فضاسازی می‌کند | DW | 19.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

همزمان با مجادله محمد یزدی و صادق لاریجانی، وزارت اطلاعات و علیرضا زاکانی نیز انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه گرفته‌اند. وزارت اطلاعات در واکنش به اتهامات زاکانی او را عنصری غافل خوانده که خلاق واقع سخن می‌گوید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علیرضا زاکانی، نماینده تهران در مجلس نهم، گفته است که باندی متشکل از ماموران وزارت اطلاعات و قوه قضاییه مانع از برخورد با مفاسد اقتصادی شده‌اند

با این همه گفته بود علیرضا زاکانی، نماینده تهران در مجلس نهم، در نامه‌ای به ابراهیم رئيسی، رئيس قوه قضاییه، که روز ۲۷ مرداد منتشر شد درباره «فساد یک باند امنیتی» متشکل از ماموران وزارت اطلاعات و قوه قضائیه و مشارکت آنها در فساد و همچنین دخالت‌شان برای جلوگیری از برخورد با فساد اقتصادی افشاگری کرده است.

علیرضا زاکانی در یک برنامه تلویزیونی هم گفته بود که معاون وزیر اطلاعات و چند مامور امنیتی را به دفتر کار خودش دعوت کرده و به آنها هشدار داده و گفته است: «ریشه‌تان را می‌کنم.» مقابله علیرضا زاکانی به نمایندگی از طیف تندرو اصولگرایان با وزارت اطلاعات همزمان شده با مجادله لفظی شدید محمد یزدی و صادق آملی لاریجانی، دو فقیه منصوب علی خامنه‌ای در شورای نگهبان.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با هجوم ماموران وزارت اطلاعات به منزل، عباس واحدیان شاهرودی بازداشت شدروایت zartosht13861 یکی از اعضای امضاکننده بیانیه ۱۴امضایی از بازداشت عباس_واحدیان_شاهرودی که شب گذشته با یورش نیروهای امنیتی به منزل ایشان در مشهد اتفاق افتاد خراسان‌رضوی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انهدام بزرگترین باند مواد مخدر در جنوب کشور توسط وزارت اطلاعاتبزرگترین باند مواد مخدر در جنوب کشور توسط وزارت اطلاعات منهدم شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سفیر اسرائیل در عمان به وزارت امور خارجه اردن احضار شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت حمل و نقل یمن فعالیت های خود را در عدن متوقف کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تشکر وزارت بهداشت از حکم دادگاه ویژه روحانیت برای دو مدعی طب اسلامیوزارت بهداشت اعلام کرد که به دنبال پیگیریهای این وزارنخانه برای برخورد با آنچه 'سوداگران طب ایرانی و سنتی و دخالت‌های غیرمجاز و خطرآفرین در درمان' خوانده، اخیرا حکم قطعی محکومیت برای دو تن صادر شده است. در همین راستا مدیرکل نظارت بر درمان وزارت بهداشت از مردم خواسته که با هوشیاری در انتخاب شیوه‌های درمان صحیح، سلامت خود را تضمین کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت:شرکت‌های آمریکایی و اروپایی به ما دارو نمی‌دهند | DW | 18.08.2019معاون وزارت بهداشت می‌گوید برخی از شرکت‌های آمریکایی و اروپایی از تحویل دارو و تجهیزات پزشکی به ایران خودداری می‌کنند اما ما 'برنامه‌ریزی خوبی کردیم و مشکلی نداریم'. کمبود دارو از مدتها پیش گریبان‌گیر بیماران ایرانی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »