وزارت خارجه به صدای آمریکا: تهدیدها علیه برایان هوک را جدی می‌گیریم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

🔺وزارت خارجه به صدای آمریکا: تهدیدها علیه برایان_هوک را جدی می‌گیریم وزارت خارجه آمریکا، هر گونه تهدید علیه مقامات کنونی و پیشین و همچنین شهروندان آمریکا را محکوم کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت خارجه آمریکا، هر گونه تهدید علیه مقامات کنونی و پیشین و همچنین شهروندان آمریکا را محکوم کرد.

این مقام وزارت خارجه ایالات متحده سخنانی را که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، در همین رابطه اوایل این ماه مطرح کرده بود، بازگو کرد. آقای سالیوان گفته بود: «آمریکایی‌ها در سیاست اختلاف‌نظرهای خودشان را دارند. اختلاف‌نظرهایی هم در خصوص سیاست نسبت به ایران دارند. اما ... در دفاع از مردم خود متحدیم.»

به نوشته این نشریه گزارش مذکور می‌گوید: «تهدیدهای مشخص علیه برایان هوک، نماینده ویژه [در امور ایران] همچنان وجود دارد.» این سخنگوی وزارت خارجه به بخش فارسی صدای آمریکا گفت، بنا بر قانون دو سال پیش کنگره «چنان‌چه ارزیابی وزیر خارجه و رئیس سازمان اطلاعات ملی این باشد که مقامی با خطری جدی و واقعی از سوی یک دولت خارجی یا عوامل آن مواجه است دوران حفاظت امنیتی وی به مدت شش ماه تمدید می‌شود.»بنا به گزارش فری بیکن، وزارت خارجه معتقد است این تهدیدها از ژانویه سال ۲۰۲۱ (دی ۱۳۹۹)، یعنی زمانی که دولت ترامپ هنوز روی کار بود، در سه مورد روی داده و آخرین آن دو ماه پیش بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این مردک به چه درد میخوره نگران هستید 😂

آیا این شوخی است؟ اگر رژیم جمهوری اسلامی چنان قدرتمند است که نگران جان خود هستید، پس تسلیم رژیم تروریست ضد بشر اتمی شوید! اگر آمریکا قدرت جهانی است، و رژیم، حامی تروریست و دنبال بمب اتمی و تهدید برای شهروندان آمریکا و جامعه یهود و دشمن حقوق بشر، تلاش برای بقای رژیم را پایان دهید!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خواهر بنجامین بریر به صدای آمریکا: در مناقشه سیاسی مقامات ایران گرفتار شده‌ایمبلندین بریر، خواهر بنجامین بریر در واکنش به صدور حکم هشت سال زندان برای برادرش توسط مقامات قضایی ایران گفت برای او مشخص شده که این پرونده سیاسی است و این کاری است که ایران پیشتر هم انجام داده است. دادگاهی در ایران روز سه‌شنبه بنجامین بریر، شهروند فرانسوی زندانی در ایران، را به اتهام جاسوسی... اولا: خواهر بنجامین_بریر گوه خورد. گوه_تاریخی ثانیا: طرف باهلیکوپتر ازمرز ترکمنستان وارد خاک ایران شده، درحال عکسبرداری ازمرز و خاک ایران بوده، مرزبانان دستگیرش کردن. اگرجاسوس نبوده، یامثل 'ساراشورد'و دوست پسرش و بزارش قصداخاذی ازمحل ثروت ملی ایران را نداشته، چه گهی می‌خورده؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ بایدن پوتین را به اعمال تحریم‌های شخصی تهدید کردبا آغاز رزمایش نظامی نیروهای روسیه در مجاورت اوکراین، ایالات متحده به مسکو هشدار داد که تحریم‌های کمرشکنی را علیه آن و شخص ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، وضع خواهد کرد. بایدن؟ تحریم؟ 😂 در این حدها نیست.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه حمله راکتی به محل اقامت رئیس مجلس عراق را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای حمله راکتی به نزدیکی محل اقامت محمد الحلبوسی، رئیس مجلس عراق را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نازی‌ها چگونه جوانان را به خدمت خود در آوردند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آذربایجان صادرات گاز به ترکیه را افزایش می‌دهد❇️ آذربایجان صادرات گاز به ترکیه را افزایش می‌دهد ابراهیم احمدوف، سخنگوی شرکت ملی نفت آذربایجان (سوکار) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ترکیه برای رفع احتیاج موقت ناشی از مشکلات فنی مربوط به واردات گاز از ایران، به این کشور مراجعه کرده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آلمان یک شهروند روس را به جاسوسی از برنامه فضایی اروپا متهم کرددادستان‌های آلمانی روز پنج‌شنبه هفتم بهمن اعلام کردند که این کشور سال گذشته یک شهروند روس را به اتهام جاسوسی برای روسیه دستگیر کرده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، دادستان‌ها... راستی چرا تو ایران هیچ جاسوس روس تا الان دستگیر نشده ؟ شاید اصلا جاسوس روس نداریم ! زن گاییدم فرشید کچل😂😂🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »