پزشکی, کرونا, ابتلا, قاسم جان بابایی, معاون درمان, وزارت بهداشت, کادر پزشکی, کرونا

پزشکی, کرونا

وزارت بهداشت ایران: 10 هزار نفر از کادر پزشکی کشور به کرونا مبتلا شدند

21/05/2020 12:03:00 ب.ظ

وزارت بهداشت ایران: 10 هزار نفر از کادر پزشکی کشور به کرونا مبتلا شدند

21.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیقاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت ایران اعلام کرد: کادر پزشکی با اینکه احتمال ابتلا به کرونا در میانشان بسیار زیاد بود در مبارزه با این بیماری از خود ضعف نشان ندادند؛ به طوری که حدود 10 هزار نفر از کادر پزشکی کشور به کرونا مبتلا شدند و تعدادی هم به شهادت رسیدند.

مادر رومینا اشرفی: شوهرم می‌گفت به رومینا یاد بده خودش را حلق آویز کند پرتاب تاریخی اولین سفینه خصوصی آمریکا بابت وضع هوا عقب افتاد روحانی ایرانی به فارس: اگر بی‌غیرت باشیم با خوک چه فرقی داریم؟

به گزارش ایلنا، معاون درمان وزارت بهداشت ایران تاکید کرد: همه حاکمیت باید قدردان این مردم باشد چرا که در همان ابتدای گسترش کرونا در کشور،‌ مردم به طور جدی پای کار آمدند و توانستیم این بیماری را کنترل کنیم. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

وزارت بهداشت: ازدواج در ایران 40 درصد کم شده استمقام وزارت بهداشت ایران اعلام کرد میزان ازدواج در این کشور 40 درصد کم شده و این زنگ خطری است که آینده ایران را در همه ابعاد اقتصادی، اجتماعی و حتی امنیتی به مخاطره می‌اندازد. - خبرگزاری آناتولی خدا رو شکر

واکنش ایران به تهدید مجدد سازمان بهداشت جهانی از سوی آمریکاسخنگوی وزارت امورخارجه ایران با انتشار توییتی نسبت به تهدید مجدد سازمان بهداشت جهانی از سوی رئیس جمهوری آمریکا واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی شما بعنوان یک خبرگزاری ترک ندیدم ظلم هایی که به ترک های ایران در ایران آخوند زده می شود خبری یا گزارشی داشته باشید! چسبیده ائید به اعراب ایور و آنور!

تجمع پرستاران گیلانی مقابل ساختمان وزارت بهداشت در تهراناعتراض به برده دار ها راه به جایی نمی برد باید به ساختار قدرت برده داری اعتراض کرد

همه‌گیری جهانی کرونا بحران خدمات بهداشت روانی را تشدید کرده استهمه‌گیری جهانی کرونا بحران خدمات بهداشت روانی را تشدید کرده است دسترسی به خدمات بهداشت روانی در آمریکا، قبل از شیوع کووید۱۹ هم حتی برای آنهایی که بیمه درمانی داشتند، سخت بود؛ چه رسد به افراد کم درآمد و کسانی که از بیمه درمانی محروم هستند.

وزیر بهداشت: در تعطیلات عیدفطر، سفر نرویدوزیر بهداشت: *در تعطیلات عیدفطر، سفر نروید *بزرگترین نگرانی ما، گرفتاری دوباره در پیک‌های بیماری است *بیش از ۹۰ درصد از مردم به کرونا مبتلا نشده‌اند *در استان‌های قرمز تردد نکنید برید مسافرت روحانی گفته ما کرونا را مهار کردیم

سازمان جهانی بهداشت: هیدروکسی کلروکین برای درمان کرونا موثر نیستسخنان مایکل رایان در حالی مطرح می‌شود که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا تا کنون بارها به دفاع از این داروها برای درمان مبتلایان به کرونا پرداخته و حتی روز دوشنبه اعلام کرده است که شخصا برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ، از داروی تائید نشده هیدروکسی کلروکین استفاده کرده است. قبلا میگفت ماسک لازم نیست، بعدم گفت از سطوح منتقل نمیشه، الانم این، ترامپ حق داره بودجه اینارو قطع کنه به خدا چرا؟چون ترامپ گفته خوبه و من مصرف میکنم بدون شرح!