وزارت دفاع ترکیه: از ابتدای امسال 316 تروریست از پای درآمده‌اند

21/11/1400 02:17:00 ب.ظ

وزارت_دفاع ترکیه: یونان از آغاز سال 2022 تاکنون حریم هوایی و دریایی را 229 بار نقض کرده است

وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون 316 تروریست طی عملیات‌ داخلی و برون مرزی از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی 10.02.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی سرگرد پینار کارا، مشاور مرکز رسانه‌ای و ارتباطات مردمی وزارت دفاع ملی ترکیه امروز پنجشنبه طی نشست خبری در آنکارا اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون 316 تروریست در 18 عملیات سرنگون شده و از 24 جولای 2015 نیز در مجموع 33 هزار و 584 تروریست از جمله شمال عراق و سوریه از پا درآمده‌اند.

وی در ادامه تاکید کرد: فعالیت نیروهای مسلح ترکیه در مبارزه با تروریسم، حفظ منافع و کمک به صلح و ثبات منطقه و جهان قاطعانه ادامه دارد. کارا همچنین تصریح کرد: مبارزه با کلیه گروه‌های تروریستی از جمله فتو، پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ/ و داعش بیش از پیش در حال گسترش است.

وی همچنین در رابطه با «عملیات هوایی عقاب زمستان» تصریح کرد: این عملیات منطقه بسیار وسیعی را در بر گرفته و در شرایط اقلیمی سخت انجام شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

بازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیهبازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیه اعضای هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران با یونس امام‌اوغلو، رئیس هیئت مدیره منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه دیدار کردند.

گفت‌وگوی تلفنی وزیرخارجه ترکیه با سرپرست وزارت خارجه طالبان

فرمانده سنتکام: جنگنده‌های اف-22 آمریکایی از امارات مقابل حملات حوثی‌ها دفاع می‌کنندژنرال فرانک مکنزی، فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح ایالات متحده «سنتکام» که در بحبوحه تشدید تنش‌ها توسط شورشیان حوثی یکشنبه وارد امارات متحده عربی شد، می‌گوید تا امروز اف 22 به خارج از خاک آمریکا فرستاده نشده. یا خالی بندیه یا انقلاب نظامی باتمام قدرت نظامی باهم پیمانانش ازافغانستان بی شرمانه و درترس شب هنگام فرارکردندحالامردم امارات رابااف۲۲ فریب میدهند شرم هم خوب چیزاست بذارین این دیگه سالم بمونه

واکنش وزارت دفاع آمریکا به رونمایی موشک «خیبرشکن»واکنش وزارت دفاع آمریکا به رونمایی موشک «خیبرشکن»: ایران در حال پیشبرد یک برنامه موشکی برای «اهداف تهاجمی» است این اقدامات به خودی خود مخرب هستند آمریکا پیشرفت‌های موشکی ایران را «یک تهدید مشروع علیه امنیت ملی درمنطقه» برای مردم،تاسیسات و متحدانش می‌بیند

اخراج روزنامه‌نگار فلسطینی از دویچه وله به دلیل انتقاد از عدم آزادی بیانrabieepardis از اخراج و بازداشت روزنامه نگاران در ترکیه خبر نداری؟؟؟!!! فاشیسم_عثمانی حقوق_بشر_ابزاری