وزارت ارشاد «برای پاسداشت زبان فارسی» به پلیس متوسل می‌شود

17/12/1400 12:32:00 ب.ظ

وزیر ارشاد جمهوری اسلامی روز دوشنبه در مصاحبه‌ای گفت که اگر فرهنگ‌سازی برای حفظ زبان و ادبیات فارسی موثر نباشد، این وزارتخانه به نیروی انتظامی متوسل خواهد شد.

وزیر ارشاد جمهوری اسلامی روز دوشنبه در مصاحبه‌ای گفت که اگر فرهنگ‌سازی برای حفظ زبان و ادبیات فارسی موثر نباشد، این وزارتخانه به نیروی انتظامی متوسل خواهد شد. واشینگتن اگزمینر: دست‌کم دو عضو نیروی قدس قصد داشتند جان بولتون را بکشند جان بولتون مواضع تندی نسبت به جمهوری اسلامی ایران دارد و حتی از حمله نظامی برای ساقط کردن این رژیم حمایت کرده است.

نشریه «واشینگتن اگزمینر» روز دوشنبه ۱۶ اسفند از قول یک مقام وزارت دادگستری آمریکا خبر داد که «دست‌کم دو عضو نیروی قدس سپاه پاسداران» قصد داشتند جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، را به قتل برسانند، آن هم در زمانی که مذاکرات برجام در جریان بوده است.

جان بولتون مواضع تندی نسبت به جمهوری اسلامی ایران دارد و حتی از حمله نظامی برای ساقط کردن این رژیم حمایت کرده است. این گزارش می‌افزاید نتیجه تحقیقات دولت آمریکا و یافته‌های وزارت دادگستری، «شواهد معتبری» از توطئه ایران به‌دست می‌دهد اما مقامات کاخ سفید «اصرار دارند که عمومی کردن این موضوع می‌تواند مذاکرات هسته‌ای را از مسیر خود خارج کند».

واشینگتن اگزمینر می‌نویسد احتمال کمی وجود دارد که کیفرخواست محرمانه‌ای علیه اعضای نیروی قدس دخیل در توطئه قتل آقای بولتون صادر شده باشد، اما مقام وزارت دادگستری که نام او فاش نشده است، به این نشریه گفته که با توجه به جدی بودن دسیسه قتل و شواهد موجود، کیفرخواست باید فورا صادر و به اطلاع عموم رسانده شود. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

برای ما تورک ها چاره ای جز استقلال_آزربایجان باقی نمانده . فارس ها می خواهند زبان مادری ما را از بین ببرند . تحمیل زبان فارسی با زور سر نیزه قومگرایی_فارسی زبان زور زبان اسلحه منوفارسی قابل توجه موجودات دوپایی که میگویند زبان فارسی تحمیلی نیست و انتخاب ملتهای ایران بوده است، این فارس شیعه آریاییش هست، پهلوی باستانگرا چه بلاهایی سر ملل غیر فارس ایران اورده،به لطف شبکه های اجتماعی برنامه های فاشیستی ایرج و محمودافشار،فروغی،اقبال آشتیانی،رعدی و .. بر همه آشکار شده

نود سال قبل که تاجیکا طعم دولت مداری توسط پالان چشیدن دیگه از آن بعد یه لحظه هم دست از بی شخصیتی برنداشتند. قوم تاجیک شخصیت نداره زور که نیست‌ رضا شاه بیدار شده چه احمق هایی وزیر شدن! با نیروی انتظامی میخواد فرهنگ سازی کند!!