وزارت بهداشت ایران: وضعیت کرونا در تهران بسیار نگران کننده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون کل وزیر بهداشت ایران گفت که وضعیت شیوع ویروس کرونا در پایتخت این کشور بسیار نگران کننده است. - خبرگزاری آناتولی

16.10.2020ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران امروز جمعه درباره وضعیت همه‌گیری ویروس کرونا در پایتخت این کشور، گفت:"همچنان وضعیت شیوع ویروس کرونا در تهران بسیار نگران کننده است و به خصوص آلودگی هوا و نیز سرما باعث افزایش انتشار ویروس کرونا خواهد شد".

به گزارش «ایرنا» حریرچی در این باره اظهار داشت:"هماهنگی و همدلی حداکثری دولت و ملت در اعمال محدودیت و فاصله گذاری اجتماعی تنها راه برون رفت از همه گیری ویروس کرونا است". معاون وزیر بهداشت ایران خواستار اتخاذ تصمیمات"سختگیرانه‌تر" در تهران و 45 شهر دیگر شده و تصریح کرد:"حتما در تهران و 45 شهر بسیار آلوده به ویروس کرونا نیازمند تصمیمات سختگیرانه‌تر محدود سازی و نیز مراعات بیشتر اصول بهداشتی هستیم".

وی افزوده:"عدم رعایت اصول فاصله گذاری توسط عده‌ای، علاوه بر سلامت جسمی، سلامت روانی دیگران را هم در معرض خطر قرار داده است". تاکنون ابتلای قطعی 522 هزار و 367 نفر در ایران به ویروس کرونا ثبت شده و 29 هزار و 870 نفر نیز بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان کرونا در ایران به 517 هزار و 835 نفر رسیدشمار مبتلایان کرونا در ایران به 517 هزار و 835 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلای کرونا بر سر اقتصاد ایران به روایت یک گزارش رسمی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار قربانیان به مرز 30 هزار تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در ایران: همچنان نگران‌کننده استدبیرکل سازمان ملل متحد در گزارشی درباره وضعیت حقوق بشر در ایران عمیقا ابراز نگرانی کرد و موضوعاتی مانند اعدام کودکان، وضعیت زنان و اقلیت‌ها، بازداشت‌ها و سرکوب معترضان و حتی تاثیر تحریم‌ها بر وضعیت حقوق بشر در کشور را مورد توجه قرار داد. نيگيران كيننده است اوخخخخخی گوگولی، تو خودت رو ناراحت نکن عزیزم، غبغبت آب می‌شه وضعیت امریکا نگران کننده نیست ؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ منع تردد در ۵ شهر، رکوردهای جدید ابتلا و مرگ | DW | 14.10.2020در دو هفته گذشته چند بار رکورد موارد ابتلا و مرگ بر اثر بیماری کووید۱۹ در ایران شکسته شد و این اتفاق باز هم رخ داد. با اوج‌گیری شیوع کرونا و در پیش بودن تعطیلات، در برخی مناطق محدودیت‌هایی برای تردد و سفر اعمال شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چرا بحران قره‌باغ به کابوس تهران تبدیل شده و چه چیزی دست‌های ایران را بسته است؟علیرغم اینکه درگیری‌های شدید بین ارمنستان و آذربایجان درباره منطقه مورد منازعه ناگورنو قره‌باغ در فکرنکنم اینطوری باشه ترس از ترکیه ترس و وحشت آخوند های جنایتکار کودکش از میلیون ها آذربایجانی که در ایران زندگی میکنند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »