وزارت کشور آلمان قطع شبکه 'تلگرام' را منتفی نمی‌داند | DW | 12.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور آلمان اعلام کرد، در صورتی که شبکه اجتماعی 'تلگرام' همچنان قوانین آلمان را نقض کند، احتمال دارد که این پلاتفرم در آلمان قطع شود. نانسی فزر افزود که آلمان در این راستا با دیگر کشورهای اروپایی در حال گفت‌وگو است.

وزیر کشور آلمان اعلام کرد، در صورتی که شبکه اجتماعی"تلگرام" همچنان قوانین آلمان را نقض کند، احتمال دارد که این پلاتفرم در آلمان قطع شود. نانسی فزر افزود که آلمان در این راستا با دیگر کشورهای اروپایی در حال گفت‌وگو است.به نظر می‌آید که صبر وزارت کشور آلمان در قبال نقض قوانین آلمان از سوی شبکه اجتماعی"تلگرام" به سر رسیده است.

خانم فِزر قطع شبکه تلگرام در آلمان را"اقدامی شدید و آخرین راه‌حل" خواند؛ زمانی که مشخص شده باشد سایر گزینه‌ها موفقیت‌آمیز نبوده‌اند. وزیر کشور آلمان ضمن اشاره به بی‌نتیجه بودن تدابیر تاکنونی، افزود که اخطار کتبی وزارت کشور آلمان به تلگرام هیچ نتیجه‌ای نداشته است. او گفت: «این‌که بگوییم در نهایت شبکه را قطع خواهیم کرد، برای این سرویس‌دهنده ضربه سختی خواهد بود.»

"قانون اجرای شبکه‌ها" در آلمان، خدمات‌دهنده‌های شبکه‌های اجتماعی را موظف می‌کند، محتواهای به طور مشهود ناقض قانون را پس از ارسال اعتراض و هشدار، به سرعت پاک کنند. از این رو وزیر کشور آلمان می‌گوید: «این یکی از نکات مهمی است که قانون باید حتما اجرا شود.»وزیر کشور آلمان در تلاش برای دست‌یابی به یک راه‌حل در سطح اروپا است تا"تلگرام" را به همکاری وادار کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خود آلمان به درک اکثر فیلتر شکنایی که باهاش میایم تلگرام قطع میشه 😂

هَی وای من . مگه شما فیلتر هم دارید . من فکر میکردم فقط هیتلر دارید🤣

اشکالی نداره. اگر فیلتر شد ما برای مردم آلمان فیلترشکن میفرستیم.

خوب دلیلشم بگن چرا؟ 😬

ريدم تو خودتون و كشورتون

المانیا هم با فیلترشکن آنلاین میشن دیدم که تور_برووزر هم استفاده می‌کنن از ترس جریمه کپی رایت برا دانلود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرفروش‌ترین کتاب‌ها در آلمان در سال ۲۰۲۱ | DW | 11.01.2022بیش از یک میلیون عنوان کتاب در سال ۲۰۲۱ در آلمان انتشار یافت و ۲۷۳ میلیون جلد کتاب به فروش رسید. محبوب‌ترین کتاب نزد خوانندگان آلمانی یک رمان به قلم دلیا اوونس، نویسنده آمریکایی بود. جایگاه دوم را یک نویسنده آلمانی داشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه در سال 2021آلمان با واردات حدود 18 میلیارد دلاری کالا از ترکیه در سال 2021 عنوان بزرگترین مشتری کالاهای ساخت ترکیه را به خود اختصاص داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مدت حضور نظامیان آلمان در عراق تمدید شددولت آلمان مدت حضور نظامیان این کشور در عراق را برای 9 ماه تمدید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش چشم‌گیر تقاضای پناهندگی در آلمان | DW | 12.01.2022شمار درخواست‌های پناهندگی در آلمان در سال ۲۰۲۱ میلادی به بالاترین میزان ظرف چهار سال گذشته رسید. بیشتر متقاضیان اهل سوریه‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سیل آلمان دومین فاجعه طبیعی پرهزینه جهان در سال ۲۰۲۱ | DW | 10.01.2022با مجموع خسارتی بالغ بر ۴۶ میلیارد یورو، سیل تابستان گذشته در غرب آلمان، دومین بلای طبیعی پرهزینه در سال ۲۰۲۱ در جهان بود. سکوی نخست از آن طوفان آیداست که ماه اوت گذشته در آمریکا رخ داد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آتش سوزی در اردوگاه پناهجویان روهینگیا در جنوب بنگلادشدر پی آتش سوزی بزرگی که در بخشی از کمپ شلوغ پناهجویان روهینگیا در جنوب بنگلادش روی داد، بیش از ۳۰۰ پناهگاه موقت ساخته شده از بامبو و برزنت نابود شده و بیش از ۱۵۰۰ پناهنده از جمله ۷۵۰ کودک بی‌خانمان شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »