وزارت خارجه ایران: مذاکرات با سعودی ادامه داشته و مثبت است

26/07/1400 01:07 ب.ظ

وزارت خارجه ایران: مذاکرات با سعودی ادامه داشته و مثبت است العربيه_فارسى

خطیب‌زاده، دوشنبه، 18 اکتبر، در نشست مطبوعاتی هفتگی وزارت خارجه ایران، اظهار کرد تماس‌های بین دو کشور «ادامه دارد و فضای گفت‌و‌گوها محترمانه و جدی بوده است.»او در ادامه افزود: «آنچه برخی رسانه‌ها می‌گویند بیشتر گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است و خبر سفر هیئتی از سعودی به ایران تایید نمی‌شود.

خطیب‌زاده، دوشنبه، 18 اکتبر، در نشست مطبوعاتی هفتگی وزارت خارجه ایران، اظهار کرد تماس‌های بین دو کشور «ادامه دارد و فضای گفت‌و‌گوها محترمانه و جدی بوده است.»او در ادامه افزود: «آنچه برخی رسانه‌ها می‌گویند بیشتر گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است و خبر سفر هیئتی از سعودی به ایران تایید نمی‌شود.»

پیش‌تر شاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی در گفت‌وگو با روزنامه «فایننشال تایمز»، مذاکرات جاری با ایران را «جدی و دوستانه» خوانده بود و خبر داد که سعودی در حال «ارزیابی» جدیت تهران است.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

👇این همان کسی است که سفارت و کنسولگری عربستان سعودی را آتش زد گفت قصد دارد بزودی به مکه و مدینه برود چشم عربستان سعودی روشن🤣🤣🤣 عربستان ایران - به مذاکرات مورد ادعای آخوندها معترض هستیم . -مذاکرات با آخوندها باید برای جهان بازگو شود .زیرا آخوندهای ایران حرفه فریبکاری وگمراه کردن جهان را دارند .

وزیر خارجه بریتانیا تصمیم ایران در مورد نازنین زاغری را «کاملا غیرقابل قبول» دانست🔺 لیز تراس، وزیر خارجه بریتانیا، تصمیم تازه ایران در مورد محکومیت نازنین_زاغری به یک سال زندان و یک سال ممنوعیت خروج از کشور را «کاملا غیرقابل قبول» دانست و اتهام‌های او را بی‌پایه توصیف کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: بریتانیا باید شَرم کُند از اینکه در عمل برای نازنین زاغری گروگان در رژیم فاسد شیعی آیت الله ها کاری نکرده. بریتانیا شَرم کُند ک ب پاتوق اسلامیست های ضد یهودی ضد اسرائیل مُبَدل شده. 👎🏻 لیز تراس کارش درسته خفه بابا

پولیتیکو: ایران به اتحادیه اروپا جهت بازگشت به مذاکرات وین تعهدی ندادپس از سفر هیئتی از اتحادیه اروپا به تهران، یک مقام ارشد در اتحادیه اروپا خبر داد که اروپایی‌ها نتوانستند ایران را ملزم به از سرگیری مذاکرات احیای برجام در

یک نماینده مجلس ایران: مذاکرات هسته‌ای روز پنجشنبه در بروکسل از سرگرفته می‌شودعلاوه بر احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز بهروز محبی نجم‌آبادی، یکی دیگر از نمایندگان مجلس ایران نیز در صفحه توئیتر خود نوشته است که مذاکرات هسته‌ای این هفته از سر گرفته می‌شود. گوه اضافی خورده مملکت بی صاحب شده هر کسی برای خودش تایم میده

موسوی: مواضع ایران در قبال آذربایجان موضوع جلسه مجلس با وزیر خارجه بودموسوی: مواضع ایران در قبال آذربایجان موضوع جلسه مجلس با وزیر خارجه بود سخنگوی هیات رئیسه مجلس ایران با اشاره به جلسه غیر علنی با وزیر امورخارجه این کشور گفت تحولات منطقه به ویژه مواضع ایران نسبت به آذربایجان و مذاکرات هسته‌ای از محورهای جلسه بود.

ایران: مذاکرات باید از نقطه‌ای که آمریکا از «برجام» خارج شد ادامه پیدا کندحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در نشست غیرعلنی مجلس این کشور گفت، مذاکرات وین می‌باید از جایی که ترامپ از توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» خارج شد، بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد🖕 این وزیر است که کسکش؟ انها هم گفتند چشم بفرما… زر زر قبلی که ۱۰ میلیارد دلار بدین تا بیايیم سر میز چی شد؟ این تحلیل جناح دیگر رژیمه که اگر ۱۲ شرط را قبول نکنید سرنوشت اقتصادی تا آخر دوره رئیسی_جلاد۶۷ به کجا خواهد رسید اما اگر قبول کنند که ملت را به خاک سیاه کشاندند تغییر رژیمه

رایزنی وزیران امور خارجه ایران و ونزوئلا فردا تهرانوزیران امور خارجه ایران و ونزوئلا فردا در تهران با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.