وزارت اطلاعات ایران از بازداشت دو اروپایی خبر داد | DW | 11.05.2022

21/02/1401 02:06:00 ب.ظ

دو اروپایی به اتهام 'سازمان‌دهی آشوب و منحرف کردن مطالبات مردم' در ایران دستگیر شدند. وزارت اطلاعات ضمن اعلام این خبر آنها را 'مامورانی باتجربه' خواند. ملیت دستگیرشدگان مشخص نیست. یک هم‌زمانی قابل تامل با محاکمه نوری.

دو اروپایی به اتهام 'سازمان‌دهی آشوب و منحرف کردن مطالبات مردم' در ایران دستگیر شدند. وزارت اطلاعات ضمن اعلام این خبر آنها را 'مامورانی باتجربه' خواند. ملیت دستگیرشدگان مشخص نیست. یک هم‌زمانی قابل تامل با محاکمه نوری. وزارت اطلاعات ایران از بازداشت دو اروپایی خبر داد دو اروپایی به اتهام"سازمان‌دهی آشوب و منحرف کردن مطالبات مردم" در ایران دستگیر شدند. وزارت اطلاعات ضمن اعلام این خبر آنها را"مامورانی باتجربه" خواند. ملیت دستگیرشدگان مشخص نیست.

یک هم‌زمانی قابل تامل با محاکمه نوری.

روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت (۱۱ مه) اطلاعیه‌ای از سوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در باره شناسایی و دستگیری دو فرد اروپایی منتشر شد. در اطلاعیه آمده است که دستگیر شدگان"با هدف سوءاستفاده از مطالبات به حق برخی از صنوف و اقشار کشور و تغییر جهت مطالبات عادی به آشوب، بی‌نظمی اجتماعی و بی‌ثبات سازی جامعه" وارد ایران شده بودند.

هم‌چنین ادعا شده که این دو "ماموریت داشتند با توجیه، هدایت، شبکه‌سازی و مرتبط سازی افراد و شبکه‌های آلوده داخلی، بر مشکلات و مطالبت اقشار شریف و زحمتکش جامعه اشراف پیدا کنند." سوق دادن جامعه به"موج سهمگینی از تخریب و شرارت و ناامنی" از جمله اتهامات ادعایی در اطلاعیه است. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بازداشت دو اروپایی توسط وزارت اطلاعات در ایرانوزارت_اطلاعات ایران اعلام کرد: «دو فرد اروپایی که با هدف سوء استفاده از مطالبات به حق برخی از صنوف و اقشار کشور و تغییر جهت مطالبات عادی به آشوب، بی‌نظمی اجتماعی و بی‌ثبات سازی جامعه وارد کشور شده بودند، شناسایی و بازداشت شدند.» اخبار_ایران

خط قرمز و شروط وزارت ارتباطات برای افزایش قیمت اینترنتوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تعرفه‌های اینترنت از سال ۱۳۹۵ تاکنون با وجود چند برابر شدن قیمت‌ها، ثابت مانده، گفت: اپراتورها معتقدند که امکان توسعه خدمات را ندارند زیرا درآمدها آن‌ها ثابت مانده و هزینه‌ها چند برابر شده بنابراین خواستار افزایش تعرفه هستند که وزارت ارتباطات فعلا با درخواست آن‌ها موافقت نکرده البته اجازه حذف بسته‌هایی که بهای آن‌ها کمتر از کف قیمت بوده‌، صادر شده است. حاجی لاکن طرح_صیانت خط قرمز دانش شروط, استخاره نخبگان و دانشمندان قم بنیان

۷ میلیون جامانده یارانه نگران نباشند؛ وارد سامانه وزارت رفاه نشویدمعاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه جاماندگان یارانه باید منتظر آغاز فعالیت سامانه سازمان هدفمندی باشند و نگرانی هم نداشته باشند گفت: اما آنها که یارانه گرفته‌اند و احساس می‌کنند که به اشتباه در دهک ۱۰ یا دیگر دهک‌ها قرار داده شده‌اند، می‌توانند در سامانه وزارت رفاه ثبت اعتراض کنند که ما بررسی کرده و نتیجه را اعلام می‌کنیم.

کاهش شدید پیوند کلیه در پی دخالت‌ وزارت بهداشت در روند اهدای آن از سوی داوطلبانمسئول انجمن بیماری‌های خاص استان کرمانشاه از کاهش موارد پیوند کلیه و افزایش آمار بیماران دیالیزی در پی دخالت وزارت بهداشت در روند سنت حسنه اهدای کلیه در کشور خبر داد.

بازداشت دو اروپایی توسط وزارت اطلاعات در ایرانوزارت_اطلاعات ایران اعلام کرد: «دو فرد اروپایی که با هدف سوء استفاده از مطالبات به حق برخی از صنوف و اقشار کشور و تغییر جهت مطالبات عادی به آشوب، بی‌نظمی اجتماعی و بی‌ثبات سازی جامعه وارد کشور شده بودند، شناسایی و بازداشت شدند.» اخبار_ایران