وزارت آموزش‌وپرورش درآمدي از شبكه شاد ندارد

19/10/2020 10:10:00 ق.ظ

وزارت آموزش‌وپرورش درآمدی از شبكه شاد ندارد

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش‌وپرورش درآمدی از شبكه شاد ندارد

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات بابیان اینکه وزارت آموزش‌وپرورش درآمدی از شبکه شاد ندارد؛ برخی اظهارات منتسب به وی مبنی بر کسب درآمد ماهانه ۱۵۰ میلیاردی این وزارتخانه از شبکه شاد را رد کرد و آن را صحیح ندانست.

.مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات درباره احتمال افزایش پهنای باند مورداستفاده در شبکه شاد نیز گفت: پهنای باند خوبی برای شاد در نظر گرفته ‌شده و شاد محدودیت پهنای باند ندارد.حبیبی ادامه داد: ممکن است سرعت در برخی زمان‌ها و مناطق به علت تعداد زياد کاربران، کند باشد که در حال کار بر روی زیرساخت‌های نرم‌افزاری هستیم كه چندان به پهنای باند ارتباط ندارد. همچنین قرار بر این است در ادامه کار به این سمت حرکت کنیم که چندین قطب هاستینگ در سطح کشور راه‌اندازی شود تا زیرساخت تنها در تهران نباشد که قول همکاری از سوی وزارت ارتباطات داده ‌شده است

ادامه مطلب:
پاد »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

تکذیب درآمد ماهانه ۱۵۰ میلیاردی آموزش و پرورش از شبکه شادمدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش درآمدی از شبکه شاد ندارد؛ برخی اظهارات منتسب به وی مبنی بر کسب درآمد ماهانه ۱۵۰ میلیاردی این وزارتخانه از شبکه شاد را رد کرد و آن را صحیح ندانست.

زنان و دختران معترض بلاروس؛ ما را از پنجره ببینید نه از تلویزیونصدها زن و دختر دانشجو در مینسک پایتخت بلاروس در اعتراض به حکم بازداشت تیخانوفسکایا، رهبر در تبعید اپوزوسیون این کشور به خیابان‌ها آمدند.

بی‌خبری از وضع شش تن از فعالان مدنی بازداشت شده در ایران | DW | 18.10.2020خانواده شش فعال مدنی بازداشت شده در ایران از وضع آنها از زمان بازداشت بی‌خبرند. ۱۲ روز از زمان بازداشت این شش نفر می‌گذرد. نهادهای امنیتی حاضر به پاسخگویی به خانواده‌ها نیستند و این آنها را به شدت نگران کرده است.

امیر حاتمی: از امروز مجازیم در زمینه دفاع هر آنچه می‌خواهیم از دنیا تهیه کنیموزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از امروز مجاز هستیم هرچه که نیاز داریم از دنیا تهیه کنیم و آنچه که دیگران نیاز دارند و از ما می‌خواهند را تهیه کنیم. این دستاورد جای تبریک داره و باعث صلح و امنیت بیشتر در منطقه خواهد شد بدون تردید بخر اگه پول داری...

تفکر غرب‌گرایی را از حاکمیت اقتصادی اخراج کنیمپاختصاصی غلامرضا مصباحی‌مقدم، فعال سیاسی اصولگرا،‌ در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:تفکر غرب‌گرایی را از حاکمیت اقتصادی اخراج کنیم/پیوستن به اقتصاد جهانی الزام می‌کند که مثلا مشروعیت اسرائیل را به رسمیت بشناسیم این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 جناب مشکل همان حاکمیت اقتصادی و اقتصاد حاکمیتی است! دو خطای بزرگ آمریکا در ترور سردار سلیمانی 👇👇 سلام، میشود ادامه روند مزخرف مدیریت سیاست زده اقتصاد را بیان نفرمایید. و این خزعبلات را بیان نگویید. نقداً با دست فرمان شما اینجا رسیدیم. متاسفانه سی سال بی برنامگی و متوهم بودن و درگیری ایجاد کردن داخلی و خارجی جز زیرصفر شدن معاش مردم چیزی دیگر در برنداشته شاید برای شما داشته؟

دعوای ایران و عربستان، از رویارویی سیاسی به جدل ایدئولو‍ژیک تبدیل شده استپیر محمد ملازهی،کارشناس مسائل خاورمیانه، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:هرگاه که گشایشی در مناسبات بین‌المللی ایران به وجود می‌آید، سعودی‌ها دست به هر اقدام خرابکارانه‌ای می‌زنند/همکاری عربستان،‌ اسرائیل و آمریکا برای ایران هزینه‌ساز است اینجا_بخوانیم👇 دو خطای بزرگ آمریکا در ترور سردار سلیمانی 👇👇

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسانی دولت به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محمود حبیبی ، با اشاره به برگزاری برنامه گفتگوي هفته با وزیر ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در اين نشست مقرر شد در حوزه شبکه شاد و کاهش مشکلات آن و همچنین سایر خدمات آموزشی که وزارت آموزش‌وپرورش به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌دهد، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به آموزش‌وپرورش کمک کند که کلیات آن با حضور نمایندگان دو طرف در قالب یک کارگروه مشخص خواهد شد.محمود حبیبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری نشست مشترکی با وزیر ارتباطات در روز گذشته اظهار کرد: جلسه خوبی برگزار  شد و خروجی های خوبی داشت.Aa «زنده‌باد بلاروس از پنجره نگاه کنید نه از تلویزیون».وب‌سایت خبرگزاری هرانا (ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران) از بی‌خبری خانواده شش تن از فعالان مدنی از قرزندان خود از زمان بازداشت تا کنون گزارش داده است.

همچنین مقرر شد تفاهم‌نامه مجددی با وزارت ارتباطات منعقد و اجرا شود . مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات درباره احتمال افزایش پهنای باند مورداستفاده در شبکه شاد نیز گفت: پهنای باند خوبی برای شاد در نظر گرفته ‌شده و شاد محدودیت پهنای باند ندارد . وی افزود: مقرر شد در حوزه شبکه شاد و کاهش مشکلات آن و همچنین سایر خدمات آموزشی که وزارت آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی ارائه می دهد به ما کمک کنند که کلیات آن با حضور نمایندگان دوطرف در قالب یک کارگروه مشخص خواهد شد. حبیبی ادامه داد: ممکن است سرعت در برخی زمان‌ها و مناطق به علت تعداد زياد کاربران، کند باشد که در حال کار بر روی زیرساخت‌های نرم‌افزاری هستیم كه چندان به پهنای باند ارتباط ندارد. پس از افزایش جمعیت معترض در خیابان‌ها، پلیس ضد شورش بلافاصله تلاش کرد معترضان را متفرق نماید و حضور پررنگ نیروهای امنیتی در خیابان‌های مینسک موجب کمرنگ شدن تظاهرکنندگان در خیابان‌های میسنک شد. همچنین قرار بر این است در ادامه کار به این سمت حرکت کنیم که چندین قطب هاستینگ در سطح کشور راه‌اندازی شود تا زیرساخت تنها در تهران نباشد که قول همکاری از سوی وزارت ارتباطات داده ‌شده است . مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره احتمال افزایش پهنای باند مورد استفاده در شبکه شاد نیز گفت: پهنای باند خوبی برای شاد درنظر گرفته شده و شاد محدودیت پهنای باند ندارد. وی در پاسخ به این پرسش که اظهارنظرهایی منتسب به وی پیرامون درآمد ماهانه ۱۵۰ میلیارد تومانی وزارت آموزش‌وپرورش از شبکه شاد در فضای مجازی منتشر می‌شود، آیا چنین درآمدزایی برای وزارت آموزش‌وپرورش از این محل به وجود آمده است؟ گفت: خیر، وزارت آموزش‌وپرورش درآمدی از شبکه شاد ندارد و آن را تائید نمی‌کنم . آنها به دادسرای اوین رفتند تا از سرنوشت بستگان خود خبری بگیرند اما از جانب مسئولین قضایی و امنیتی جواب مشخصی به آنها داده نشده است .

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش‌وپرورش بابیان اینکه وزارت آموزش‌وپرورش قبلاً هم‌چنین درآمدی نداشته است، اظهار کرد: از زمانی که شاد راه‌اندازی شده، هیچ‌گونه درآمدی از این محل عاید وزارت آموزش‌وپرورش نشده و اين وزارتخانه برنامه‌ای هم براي درآمدزایی از این محل نداشته است. مباحث تکنولوژیک است و چندان به پهنای باند مرتبط نیست. حالا دولت بلاروس حکم بازداشت او را صادر کرده و مخالفان دولت لوکاشنکو در اعتراض به این تصمیم به خیابان‌ها آمده‌اند. حبیبی ادامه داد: قطعاً یک سوءبرداشت رسانه‌ای صورت گرفته است. زمانی بحث رایگان شدن یک‌سوم اینترنت برای شبکه شاد مطرح بود شاید این شائبه همان زمان مطرح ‌شده باشد؛ بااین‌حال آموزش‌وپرورش هیچ‌گاه از محل اینترنت مصرفی شاد درآمدی نداشته و حتی اپراتورها نیز به دليل رایگان بودن اينترنت شبكه شاد درآمدی از اين محل ندارند . وی در پاسخ به این پرسش که اظهارنظرهایی منتسب به وی پیرامون درآمد ماهانه ۱۵۰ میلیارد تومانی وزارت آموزش و پرورش از شبکه شاد در فضای مجازی دست به دست می شود، آیا چنین درآمدزایی برای وزارت آموزش و پرورش از این محل به وجود آمده است؟ گفت: خیر، وزارت آموزش و پرورش درآمدی از شبکه شاد ندارد و آن را تایید نمی کنم. . خانم تیخانوفسکایا از آن زمان به کشور همسایه، لیتوانی گریخته و خواهان کنار رفتن لوکاشنکو از قدرت شده است.